Відкриття памятника Шевченкові в Квебеку

Відповісти
Зося
Повідомлень: 17
З нами з: 21 березня 2014, 23:32

Відкриття памятника Шевченкові в Квебеку

Повідомлення Зося »

Хоч я не відношусь до організаторів цього заходу, та не можу не подати це оголошення.

31 травня цього року в місті Квебек відбудеться відкриття памятника Т.Г.Шевченкові. Від Монреалю буде їхати колона з 15 автобусів (кажуть, що комфортабельні, а не шкільні). Білет на дорослого коштує 15 доларів. Діти, які співатимуть в дитячому хорі - бехкоштовно, як і ті що мають менше 5 років. Приєднуйтеся.
Детальна інформація на сайті www.chevtchenko-qc.ca
George97313
Повідомлень: 42
З нами з: 14 жовтня 2014, 04:10

Повідомлення George97313 »

Ну шо. Я пожалів шо я там був. Стільки позору і жалю і ще купа гімна. Потратити таку купу грошей в той час як живі !!!! герої помирають на війні бо у них нема чим воювати. Зато поставили памятник. Шевченкові.... От цей памятник шо, переконає українофоба? За ті гроші можна було спасти не одне життя. Аплодисменти.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

і якце повязано - памятник Шевченкові і війна в Україні. Ви думаєте, що його поставили за один день? Напевно, це планувалось зробити роками, задовго до всіх подій в Україні, тому ваші коментарі ні в тин, ні в двері. Шевченко завжди був і буде символом народу, він до речі, такий самий герой, що і люди, які померли на Майдані і на Сході. Поважайте свою історію. Хіба що якщо ви "українофоб і вас треба переконувати", тоді стає більш зрозуміло...
Isida
Повідомлень: 19
З нами з: 12 вересня 2014, 05:16
Подякували: 1 раз

Повідомлення Isida »

хороша справа! молодці!
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Чеснокажучи я в деяких моментах погоджуюсь з George97313.
В Україні я жив в Івано-Франківську на вулиці Степана Бандери. Так от поряд з моїм будинком знаходиться обласна лікарня... Боже, якби ви тільки бачили як там в середині... Я не знайду стільки слів аби описати те що в середині тієї лакрні. Все брудне, старе, обшарпане. Молодих лікарів мало. Там просто страшно і огидно. Так от, поряд з цією лікарнею побудували невеличкий виставковий комплекс з пам'ятником Степану Бандері на даху. Прямісінько посеред кільця вулиць Коновальця та С. Бандери. Ви точно хочете знати скільки це будівництво коштувало? Ви були б шоковані скільки життів українців можна було спасти на ті гроші.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

немає жодного звязку між пам'ятниками і між хворими. Щоб допомогти хворим, потрібно прийти додому до міністра охорони здоровя і спитати, де виділені з бюджету гроші, а потім так само спитати обласного головного лікаря та директора лікарні. Я думаю, вони знають, чому все так, як є. Але причому тут памятник Бандері, чи Шевченкові?
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 528 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Я був вдома у (покійного вже) головного лікаря Ів-Франківського пульмоцентру..... і відтоді я знаю чому в Україні епідеміологічна ситуація по туберкульозу... не зважаючи на офігенні дотації з боку міжнародних фондів...

А на рахунок памятників... і Бандері, і Шевченку.... вони потрібні... це символи, котрі слугують постійним нагадуванням для нащадків...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Історія Української Канади”