а ви згодні з цим?

окремий форум для всіх тем пов'язаних з Україною.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

а ви згодні з цим?

Повідомлення alysa »

[BBvideo 560,340][/BBvideo]
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

З чим? З тим що все погано, і потрібно зробити, щоб все було добре?
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

В Україні всі такі розумні...., що про все це Вам розповість кожен студент...., а потім піде працювати за кеш... Там всі знають що потрібно, що треба, що повинно і таке інше... Головне питання, як це зробити в державі де декілька поколінь виросли в умовах тотальної корупції на всіх рівнях , де для всіх хабарництво, ухилення від сплати податків, казнокрадство є нормою і основною метою і бізнесу і роботи на державних постах.... :?
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:З чим? З тим що все погано, і потрібно зробити, щоб все було добре?
Не тільки з цим.
А з тим що :
- “Нас в Евпропі нема”
по соціально -єкономічним показникамза основними кртітеріями оцінок місто України в співдружності слабо розвинутик афріканських країн
за розвитком єкономіки -”Україна країна 3-го світу”
на одном рівні з Сальвадором та Монголією
78 з 80 місте сприятлеве для народження .Кєнія,Бангладеш,Сірія у цьому списку вище за Україну

та інше,про що розповідає відео
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Ні, я так не думаю. А ви думаєте, що в Бангладеші та Сирії жити краще, ніж в Україні? Не потрібно навязувати людям почуття меншовартості. Це може робитися тільки для того, щоб виховати покоління невдах і покірних рабів, які будуть працювати за копійки.
Продуктивність в Росії і Білорусі вищі, ніж в Україні? Як вони це рахують? Ділять нафтодолари на кількість працюючого населення?
Україна, як окрема держава, цілеспрямовано знищувалась. Цей процес породив кілька поколінь людей, які виросли в корупції і мороку, і яким в такому світі дуже комфортно. Можливо зараз якраз почалися ці потрібні трансформації самого суспільства, а не тільки державницького апарату. Потрібно самому проявляти ініціативу. Волонтерські рухи в цьому плані показують приклад. Ти говориш, що армія без штанів? Так купи і принеси хлопцям, які на передовій. Не можеш сам принести, віддай гроші тому, хто цим займається. Країна - це кожен з нас. Допомагаючи іншому, ти допомагаєш сам собі.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

smisha писав: Ти говориш, що армія без штанів? Так купи і принеси хлопцям, які на передовій. Не можеш сам принести, віддай гроші тому, хто цим займається. Країна - це кожен з нас. Допомагаючи іншому, ти допомагаєш сам собі.
Купив і приніс... і гроші теж віддав... З повагою відношусь до волонтерів, але.... якщо усім миром ми будемо вдягати та купувати спец. обладнання для української армії, нащо Україні тоді уряд, податки і різні міністерства... Якщо порахувати, то комплект теплого одягу канадського чи американського виробництва на одного війскового буде коштувати десь 1000 -1200 кан. доларів... Припустимо, що у зоні АТО находиться 60 - 80 тис. бійців, тобто на зимовий одяг потрібно десь в районі 100 млн. дол. В масштабі України це не дуже великі гроші, особливо якщо порахувати вартість мерседесів у депутатів, майно , скажімо Ахметова ( на пряму відповідального за все , що коїться, і який приспокійно живе у Київі) яке оцінюється в 10 млрд. дол. та багато чого ще, що було накрадено іншими за часи Кравчука, Кучми, Ющенка, Януковича... Але навіть 100 млн. найти не можуть .... мене це дивує.... І в цьому напрямку немає жодної активності.... Тобто вони там всі знову між собою договорилися.... А волонтери, які повинні допомогати уряду , насправді роблять работу чиновників, які собі тихенько потирають руки в теплих кабінетах.... Ще раз підкреслюю, що я роботу волонтерів дуже поважаю, але колись треба зупинитись, підняти голови і зажадати з тих ,хто повинен забезпечити армію - з президента, з парламента, з уряду ... з бізнесу... в кінці кінців.....
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Спитати обов"язково потрібно. Якщо відбувається те, що відбувається, то це саботаж. Тому що БПП - це вчорашній день, епоха олігархії. Єгор Соболєв, відповідальний за люстрацію, говорить, що в цьому напрямку нічого не відбувається. А те що відбувається - то є цирком для дурнів. Приклад - донька Чечетова, яка є відповідальною за люстрацію в Харківській області.

