Кіноклуб

Відповісти
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Кіноклуб

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Комітет допомоги Україні в Монреалі організовує благодійний вечір збору коштів для лікування поранених майданівців та підтримки сімей загиблих.
Пропонуємо вам до перегляду фільм про події, що відбувалися із грудня 2013 року по лютий 2014 року. Після перегляду запрошуємо всіх учасників заходу до активної участі в обговоренні подій та внесення пропозицій щодо подальшої діяльності комітету.
Кіноклуб
Кіноклуб
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Спала на думку ідея, що непогано було б зробити дубляж фільму на французьку та англійську мови. Щоб на континеті народ зміг побачити все з перших вуст, таким чином можна було б обмежити вплив російської пропаганди....
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Гм... Можна скачати фільм, можна перекласти на французку та англійську. Потім треба краще знайти на місці, хто б міг начитати синхрон професійно з місцевим акцентом бажаніше... Можу допомогти з перекладом, наложенням на відео синхрону, виложенням на квебекському та українському торентах і сідуванням цього всього діла на досить високій швидкості
Хто за? Коли почнемо?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Так, краще буде, щоб текст начитували місцеві. Субтитрів, хоча б українських, до фільму не існує? Бо створювати їх, то буде рутинна справа. Можу допомогти з перекладом на французьку. Потрібно розділити роботу, залучити ще кілька людей...
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Треба десь в загальний доступ це відео викласти і поділити по хвилинам. Просто я наприклад не знаю, який саме там фільм будуть показувать.....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

власне так, спочатку потрібно його самому подивитись. Може фільм неякісний, абощо, тоді краще за нього не братись.
Відповісти

Повернутись до “Комітет Допомоги Україні”