електрона книжка

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

електрона книжка

Повідомлення alysa »

Люди добрі!Підкажіть будь ласка яку читалку треба купити та де саме? Таку щоб читала кирилицю.Бо чула що ті що в best buy чи future shop
не читають кирилицю і їх треба переформувати.
Мені щось таке просте,бо я з технікою не дуже спілкуюсь.Тобто я ії люблю,а вона мене ні :smile:
Буду дуже вдячна за всі підказки :oops:
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ну тут взагалі все дуже заплутано, багато книжок читають кирилицю прекрасно. От тільки дуже важко вгадати... Є й такі які перепрошити чи модифікувати якось неможливо. Причому продавці кажуть що кириличні (треба казати російські бо не всі роузміють) книжки прекрасно читає, обманюють і не червоніють. То ж за порадою продавця який клявся що там і інтерфейс і все-все на російській купили ось таке:
http://www.futureshop.ca/en-CA/product/ ... 72315.aspx
ще й на подарунок... Книжка досить примітивна але читає кирилицю хоч і не має українського чи російського інтерфейсу, хоча навіщо він нам? :)

На futureshop.ca і на інших з E-ink майже нічого крім Kobo немає. То ж вибір не великий...

Я мабуть купив би Kobo Aura 6" або Kobo Aura H2O 6.8". Хоча признаюсь, що їхні (Kobo) операційні системи мені страшенно не подобаються....
В будь якому випадку я можу допомогти порадою і налаштуванням віддалено (Teamviewer) і по телефону, обов'язково знайду трішки часу. Дуже раджу Calibre та calibre2opds
раджу також почитати про OPDS
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Ocean7 писав: То ж за порадою продавця який клявся що там і інтерфейс і все-все на російській купили ось таке:
http://www.futureshop.ca/en-CA/product/ ... 72315.aspx
ще й на подарунок... Книжка досить примітивна але читає кирилицю хоч і не має українського чи російського інтерфейсу, хоча навіщо він нам? :)
[/url]
Ой,дякую тобі дуже за поради.
Але ще питання -читає кирилицю у всіх форматах чи тільки у PDF? Бо українськіх книжок у форматі PDF я не бачу.А мені ця книжка,власно,зараз потрібна щоб відліпитися від єкрану компьютера і мати змогу читать українською поза ним
:smile:
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Читає і у інших фооматах, про PDF взагалі можна забути бо у книжок надто повільні процесори для швидкого відображення.
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Ocean7 писав:Читає і у інших фооматах, про PDF взагалі можна забути бо у книжок надто повільні процесори для швидкого відображення.
А мені як раз розповідали що "соні" баче кириліцю тільки PDF. Добре що Ви мені порадили,бо про швидкість я б не здогадалась питати.
Піду у вихідні у best buy чи future shop,подивлюсь на цього "звіра" що звуть Kobo :smile:
щиро дякую!
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

якщо когось цікавить - зараз гарні знижки на багато моделей єлектроних книжок
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

ми планували купити, але напевно почекаємо до різдвяного боксінґ-дей.
Думаю, брати Кіндл, чи Кобо? Так як Соні вже не випускає книжок, то на одного кандидата менше...
Кіндл дешевше, десь біля 60 доларів, але говорять, що він читає тільки книжки в рідному форматі Амазона. Кобо буде дорожче, бідя 100 доларів.
alysa, ви вже купили для себе?
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:ми планували купити, але напевно почекаємо до різдвяного боксінґ-дей.
Думаю, брати Кіндл, чи Кобо? Так як Соні вже не випускає книжок, то на одного кандидата менше...
Кіндл дешевше, десь біля 60 доларів, але говорять, що він читає тільки книжки в рідному форматі Амазона. Кобо буде дорожче, бідя 100 доларів.
alysa, ви вже купили для себе?
Купила і дуже щаслива.
Я не знаю які ви умови висуваєте для книжкі.Мені "навороти" були непортібні.Взяла з гарною знижкою kobo aura
Я теж довго вагалася Кіндл чи kobo.Соню,взагалі відкинула,там треба щось міняти щоб вона кириліцю читала
Кіндл популярний на Україні,мабуть тому,що у них kobo просто нема
Якщо цікавить Кіндл -він є у "la source",буває в sers
Кобо читає у форматі epub (я не знаю,це рідний чи не рідний "Амазону"),і PDF навіть на ньому не так трагічно,як мені казали
Інші формати ще не пробувала,і программу,яку тут радили,поки що не використовувала -прочитаю тепер те,що на радості,на книжку положила.
Досить проста у користванні.Мене лякали що на сонці не зручно читати - чудово видно,вона міняє світло.
Можно робити замітки,чи підкреслювати необхідно.
Не чекайте.Знижки вже почалися.І дешеві розбирають швидко.Чим ближче до свят -тім більше народу купує
smisha писав:alysa, ви вже купили для себе?
краще на "ти"
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Панове, якщо переймаєтесь пошуком україномовних книжок, реєструйтесь, і грузіть звідси