[BBvideo 560,340][/BBvideo]

На такі посади спеціально посадили людей, які не можуть нічого зробити (Соболєв, Чорновол, ...), які стали цапами-відбувайлами. Тому що сама система не хоче змінюватись.
Є ще один мирний шанс запустити машину змін - це парламентські вибори, які повинні привести в Раду нову генерацію політиків.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Як ви не зрозумієте... НЕМАЄ там ніяких нових політиків... їм немає звідки взятися... Нові політики.. старі політики... зовсім неважливо... Ті хто повертається в рамках ротації повинні йти до адміністрації та до парламенту України і вимагати забезпечення армії, якщо вони хочуть щоб в їх побратимів були теплі штани взимку. Тільки під постійним тиском та контролем людей ця система може почати якийсь рух... Доречі про контроль... хто бачив хочь якісь документи про те як МО витрачає гроші які виділяються чи зібрані.... Я не бачив ... В Україні цього теж ніхто не вимагає.... Вони згодні..., що ці гроші вкрадуть... :?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Я говорю про нових людей, які МОЖУТЬ пройти в парламент. Чи пройдуть вони, це залежить від того, за кого ви проголосуєте. Якщо ні за кого, то нащо тоді говорити про якісь зміни?
Хто буде вимагати в МО звіти про витрати? Гелетей? Порошенко? Чи може "опозыцыя"?
Теперішня влада це субстракт із старих політиків, які не хочуть нічого міняти, але які ще по майданній інерції іноді чухають потилицю, та як тільки пройде певний час, особливо якщо в парламент знову пройдуть "старі друзі", то все вернеться на свої круги. Депутатом не обовязково повинен бути старий дід, чи його син-внук, депутатом можуть бути звичайні люди, які будуть проводити в парламенті звичайну роботу, а не прокручувати схеми.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав: Не потрібно навязувати людям почуття меншовартості. Це може робитися тільки для того, щоб виховати покоління невдах і покірних рабів, які будуть працювати за копійки.
Я так розумію ролик Ви не подивились? :smile: Друга частина як раз і викладає ідеі щоб не було виховано
smisha писав: покоління невдах і покірних рабів, які будуть працювати за копійки.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

smisha писав: Депутатом не обовязково повинен бути старий дід, чи його син-внук, депутатом можуть бути звичайні люди, які будуть проводити в парламенті звичайну роботу, а не прокручувати схеми.
Віра українців в "новий" парламент - це як віра росіян в доброго царя...
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

я думаю, в нас є шанс отримати хороший парламент. на сьогоднішній день іншого виходу, як голосувати, у нас немає.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

"У мене є троюрідна сестра Оля. Рік тому в неї народилися хлопчики-двійнята – чудові й дуже схожі на татка. Кілька місяців тому її чоловік, мешканець Київщини, пішов до армії добровольцем. Два тижні тому його вбили під Волновахою.
"Герой", - повторювали, плачучи, родичі… Коли я читала про подібні історії раніше, то теж думала: "Герой". Але, коли це торкається родини, усе сприймається дещо інакше.
У мене в самої діти, і зараз мені конче необхідно зрозуміти, за що конкретно він загинув, заради якої високої мети лишив сиротами двох хлопчиків, які навіть не пам’ятатимуть тата, і що змінилося б, якби він туди не пішов.....
........Мені дедалі більше здається, що розкол України неминучий. Не природній, штучний, інспірований Росією – але неминучий тому, що цього хоче велика частина населення цих регіонів.

Чи не краще волонтерам і державі зосередитися на допомозі переселенцям, які втратили все, що мали, і хочуть почати нове життя й працювати на благо цієї країни, приймаючи її напрям розвитку?

І чи не краще справжнім героям лишатися зі своїми сім’ями, бути корисними своїй країні живими? Або принаймні померти за тих, хто це оцінить і пам’ятатиме – вже у відкритій, а не брехливій війні, якщо Росія на неї зважиться.

