Опитування про Містралі в Le Figaro

місце для спілкування на політичні теми
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Опитування про Містралі в Le Figaro

Повідомлення smisha »

Фанцузьке видання "Le Figaro" проводить он-лайн опитування щодо відправки військових кораблів МІстраль Росії "La France doit-elle livrer le navire Mistral à la Russie ? " ("Чи повинна Франція відправити Містралі Росії?"). Наразі проголосувало вже 117 500, опитування з'явилося тільки вчора. Відповідь "Так" перемагає, 60 %. Щоб проголосувати можна просто зайти за посиланням і натиснути варіант відповіді - "non", якщо ви проти.
Так як реєстрація не потрібна, то можна заходити з інших компютерів і голосувати декілька разів.

http://www.lefigaro.fr/international/20 ... russie.php
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Проголосував... Я собі уявляю скільки ботнетів росія направила на ці голосування...
---
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Проголосував ! :x :D
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Ми голусавали.Але,на жаль відповідь "ні" зменшується.
Коли я голосувала було 49%. Зараз 34%
Щоб ця "іграшка" не зіпсувала нам наступні події.
А ви вірите що це чесно?
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Хоч я і проголосував, але впевнений, що в кінці кінців Франція продасть цей Містраль, а може і інші , що заплановані, Росії. Я читав, що може Канада його купить..., але по-перше в цьому човні, здається , передня частина розроблена росіянами і під потреби росіян, по-друге Канаді він не потрібен і купувати його за більш ніж 1 мпрд суто з політичних міркувань ніхто не буде.... і саме головне, що Франція не погодиться втратити стільки грошей через "велику" любов до України... Франція взагалі дуже стриманно реагує на викуртаси Пу.... :?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Думаю, що Франція продасть ці човни. Це бізнес.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Світ недооцінює небезпеку, що йде від Путлера, як колись недооцінив Гітлера.... і заплатив за це десятками мільйонів життів....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Французька влада боїться, що рсоійські моряки встановлять контроль над вертольотоносцем "Владивостоком" та залишать на ньому Францію.
http://www.eurointegration.com.ua/news/ ... 0/7027995/
Це вони так навчають росію як вийти із цього становища коли продати не дозволяють?
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Політика на жаль брудна штука. Прикро, але Франція йде на зустріч забаганкам Путіне не з причини здорового глузду, а внаслідок дочасної "політичної доцільності". Рано чи пізно, це зіграє і проти неї самої
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Олесь Вахній писав:Політика на жаль брудна штука. Прикро, але Франція йде на зустріч забаганкам Путіне не з причини здорового глузду, а внаслідок дочасної "політичної доцільності". Рано чи пізно, це зіграє і проти неї самої
Шкода,але не тількі проти неї.Проти усього світу.
росія,як мені здається,зараз у такому стані,що не зупинеться не перд чим.Здатна на все і на використання ядерної зброї у тому числі.
Я розумію Францію.Але навіть витрачені гроші на побудову корабля потім не виправдають трагедії.
Вже другий готовий :

Другий вертольотоносець типу "Містраль" під назвою "Севастополь", який Франція виготовила на замовлення Росії, вночі залишив сухий док у суднобудівної компанії STX та готується до ходових випробувань.
http://www.eurointegration.com.ua/news/ ... 1/7028030/
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Олесь Вахній писав:Політика на жаль брудна штука. Прикро, але Франція йде на зустріч забаганкам Путіне не з причини здорового глузду, а внаслідок дочасної "політичної доцільності". Рано чи пізно, це зіграє і проти неї самої
Шкода,але не тількі проти неї.Проти усього світу.
росія,як мені здається,зараз у такому стані,що не зупинеться не перд чим,аби доказати що вона править світом.Здатна на все і на використання ядерної зброї у тому числі.
Я розумію Францію.Але навіть витрачені гроші на побудову корабля потім не виправдають трагедії.
Вже другий готовий :

Другий вертольотоносець типу "Містраль" під назвою "Севастополь", який Франція виготовила на замовлення Росії, вночі залишив сухий док у суднобудівної компанії STX та готується до ходових випробувань.
http://www.eurointegration.com.ua/news/ ... 1/7028030/
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Як відомо, Франція завжди, після Наполеона загравала з москвинами. А Росія зараз не шкодує грошей задля підкупу політиків й формування свого позитивного іміджу. Не дарма туди понесло п`яничку Депардьє. Не треба дивуватись що публікуються прихильні до Росії статті в західній пресі, скрайні ліві нападають на українських студентів, скрайні праві (у Франції зокрема) виголошують схвальні в бік Путіна монологи. росія має гроші, і цинічно плюючи на мораль купує. питання в такому разі до тих, хто продається. Ну і до мовчазних, але розуміючих суть процесів також
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Доречі, про підкуп політиків

http://ar25.org/article/skandal-u-franc ... uvav-kreml
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Сума штрафів та фінансових втрат за непостачання "Містралів" може сягнути 3 млрд євро, в той час як Російська Федерація погрожує вимогою "колосальної суми" в 10 млрд євро.
http://www.eurointegration.com.ua/news/ ... 6/7028165/
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Зараз просто не маю так би мовити "першоджерела". Вчора читав, що москалі "з розумінням" ставляться до причин "затримки відправлення" і "готова почекати". Чекати готова, але віртиь що таки отримає їх
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Олесь Вахній писав: Чекати готова, але віртиь що таки отримає їх
Та я і не сумніваюсь що отримає.Це питання часу.Цікаво скільки Франція протримається?
Відповісти

Повернутись до “Політика”