http://chtyvo.org.ua/
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

alysa писав:краще на "ти"
згода! :smile:

Вимоги наступні:
- читати якнайбільше форматів (pdf, epub, djvu,...);
- щоб було зручно читати на сонці (планшети тут якраз програють);
- щоб можна було робити закладки, підкреслювання;
- не знаю, чи бувають в книжках вбудовані перекладачі?
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:
alysa писав:краще на "ти"
згода! :smile:
:drinks:
smisha писав:Вимоги наступні:
- читати якнайбільше форматів (pdf, epub, djvu,...);
:D
Я з технікою як у тому старому анедоті,коли вуйка із собаками у космос відправили з інструкцією "собак-годувать! На кнопки не натискати"
Так от.Весь "прикол" цьої іграшки - до неї нема інструкції.І,як так розумію,нікому, окрім мене, вона не потрібна :D .Бо поки я інструкцію розгублено шукала,мій малий вже читав з моєї книжки Джека Лондона.
Тому які вона читає формати встановлюю "методом научного тика" :D Як вже казала -pdf, epub читає.
зараз спробувала скачати з сайту,що Олесь запропанував -докладаю: djvu -не пішов.А fb2.zip - загрузився і книжка його читає :smile:
А тепер,уяви,наскільки вона проста в користуванні,що навіть така, дика до техніки людина,як я сама розібралася :sarcastic:
smisha писав:- щоб було зручно читати на сонці (планшети тут якраз програють);
вже писала -читала на сонці.Ніяких проблем.До речі - я довго і не купувала,бо розказували що на сонці не зручно читати.Зі своєю книжкою ніяких проблем не мала -змінила настройку,і читала :smile:
smisha писав:- щоб можна було робити закладки, підкреслювання;
підкреслює.Можна робити нотаки.Закладки не пробувала.Але коли зупиняєшся і вимикаєш -відкриває потім на тому місті,де зупинилася.
Показує скільки відсотків прочитано,або кількість сторінок
smisha писав:- не знаю, чи бувають в книжках вбудовані перекладачі?
Не знаю.Але є функція "знайти слово" -у книжкі,у гуглі чи на фейсбук
Загалом думаю що вона ще щось вміє :D ,але мені і цього вистачає.
Чоловік,спочатку підступно казав, що якщо я з нею не порозуміюся він ії собі забере.А тепер думає чи не придбати і собі,поки гарні знижки діють
:writing:
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Олесь Вахній писав:Панове, якщо переймаєтесь пошуком україномовних книжок, реєструйтесь, і грузіть звідси

http://chtyvo.org.ua/
супер!Дякую дуже!
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

купив Kobo Glo HD.
Перевага над Amazon Paperwhite - читає більше форматів, зручніший інтерфейс, гнучкі налаштування шрифтів, легший, бокові поля пристрою менші.
Недоліки: трохи повільніший, частіше оновлює екран (1 раз на 6 сторінок).

Кирилицю читає без додаткових налаштувань в EPUB, в RTF її не розпізнає.
Є словники, та перекладачі, правда ні українського, ані російського варіантів немає.
Є можливість читати інтернет сторінки, які були збережені в сервісі Pocket.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”