Я зовсім не експерт у військовій справі і в політиці. Я не знаю, який вихід із ситуації правильний, а який – ні, і чи є взагалі з цієї ситуації вихід. Але, якщо я помиляюся і моїм рідним варто помирати за Донбас – то нехай експерти пояснять мені, чому. "
http://life.pravda.com.ua/columns/2014/11/18/183816/
Востаннє редагувалось 21 листопада 2014, 09:36 користувачем alysa, всього редагувалось 1 раз.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Питання не в Донбасі, а в Україні. Ви памятаєте яка була ситуація в Одесі і Харкові? Зараз там спокійно, але якщо українці здадуть позиції на сході, то це знову повернеться, і піде далі. Може прийти до будинку вашої сім'ї, що тоді ви будете думати і робити?
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Згідний із smisha... якби питання йшло тільки про Донбас, то я б давно уже плюнув на то і забув... От, наприклад, чому Крим так легко віддали?... та тому що всім було ясно, що бажаючих повоювати за Крим буде складно знайти.... І було сподівання, що на цьому все і завершиться.... А от коли уже почались події на Донбасі, то стало вже чітко зрозуміло, що тут не йдеться про певні регіони... а про те що, Україну хочуть просто знищити... можливо, щоб таким прикладом інших залякати... тому і маємо добровольчі батальйони і армії волонтерів, котрі роблять все від них залежне щоб допомогти бійцям.... оскільки нам протистоїть сильний і безжальний ворог....

Ми надто довго спали, заколисуючи себе сподіваннями що у нас немає ворогів... тому і пробудження у нас таке важке і криваве....

Нажаль, я не можу зараз відповісти на ваше питання, за що саме загинув чоловік вашої сестри... але я глибоко переконаний, що ця жертва, як і інші сотні і тисячі відданих життів не є марними.....

Прийміть мої щирі співчуття.....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

San-Frankivsko писав: От, наприклад, чому Крим так легко віддали?... та тому що всім було ясно, що бажаючих повоювати за Крим буде складно знайти.... І було сподівання, що на цьому все і завершиться.....
мені здається -від непсподіванки.Тому що ніхто не вірив що це насправді і у всерйоз.Тому що не оговталися від шоку вбийвств на Майдані.
Ну і тому,що армії,як виявилося не було -свій обов"язок вона не виконала
San-Frankivsko писав:.... І було сподівання, що на цьому все і завершиться....
Та не було вже,мабудь,таких сподівань.Бо ми добре знаємо з ким маємо справу
San-Frankivsko писав: ... але я глибоко переконаний, що ця жертва, як і інші сотні і тисячі відданих життів не є марними..........
А от я не переконана.З точки зору історичних жорн -вони не будуть марними,якщо Україна переборить це лихо,вистоіть і станє вільною і гідною державою.З якої вже не захочеться виїджати шукати кращої долі.
Але,якщо,не приведи Господь,політики перетасують усе і підуть під росію - то навіщо всі ці жертви?
Для родин загиблих не зараз важкі часи.Зараз всі щиро співчувають і пам"ятають героів.А через декілька років,коли життя кудись вирулить і жінка сам на сам залишиться з двома дітьми і життєвими проблемами - від того,яким шляхом піде Україна і залежить чи буде дружина пишатися загиблим чоловіком,чи буде оплакувати його необдумовану жертву.
Я,наприклад,з часів Майдану перешла на українську мову.Це все,що я можу зробити для тих,хто не пошкодував свого життя .А зараз -це моя вдячність тим,хто загинув намагаючись зберегти Україну.
І мені так прикро коли продовжують відстоювати право на двомовність в Україні.Коли ця двомовність і стала наслідком теперішньої трагедї.
Це особистий вибір кожного.Але Україна не хоче робить зусіль,позбуватися звиклого мовного комфорту
Ось тому мене і зачепила ця стат"я - коли ми говоримо абстрактно -"взагалі",це одно.А коли біда приходить у конкретну родину стає питання "а чи варто"?
Світла пам"ять загиблим!
San-Frankivsko писав:Прийміть мої щирі співчуття.....
співчуття переадресуємо Катерині Тищенко, журналісту УП,вона пише про свою сестру
Востаннє редагувалось 21 листопада 2014, 10:08 користувачем alysa, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Повернутись до “Україна”