Озвучення фільмів українською.

окремий форум для всіх тем пов'язаних з Україною.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

А чи не здається вам, що ідея створення банків саме українського контенту веде до створення рамок, грат, меж тому самому українському контенту? Досить важливе питання - яка аудиторія буде у такого банку (торент?) і наскільки вона буде меньшою ніж у такого трекера як http://tracker.0day.kiev.ua ? Оскільки я уже написав про 0day.kiev.ua то додам що та мне тільки український контент. В багатьох фільмах з HD якістю присутні українські, англійські, російські звукові доріжки і субтитри. На мою думку штучне створення нових таких собі банків не є гарною ідеєю а навпаки може зашкодити. З часом, коли буде більше українського контентотворення буде й більше українського контенту і не порібно буде "заповідників" з українським наповненням.
АЛЕ! Тема починалася не з цього.. А з досить конкретної частини українського контенту - переклад фільмів :) І я за, я теж підтримую групи перекладачів як тільки можу.
P.S. я написав "контент*" 6 разів :D
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Чому створення російськомовних торентів не шкодить розвитку російськомовного контенту, а україномовний аналог буде шкодити? Як на мене, нема тут причинно-наслідкового звязку.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Шкодитиме бо не принесе бажаного результату і призведе до різного роду штучних обмежень. Значно ефективніше підтримувати групи релізерів, перекладачів, які публікуватимуть контент всюди (rutracker, 0day, pirateBay та інші), а не тільки на якихось виділених ресурсах.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Але ж Гуртом існує, і нічого йому не шкодить,і він нічому не шкодить.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Дозвольте не вперше повторити пропозицію. Є кілька сайтів, на яких зберігаються фільми озвучені українською мовою. Пропоную створити банк, себто окремий сат, куди могди б збирати і зберігати фільми. Розумію що пропогзиція карається, але мова саме про це. Ситуація з ex.ua засвідчила, що принаймні на даний час, перейматись можливими санкціями (прововими проблемами) зарано.
P.S. Доречі, фільми з ex.ua можна переглядати без скачувань
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Ось доречі ще одне посилання. Фільмів не багато, і люди працюють самостійно
http://ar25.org/hudozhni-filmy
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Олесь Вахній писав:Ось доречі ще одне посилання. Фільмів не багато, і люди працюють самостійно
http://ar25.org/hudozhni-filmy
дякую дуже. Ви з цього сайту щось скачували?
Відповісти

Повернутись до “Україна”