Путролі в Монреалі

Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 261 раз
Контактна інформація:

Путролі в Монреалі

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Пропоную тут постити про тих хто і як допомагає Пукіну з Монреалю!

Я почну...
Вчора, 12.06.2014 Station Plamondon:
IMG_5164_.jpg
IMG_5169_.jpg
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Написано биками для биків. Я думаю, що місцеві вад такого просто нервуються, коли бидло займається вандалізмом. В мене з англійською не дуже, але мені здається, що речення написане не зовсім правильно.
bubamara
Повідомлень: 50
З нами з: 16 березня 2014, 13:25
Подякували: 1 раз

Повідомлення bubamara »

Та можна зайти на російський квебекський форум... і вуха в'януть.
Що далеко ходити, моя найкраща подруга в Монреалі, росіянка і тоже ватник. Хоча і говорить, що страшно ненавидить Путіна, але повторює всю риторику Кісіля. Жодні мої доводи не доходять до її голови, жодні, а тільки чую у відповідь, що мене зазомбували українські медіа. Вона ж щиро вірить у всяку нісенітницю, хоча людина сама по собі абсолютна порядна. Ну і що мені робити, сваритися і ніколи з нею більше не розмовляти?! Ні, просто на цю тему більше не розмовляємо. Пойде час, постявить все на свої місця.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

а про що вам з нею розмовляти? Вона вважає вас фашистом, ви для неї ворог.
bubamara
Повідомлень: 50
З нами з: 16 березня 2014, 13:25
Подякували: 1 раз

Повідомлення bubamara »

Ні, я для неї не ворог, на її думку я зазомбована українськими медіа подруга.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 261 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Вчора загинув мій сусід, він був у тому літаку. А тепер скажіть мені, хто мені буде та людина з кисилем в голові? Не ворог? На най йдуть собі в ліс по дрова, раз розуму не мають. Я таких знати не бажаю. Або відверто посилаю або просто перестаю спілкуватися. Я б подивився на вас якби в другу світову ви німців молодцями називали. Це зраднитство.
---
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

Прийміть наші щирі співчуття. :sad:
Віримо, що ця жертва не була надаремно.
Востаннє редагувалось 15 червня 2014, 22:33 користувачем Nadia, всього редагувалось 1 раз.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

bubamara писав:Ні, я для неї не ворог, на її думку я зазомбована українськими медіа подруга.
Можливо так було колись давно, але зараз.... В друзів не стріляють, сьогодні було вбито 49 українців, ваша так звана подруга підтримує їхніх вбивць. Запитайте її, чи пустила б вона сльозу, якби на літаку були ваш брат чи ваша дитина?
bubamara
Повідомлень: 50
З нами з: 16 березня 2014, 13:25
Подякували: 1 раз

Повідомлення bubamara »

І чого я доб'юсь? Я сказати можу, але майже впевнена, що у неї буде якесь пояснення, яке зі сторони може здаватися логічним і вона буде в нього вірити, а насправді буде нікчемним. Хоча, я звичайно, ради інтересу запитаю.
Мені виясняти з нею стосунки, все рівно, що йти трощити російське посольство. Багато шуму, а користі мало. Не моя фраза, але згідна: "з людьми, які дивляться російські федеральні канали потрібно поводитися як з психічнохворими".
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Ні... Можна звісно жаліти бідненьких няшних росіян, що вони стали жертвами цинічної пропаганди кісельса і путлера. Можна надіятись, що рано чи пізно або хоч колись років через сто їх правнуки усвідомлять жахливість того, що робили їх предки, як у німців, наприклад. Але від того українців на східному фронті убивати не перестануть... Причому убивають їх переважно жителі того ж мордору, а не місцеві урукхайці.... Можна бути терпимим і толерантним до всього, тим самим між іншим лише це все примножуючи.
В статті говориться про те, що українці не ненавидять росіян, а просто хочуть свободи... Так... було..... Але внаслідок дій чи злочинної бездіяльності росіян(так саме росіян і досить все валити на одного путлера) русофобство стає новим модним трендом. Погано це чи добре..... Але це є наслідком шаленої популярності путлера серед його співвітчизників. Хтось же його підтримує? Не з-під палки вони ж це роблять?
До речі, зараз новою кричалкою, якою продовжують після "Україна понад усе", є "москалів - на ножі"...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
bubamara
Повідомлень: 50
З нами з: 16 березня 2014, 13:25
Подякували: 1 раз

