Зніму з березня-квітня житло

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Я радію за новоприбулих які влаштовуються на Остріві сестер.Значить "матеріальна сторона" покращилась.
Як на мене -це не найдешевше місце.І коли ще немає постійних доходів краще пошукати щось менш вибагливе.
Ориєнтуваться на сусідів теж не краща стратегія.Бо самі найкращі сусіди змінять житло,і невідомо яких нових сусідів ві отримаєте.Придивляйтесь до домовласників.Бо гарний домовласник сам не зацікавлений мати проблематичних мешканців.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

нічого особливого на острові нема.... і про те що це супердороге місце для поживання, то це міф....

є, звичайно, дорогі апартаменти ... але є і значно бюджетніші рішення....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

San-Frankivsko писав: і про те що це супердороге місце для поживання, то це міф.... ....
Звісно міф.Якщо важати 700 за студію недорого.
У кожного своі уявлення щодо дешево-дорого.Як на мене,за 700 у Монреалі можна знять не студію,а квартиру з кімнатами.Тому для мене 700 за студію це дорого.
Звісно -треба шукати.Це бере час.
Тому я і кажу - радію за покращення фінансового стану новоприбулих,яким не шкода 700 за студію :D
Хочу порадити тим,кто шукає житло -знайдіть час,їдьте в район у якому хочете оселитися,на будинках шуайте напис "louer".Звертайтесь до консьержів і дивіться квартири.Ви будете мати уяву які квартири скільки стоять,як вони сплановані,наскільки зручно розташовані щодо транспорту,магазинів,школи(кому потрібно)Хто планує заніматься спортом-дивіться щоб поруч був стадіон-бассейн-зал(бо потім буде забирать час на дорогу).І не бійтесь емігрантських районів.Вони, так як і ви, шукали де краще,зручніше і не дорого оселиться.
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Якщо ви мене маєте на увазі - то я мешкаю в Канаді вже не перший рік і маю постійну роботу по спеціальності (щоб ви не переймалися за мою "матеріальну сторону"), так само як і досвід проживання в різних квартирах і в різних районах. :dash:
alysa писав:за 700 у Монреалі можна знять не студію,а квартиру з кімнатами
Можна й за 500 трьохкімнатну зняти. Але нащо мені одній - "квартира з кімнатами" - щоб було що зайвими меблями заставити? Для мене головне комфорт і чистота, щоб не просипатися вночі, коли тобі по голові стрибають і не перетрушувати матраси кожен раз, щоб не дай бог, клопи не перебігли від сусідів. :evil:
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Shamrock писав:Якщо ви мене маєте на увазі -
Я не маю Вас на увазі.Я говорю "en général"
Кожен має свій досвід.
За цім-відкланяюсь.Цей форум перестав мене цікавити,бо на кожном кроці треба бояться когось зачепити особисто.
Всім кого ненавмисно образила -мої вибачення.
Бувайте!
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

якщо порівнювати аналогічні умови в (на) Монреалі і на острові Сестер, то різниця в цінах не така уже і значна, або і зовсім відсутня. Бетонка на 3 1/2 в хорошому районі, що на великому острові, що на малому, коштує одинаково. Коли після роботи приходиш додому, то ти хочеш відпочити, а не "говорити" з сусідами, чи з пропрієтером про тих же сусідів.
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Хтось має що сказати про будинки на Гаспе, 700 і Франсуа, 100, що на Острові (а може й хто мешкає в одному з них)? Дивилася сьогодні 2 студії, мені якось більше впала в око та, що на Гаспе (вищий поверх, є балкон), але менеджер щось сильно розхвалювала ту іншу, що на Франсуа, 100 (хм, може тому, що вона дорожча - на 10 доларів, але все ж...).
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

якщо на Франсуа 100 нема балкону, то я б вибрав іншу, ту, що з балконом. Там можна велосипед покласти... На Гаспе 700 дешевше, бо там менші за площею квартири. Обидві близько до зупинок на бульварі Сестер...
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

(а може й хто мешкає в одному з них)?
мешкаємо біля них.... :)

на Гаспе 700 живуть наші друзі... і ми жили там перші три дні по приїзді в Канаду... там є гараж, сауна і басейн (можна також "локер" в підвалі арендувати)... в гаражі часто викладають досить непогані меблі... :)

P.S. якщо там поселитесь, будемо сусідами... :)
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Мої критерії - безкоштовна стоянка, балкон і неперший поверх. Великі вікна, також непогано. Близькість до автобусної зупинки...
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Безкоштовна стоянка є, але діє за принципом "хто перший встав, того і капці"... тобто, якщо будеш пізно приїжджати, то вільного місця можна і не застати... як не як, 14-поверховий будинок... :)
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

в тому будинку, здається, що стоянка ззовні також платна. безкоштовно можна поставити тільки на вулиці...
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

smisha писав:в тому будинку, здається, що стоянка ззовні також платна. безкоштовно можна поставити тільки на вулиці...
ок.... за стоянку уточню.....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Так, стоянка ззовні теж платна (ви ж про Гаспе, 700?) - 30 доларів, крита стоянка і підземний гараж відповідно - 50 і 70.
http://www.bwalk.com/en-CA/Rent/Details ... Hi-Rise-4/
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”