Де ви працюєте..?

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Аватар користувача
badbob
Повідомлень: 170
З нами з: 25 листопада 2014, 23:42

Де ви працюєте..?

Повідомлення badbob »

цікаво , де всі працюете що такі заморочки у кожного , швабри елітні по 25-40 долларів, .... ботики за 120 долларів ... і т.д. і т.п. ... я нічого тільки хочется знати що треба робити щоб бути такими як ви ? бо я вже запердолився на велфері сидіти.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

badbob писав: .. я нічого тільки хочется знати що треба робити щоб бути такими як ви ? бо я вже запердолився на велфері сидіти.
іти вчитися,а потім працювати :lol:
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

badbob писав:цікаво , де всі працюете що такі заморочки у кожного , швабри елітні по 25-40 долларів, .... ботики за 120 долларів ... і т.д. і т.п. ... я нічого тільки хочется знати що треба робити щоб бути такими як ви ? бо я вже запердолився на велфері сидіти.
А ще в мене джинси от-кутюр Costco-Style, за 20 каксів.
Аватар користувача
badbob
Повідомлень: 170
З нами з: 25 листопада 2014, 23:42

Повідомлення badbob »

из опыта скажу у меня не было времени в 7 часов утра в среду заходить на форумы что бы ответить смешной ответ - ну так всётаки где вы все работаете?
Востаннє редагувалось 28 листопада 2014, 01:41 користувачем badbob, всього редагувалось 3 разів.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

відповідь від alysa була в 07:37 - це час на ранковий інтернет, перед виходом на роботу. Моя відповідь написана в 13:44 - це обід, є кілька хвилин відпочити. Ми всі працюємо на госдеп, якого дідька ми б ще робили в цій канаді?
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

badbob писав:
WTF.JPG
из опыта скажу у меня не было времени в 7 часов утра в среду заходить на форумы что бы ответить смешной ответ - ну так всётаки где вы все работаете?
Знання того де я працюю на ваш стиль життя не вплине.Звісно,краще на велфері сидіти,ніж працювати там де ви вивчили зарплату
:writing:
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:відповідь від alysa була в 07:37 - це час на ранковий інтернет, перед виходом на роботу.
100% :drinks: Ранкова кава під українські новини.Ну і в монреальскі заглянути,щоб дізнатися що маю єлітну швабру.Від тепер так і буду її називати :sarcastic:
Аватар користувача
badbob
Повідомлень: 170
З нами з: 25 листопада 2014, 23:42

Повідомлення badbob »

... thank you guys for an answer ... seems like something is forcing me away from certain stile of life ... still don't understand the reason why ... what i have done in my life so terrible to suffer too that point ? ... it's not fair for some of us.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

badbob писав:
WTFj.JPG
из опыта скажу у меня не было времени в 7 часов утра в среду заходить на форумы что бы ответить смешной ответ - ну так всётаки где вы все работаете?
Ці всі дипломи, грамоти і таке інше можете заховати ( тут всі обліплені червоними дипломами, аспірантурами, грамотами, свідотствами про винахідництво і т.п.). Тут це практично не має значення. Все що має значення це Ваші скіли, досвід роботи в Канаді, знання двох мов і дуже бажанно, але не обов"язково, місцевий диплом..., і звісно бажання працювати...
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

але це розмова не в темі про сніг. хочете поспілкуватись, створіть відповідну тему.
 ! Повідомлення з: Ocean7
я переніс повідомлення в нову тему :)
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Orlyk писав:.., і звісно бажання працювати...
:D
Ще жоден ємігрантській форум не обійшовся без діскусії кому краще -працюючим,чи тім хто на велфері.Бо то "не царська справа" отримувати невисоку зарплатню і треба " все і відразу"
І якось забувається що ніхто нас сюди не кликав,і приїхати сюди був наш властний вибір.Я ставлю на крапку і далі у цей сюжет не лізу.Кожному своє.
Dmytro
Повідомлень: 4
З нами з: 25 листопада 2014, 23:32

Повідомлення Dmytro »

В центрі, перетин Peel і René Lévesque. Але це ж ще нічого не значить... Головне - не де працюєш, а скільки, і що з того маєш.
Аватар користувача
badbob
Повідомлень: 170
З нами з: 25 листопада 2014, 23:42

Повідомлення badbob »

Как сказала Алеся "каждому своё" ...
Востаннє редагувалось 28 листопада 2014, 01:54 користувачем badbob, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

badbob, я тебе не советчик, сам примерно в такой же ситуации. Одно точно знаю - опустить руки всегда успеешь.
---
Аватар користувача
badbob
Повідомлень: 170
З нами з: 25 листопада 2014, 23:42

Повідомлення badbob »

согласен
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Тоді повертайтесь туди, звідки приїхали... може там Ваш діамант оцінять... :?
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”