Сьогодні: 21 вересня 2019, 09:31

Часовий пояс UTC - 5 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 91 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2014, 14:26 
Офлайн

Повідомлення: 4
Сам хочу уїхати зі своєю сім'єю до Канади, але зі слів моє сестри яка живе там і до якої їздила у гості моя мати, каже що пенсіонерам, в принаймі місцевим там живеться добре, це соціальна країна яка гідно піклується про своє населення. Наведу приклад, шо коли ще моя сестра з сім'єю тільки приїхала, та ще не отримала картку перманент резиденс, то вже була в змозі користуватися безкоштовно медициною та отримати пільки на аренду житла від місцевої влади. Так що моя думка, що ви зможете впевненно забезпечити гідне життя у Канаді тим більше. І ще мій друг з США, сказав що Канада це сама краща країна для сім'ї, навіть США не порівняється з нею.
Бажаю вам та вашій сім'ї успішной міграції, нехай Господь Ісус врятує всіх вас та благословить!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 серпня 2014, 23:24 
Офлайн

Повідомлення: 628
Безплатна медицина для всіх є тільки в Альберті, в решті Канади тільки резидентам і тільки після 3-х місяців резиденства.
Альберта має нафту, то фактично немає провінційних податків. Того багато з того, що ваша сестра вам казала про Альберту не стосується Канади.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 серпня 2014, 05:33 
Офлайн

Повідомлення: 3
Доброго дня!
А яке на справді медичне обслуговування, освіта?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 серпня 2014, 08:37 
Офлайн

Повідомлення: 362
В кожній провінції свої особливості. В Квебеку проблема з медициною - це черги. Чекати в черзі 12 годин, це нормально. Є срвіси, коли вас повідомлять по СМС про наближення, але не всі клініки приєднані до цієї системи. Потім черги на тести-аналізи. Знайома зараз чекає на рентген 4 місяці. Ніби нічого серйозного, але все таки, за 4 міцсяці воно само заживе )) З доброго - всі витрати покриваються державною страхівкою, яка для менш заможніх є безкоштовною, рівень оснащення набагато вищий, ніж в Україні.
Освіта - ні краща, ні гірша. Але ніхто нікого тягнути не буде, тому якщо немає здібностей чи бажання до навчання, то так і буде. Школа безкоштовна, тільки приватні платні і коштують дорого. Коледжі платні, але коштують недорого. Універи також платні, але ціна доступна і можна взяти кредит під три відсотки.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 вересня 2014, 08:44 
Офлайн

Доброго дня!
У мене є ще одне дуже важливе запитання. Я хочу виїжджати разом з мамою. Вона пенсіонерка. Чи може вона розраховувати на пенсію у Канаді (Квебек)?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 вересня 2014, 16:06 
Офлайн

Повідомлення: 351
Всі літні люди, які прожили в Канаді на постійному статусі як мінімум десять років, можуть бути учасниками пенсійної програми. Існують і додаткові вимоги, залежно від того, наскільки довго літня людина прожила в Канаді.
Отут є інформація пропенсіїв Канаді.Отримувати котрийсь вид пенсій ваша мама зможе тільки після 10 років проживання в Канаді. Проте існує ряд інших виплат, які виплачує держава малозабезпеченим.
Канада - це держава, де тебе одягнуть, погудують, забезпечуть житлом і ще дадуть трохи грошей на розваги, щоб людина сама не шукала собі клопоту на голову. Краще утримувати людину,ніж потім боротися з наслідками її зубожіння і потягу до злочинності.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 вересня 2014, 09:43 
Офлайн

Повідомлення: 2
Доброго дня,
підскажіть будь-ласка які в мене шанси на еміграцію до Канади.
Вік - 36 років. Неодружений. Освіта вища - Львівська Політехніка, спеціальність Автомобілі та Автомобільне господарство.
14 років стажу роботи в галузі логістики міжнародних автоперевезень, з них останні 10 років на посаді заступника директора Українсько-Чеського підприємства. Характер роботи - простіше кажучи- диспетчер вантажних автоперевезень, тепер це називають модним словом логістика :) , огранізація роботи водіїв, укладання договорів із замовниками, підбиття звітності і т.п.
Є посвідчення водія усіх категорій.
Англійська - зараз на рівні прі-інтермідіат, ходжу на індивідульні заняття. Сподіваюсь за 5-6 місяціяв довести принаймі до ILTS 5.
Французську мову незнаю взагалі і вивчити незможу.
Розмовляю польською та чеською, але це напевне тут недопоможе.
Характер бажаної роботи в Канаді - водій далекобійник для початку. А далі планую відкрити свою справу, отримавши досвід за кілька років. Про цю діяльність в Північній Америці трохи знаю - вже 1,5 року вивчаю сайти про тракерство.
От проблема виникає - купа агенцій запрошують водіїв з досвідом саме водійським по категорії Е. Я водити автопоїзд вмію, про режими роботи, документацію, митні процедури і т.п. знаю негірше від простого водія, а от документально пдтвердженого досвіду нема :cry: . Хоч бери і на два роки водієм влаштовуйся :P .
Так само потрібні різноробочі з підтвердженим досвідом фізичної праці 2 роки. І ніякі доводи, що в мене нормальна фізична форма, тут недіють. Видно невірять, що зможу труби носити на заводі :D .
Ще проскакувала інформація про програму Манітоби- там начебто можна імігрувати без попередньо підписаного контракту на роботу.
Велике прохання - поділіться інформацією, що діяти в оєму випадку.
Наперед вдячний...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 вересня 2014, 09:48 
Офлайн

Повідомлення: 2
І одразу ще питання до теми - якщо вдасться все ж поїхати по програмі, наприклад на роботу різноробочим, то скіль часу обовязково слід за контрактом відпрацювати, що можна було звільнитись і піти в школу тракерів вчитись? І щоби при цьому зберегти дозвіл на роботу в Канаді?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 вересня 2014, 08:53 
Офлайн

Вітаю!
Випадково натрапила на цей сайт, дуже сподобався. Душевний)) Багато фото та корисної інформації.
Багато хто отримав відповіді на свої запитання про те, чи мають вони можливість емігрувати у Канаду та по якій саме програмі. Я також вирішила написати, можливо і мені хто допоможе, підкаже, буду дуже вдячна.
Коротко про себе. Мені 29 років, чоловіку 31, доньці 4. У нас із чоловіком економічна освіта - я бухгалтер, чоловік банкір. Досвід роботи по спеціальності маємо обоє (у чоловіка 10 років). Англійську почали вивчати. Плануємо, що документи буде подавати чоловік, а ми вже з ним)))
Сподобалась провінція Альберта. Але спеціальності, що хоча б наближено відповідають нашим освітам - секретарі та адміністартори. Чи це зовсім не так?
Чи може хто підказать, є можливість нам потрапити у цю провінцію, або є більш реальні варіанти.
Можливо хтось користувався послугами якої фірми, що допомагає підібрати найбілш підходящий варіант, є гарні відгуки.
Буду вдячна за будь-яку пораду.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2014, 08:55 
Офлайн

Повідомлення: 628
Шкода що люди яким раніше відповідали, після цього не заходять на форум. Бо на 20му новоприбувшому відпадає бажання відписувати.

Напевно треба сюди запросити якогось імміграційного адвоката. Хай хоч людина гроші заробляє.

А по темі. Люди полистайте цю тему. Тут давали лінки на підрахунок балів і прохідні спеціальності. І рахуйте

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 91 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі

Часовий пояс UTC - 5 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
POWERED_BY
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB