ВІЙНА

окремий форум для всіх тем пов'язаних з Україною.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Це саботаж.... Старим мусорам просто шеврони на Нацгвардію перешили.... А тих добровольців, що туди пішли тільки - майже не тренують нормально. Війська при кордоні забезпечують найнеобхіднішим місцеві люди. Міліція в деяких регіонах тупо саботує... За цю всю ситуацію повністю відповідає БЮТ, що яскраво проявив бездарність пустослів'я у вже не одній критичній ситуації.... Чесно - я прихильник референдуму про негайне відділення Донбасу від України і нехай лайно пливе куди хоче.... Нормальні люди при бажанні можуть в центральну або південну частини країни переїхать....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Якщо провести на донеччині дійсно чесний референдум, а не так як у Криму.... то не факт що більшість проголосує за федералізацію.... у мене брат там живе.... цілком адекватна людина.... і каже що там таких переважна більшість.... що чекають коли уже нарешті відстріл придурків почнуть.... бо чим довше це затягується, тим глибше в країну вони проникають....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

2 ozi
Це не лайно— це злочинці, причому вони в меншості. Ви пропонуєте пересунути російський кордон ближче до Києва? А потім? Після цього росія вже не зупиниться. Загроза йде не зсередини країни, а ззовні.
Крім самої України ніхто її не захистить, тусовка нато в румунії, то все понти.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Слухайте.... Є активна меншісь і пасивна більшість. І є злочинці і найманці.
Тільки меншість здатна на повстання чи опір.
Якщо активні люди донбасу як ті вівці - то доля їх визначена. Їх будуть бити і розганяти, ловити і катувати, як це робила декілька місяців мусорня на Майдані.
За свободу треба боротись, треба ризикувати, а не чекати, що кисільний чиновник з БЮТу прийде і все зробить (враховуючи, що ця частина політикуму і на Майдані тільки говорити і вміла, чим викликала неабияку відразу).
На Донбасі багато всяких людей. В тому числі і тих, що моляться на Росію (це як правило неосвідчені і темні люди, що нічого в світі не бачили). В Миколаєві та Херсоні, чи навіть Запоріжжі що з такими зробили? Який був результат? А що роблять в Харкові і Донецьку? Який результат?

Їхать в Донбас ні з Західної, ні з Центральної України ніхто не буде визволяти. Бо це місцеві тупні разом з російською розвідкою відразу трактують, як діяльність Правого Секору, або ще як якусь фігню. Тому все в руках жителів .... Донбасу.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Тобто так само, як за Україну ніхто в світі вписуватись не буде, якщо вона з Росією сама воювати не буде, то й за Донбас ніхто з України вписуватись не буде, якщо вони будуть просто сидіти по квартирах і дивуватись, що мусорня і мудаковичі, які всіх ще вчора гнобили, нічого чомусь не роблять і саботують...

Ось до речі Луценко дуже правильно говорить - http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/30/7024024/
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Іще непогано донбаський побут описав Винничук - http://tsn.ua/analitika/galichanin-u-do ... 47658.html ....

А ще згадався мені один колишній співробітник - донеччанин, що вже в Новій Зеландії мешкає. Коли його спитали про рідне місто - він скривився, посміхнувся і вимовив лише одне слово - "болото"
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Лицемірна заява тимошенко
"Україну атаковано. Росія на сході почала проти нас неоголошену війну. У час, коли ворог іде в наступ, а влада не може його зупинити, врятувати країну може лише народ. Ми організували Рух опору, який діє скоординовано з армією. Я закликаю всіх патріотів, які мають досвід участі в бойових діях, негайно звернутися до нас", - закликала Тимошенко.
Вибачте, а хто при владі? Хіба не пані тимошенко із аваковим і турчиновим? І для чого була створена нац. гвардія, якщо її ніде не використовують, і для чого зараз створювати передвиборний фан. клюб тимошенко? Подайте всі у відставку, після того втікайте всі з України, бо вас будуть палити коктейлями Молотова так само, як і вашого папередніка. Гірше вже не буде...
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

тимошенко - пустомеля. раніше я цого не розумів, але зараз це все на поверхні. бо ситуація критична.
гнати нікого поки не треба - все можна зробити за допомогою виборів. але зараз принаймні треба змусити цих "нерішучих" робити те, що вони тупо зобов"язані....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Але аваков вчора заявив, що вибори можуть пройти не у всіх регіонах. Тоді в чому сенс таких виборів? Це прямий шлях до втрати значної частини України. Бо там де не буде виборів, «оберуть» народних командирів, які зможуть керувати всіма силовими структурами регіону, оскільки в цих структур не буде більше легітимного керівництва.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Все, як це було на Майдані, в руках простих людей... Я думаю південь за себе постоїть і ще фору іншим покаже... Аваков бездар. Коли ситуація стане дійсно критичною - інші люди без посад будуть виконувати роль чиновників, яким громадяни платять податки... Я бачу вогонь в очах простих людей і розгубленість бютівців... Думаю якби силовий блок дістався свободівцям - толку було б більше.... Або якби Ярема був не весільним генералом, а дійсно мав повноваження... А то його призначили просто щоб людей заспокоїти. Авакова взагалі з самого початку ніхто не сприймав. І він в принципі виправдав очікування - бездар бездарем....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Відповісти

Повернутись до “Україна”