Повідомлення bubamara »

Я не підтримую жодні прояви націонал фобій. Тому всякі викрики москалів на ножі - це дикість і варварство. І не збираюсь "вішати" на кожному дереві москаля, тільки через те, що він москаль. Я збираюсь "вішати" на дереві, москаля, який приходить вбивати мій народ. І тут суттєва різниця, бо не кожен москаль йде до нас із зброєю. Слухаю часто телеканал Дождь чи радіо Ехо Москва. Теж вам раджу..
Люди, нехай нас не з'їдає відчуття помсти, це шлах в нікуди. Давайте, подумєм як виходити з ситуації і далі будувати Україну.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

я теж інтернаціоналіст і за мир у всьому світі.... але..... реальність жорстока, тупість нездоланна
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 261 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Інколи найгірша і найшкідливіша думка може обернутися найкориснішою. І ще зовсім трішечки і я почну не нейтрально, а просто погано ставитися до росіян. Покищо більшість з тих з ким спілкувався підтримують путіна. За що їх таких рабів безголових любити? Повністю погоджуюся з Ozi...

Sent from my One S using Tapatalk
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Росіяни- путіністи самі обрали свою ідеологію, вони почуваються комфортно, коли вбивають наших хлопців. Я не підтримую стосунків із путіністами. До їх числа відношу всіх совкових щурів, незалежно від національності. На даний момент ніхто із знайомих білорусів, молдован, узбеків не підтримав Україну і український народ. Їм ніхто не ампутовував мозок, це їхня свідома позиція - бажання служити царю і почуватись вищим народом. Тому чому я маю нехтувати моїми національними правами на догоду імперським московським амбіціям?
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

bubamara писав:Я не підтримую жодні прояви націонал фобій. ........ Слухаю часто телеканал Дождь чи радіо Ехо Москва. Теж вам раджу..
Люди, нехай нас не з'їдає відчуття помсти, це шлах в нікуди. Давайте, подумєм як виходити з ситуації і далі будувати Україну.
ви,мабуть,і російським бізнесом продовжуюте користуватись,і магазіни російськи відвідувати?
В мене нема ніякого почуття помсти.В мене- національна гідність.
росія( назву цієї краіни я тепер пишу з маленької.Не заслуговує на велику), з мовчазної згоди росіян, вбиває мій народ і хоче відібрати мою землю.Росіяни важають нас "нижчими" і знову грають у "старшого брата".Це "націонал фобія"?
"...За стеной люди давят друг друга, режут родных братьев, сестер душат... Словом, идет повседневная, будничная жизнь. А войдешь на половину принцессы - там музыка, разговоры о хороших людях, о поэзии, вечный праздник...
....Во мне вдруг проснулся дед с материнской стороны. Он был неженка. Он так боялся боли, что при малейшем несчастье замирал, ничего не предпринимал, а все надеялся на лучшее. Когда при нем душили его любимую жену, он стоял возле да уговаривал: потерпи, может быть все обойдется!...
(Евгений Шварц)
До речі,слухаю радіо Свобода .Теж вам раджу. :smile:
bubamara
Повідомлень: 50
З нами з: 16 березня 2014, 13:25
Подякували: 1 раз

Повідомлення bubamara »

Odarka, Ваші домисли про моє підтримування російського бізнесу недоречні. Якщо Вас це сильно цікавить, то ні, не підтримую.
Радіо Свободу теж дивлюся/слухаю, і українське, і російське.

Але я не можу зрозуміти, чому я повинна ненавидіти ВЕСЬ російський народ, тільки через те, що у них така правляча верхівка?!
Тут можна довго розвивати тему про науковців, митців, композиторів і справжніх журналістів (Листьев, Політковська....)
Те, що я ставлюся з повагою до будь-якої людини і ціную кожне творче надбання і зокрема російське, ще не означає, що я збираюсь перед кимось "прогинатись". А в мене склалось таке враження, що так про мене подумали.

Доречі, це моя найближча подруга говорить словами Путіна (але повторюсь, сама вона говорить, що страшно його не любить).
Зате інша моя знайома, теж росіянкя, абсолютно на нашій стороні, всі її знайомі і рідні завжди відвідують московські марші. Хоча таких як вона переважна меншість.
Відповісти

Повернутись до “Моніторинговий Комітет Монреалю (МКМ)”