Питання до дівчат про писанки

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Питання до дівчат про писанки

Повідомлення odarka »

Готуємось до свят.Питання до тих кто робить писанки-якою фарбою користуєтесь та де купуєте?Про Євшан знаю.Залишаю на крайній випадок.
А щось ближче та легшедоступне?
motrya
Повідомлень: 15
З нами з: 19 березня 2014, 21:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення motrya »

лушпиння цибулі, це те що я перейняла від моєї бабусі, для мене найголовніше те, що це екологічно.
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

motrya,лушпинням я фарбувала коли писанки не малювала.Писанки потребують фарби
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

Я малювати не вмію, тому також вживаю лушпиння від цибулі звичайної або синьої. Лушпиння синьої цибулі дає гарний фіолетовий колір. А потім можна голкою видряпати малюнок, як вмієте малювати. :smile: Матимете дряпанку.

Я ще чула про крапанки. Це такі собі яєчка в крапочку. Крапочки символізують сльози Діви Марії.
На яйце “накрапують“ розплавлений віск, як віск вистигне, то яйце занурюють у фарбу. Як фарба висохне, то віск зішкрябують. Якось так :smile:
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Купила таки у Евшана.Була нагода,бо він виставлялся на святі писанок.Важаю його фарби найкращіми.Взагалі я трохи писанок роблю,а інші просто в тій самій фарбі фарбую
Надя,а як ви з цибулі робите?Я якось робила -вийшло дуже світло.Як лушпиння готуєте? Мені все одно з лушпиння білш смакує,ніж у фарбах.Бо то є натуральне
Це вже для наступного року,зараз вже зробила :)
Дякую вам!Та веселих свят!
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

odarka, лушпиння ніяк спеціально не підготовляю. Просто закладаю все разом, лушпиння, яйця і заливаю водою. Як звариться, то треба кілька хвилин лишити постояти. Але не дуже довго, бо фарба перейде через шкаралупу і пофарбує білок.

Думаю, у вас вийшло світло, тому що або замало лушпиння, або закоротко тримали.

Якщо хтось інакше робить, то може поділитеся. :smile:
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”