Допомога бійцям 24-ої бриг., 80-ої аеромоб., в\ч 4114,2902,

smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

це робочий е-мейл організації, де працюють такі самі волонтери, що і Микола і роблять вони таку саму роботу. Можливо тому і не відписують...
Хто захоче допомогти - допоможе. Хто стукає - тому відчинять. Нажаль старі імігрантські організації швидше за все не сидять на цьому форумі. Тому і звернення топікстартера потрапить тільки до небагаточисельних дописувачів.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

а ну тоді вибачте. я видно переоцінив глобальність трагедії, чому на емейл не відповідають...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Микола Рябушко
Повідомлень: 5
З нами з: 25 серпня 2014, 04:59

Повідомлення Микола Рябушко »

Щиро дякую всім, хто звернув увагу на цю тему. Все ж є люди, кому не байдуже. Не мав змоги переглянути коментарі, бо щойно повернувся з поїздки. Цього разу, трошки затримались. На зібрані кошти, а також на кошти Канадійських українців, придбали вже третій реанімобіль. Звісно, завезли до медслужби НацГвардії. Але виявилось, що бракує людей, що б працювати на них. Отже, ми трохи залишились на місці і допомагали вивозити наших поранених з передової (у нас же оголошено "перемир"я" і абсолютно ніхто не стріляє. Звідки беруться поранені? Чудеса). Троє наших активістів, ще досі там.
Для ( smisha ), відносно фрази "Я не дам грошей невідомому Миколі, я не знаю, що він з ним зробить.". https://www.facebook.com/rdrnp?fref=nf За цим посиланням, є фотозвіти з поїздок і нашої діяльності. Я теж є на фото і відео. Той, що з бородою і кульчиками в обох вухах. Зрештою, Google про нас покаже не мало.
Повертаючись до теми. Питання будь якої допомоги є актуальним, як ніколи.Ми заходимо в зиму, а це не тільки тепла форма, а і обігрів наметів і маса побутових дрібниць, які є дрібницями тут і в той же час, можуть коштувати життя ТАМ.
Дякую за увагу. З надією на співпрацю. З повагою
Рябушко Микола.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Микола, ти не ображайся, я ціную твою роботу. Але з людьми, які на місці завжди краще працювати, бо ти їх знаєш. Мені спокійніше передати гроші тим, кого я бачу в лице, або кого мені порекомендували друзі. Зрештою, вся допомога прийде в пункт призначення.
Відповісти

Повернутись до “Комітет Допомоги Україні”