Допомога бійцям 24-ої бриг., 80-ої аеромоб., в\ч 4114,2902,

Микола Рябушко
Повідомлень: 5
З нами з: 25 серпня 2014, 04:59

Допомога бійцям 24-ої бриг., 80-ої аеромоб., в\ч 4114,2902,

Повідомлення Микола Рябушко »

Вітання з України! Мене звати Рябушко Микола, я є активістом громадського формування "Рабів До Раю Не Пускають". https://www.facebook.com/rdrnp?fref=nf Про нас Ви можете прочитати на нашій сторінці у ФБ. Ми взяли собі за правило, доправляти допомогу нашим хлопцям "з рук у руки", прямо на передову. Це 24-та бригада, 80-та аеромобільна, в\ч 4114, 2902, батальйони "Дніпро", Айдар". Бо нажаль, ще є командири і прапорщики, які можуть прикарманити те що привозиться. Всю допомогу, у вигляді речей, їжі та медикаментів, а також грошей, ми збираємо серед небайдужих громадян. Та з часом, можливості людей вичерпуються. Адже пожертви робляться ще з часу Майдану. На тепер, зібрати навіть на один бус, все важче і важче. Тому, від імені нашої громадської організації, звертаюсь до Вас по допомогу. Фінансові, та фото звіти обов"язково надаємо (фото звіти з поїздок є на нашій сторінці у ФБ). Як буде на то Ваша воля, зв"яжіться зі мною для обговорення варіантів. Skype: vsyochotro Рябушко Микола. email: mrdesign@3g.ua тел. +380503718869
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Микола,в Монреалі працює ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ДОПОМОГИ УКРАЇНІ.Спробуйте написати ukrmontreal@gmail.com
Микола Рябушко
Повідомлень: 5
З нами з: 25 серпня 2014, 04:59

Повідомлення Микола Рябушко »

odarka писав:Микола,в Монреалі працює ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ДОПОМОГИ УКРАЇНІ.Спробуйте написати ukrmontreal@gmail.com
Дякую, надіслав. Слава Україні!
Микола Рябушко
Повідомлень: 5
З нами з: 25 серпня 2014, 04:59

Повідомлення Микола Рябушко »

odarka писав:Микола,в Монреалі працює ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ДОПОМОГИ УКРАЇНІ.Спробуйте написати ukrmontreal@gmail.com
Доброго дня, за Вашою порадою, написав у ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ДОПОМОГИ УКРАЇНІ. На жаль, відповіді не отримав. Можливо є більш дієві організації? Якщо Вам не важко, напишіть їхні контакти.
Наперед дякую.
З повагою Рябушко Микола.
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Микола Рябушко писав:
odarka писав:Микола,в Монреалі працює ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ДОПОМОГИ УКРАЇНІ.Спробуйте написати ukrmontreal@gmail.com
Доброго дня, за Вашою порадою, написав у ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ДОПОМОГИ УКРАЇНІ. На жаль, відповіді не отримав. Можливо є більш дієві організації? Якщо Вам не важко, напишіть їхні контакти.
Наперед дякую.
З повагою Рябушко Микола.
Ви думаєте Ви один у черзі?Майте терплячість.Дійде черга і до Вашего листа.
Вчора на фестівалі бачила представників комітету -збирали кошти у палатці "Зустрічи".Там лежала інформація на багатьох конкретних поранених хлопців.З фотографіями та історіями.Люди працюють.Вони теж волонтери і працюють і свій вільний час
Але майте на увазі -аони не просто співпрацюють,вони ще перевіряють куди і кому ідуть кошти.
Щодо інших адресів -вчора на фестивалі багато хто працював над лопомогою Україна: суспільна служба,банк "Дежарден",були якісь хлопці із Торонто.Більш конкретно сказать не можу.Чим змогла-допомогла
Микола Рябушко
Повідомлень: 5
З нами з: 25 серпня 2014, 04:59

Повідомлення Микола Рябушко »

odarka писав:
Микола Рябушко писав:
odarka писав:Микола,в Монреалі працює ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ДОПОМОГИ УКРАЇНІ.Спробуйте написати ukrmontreal@gmail.com
Доброго дня, за Вашою порадою, написав у ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ДОПОМОГИ УКРАЇНІ. На жаль, відповіді не отримав. Можливо є більш дієві організації? Якщо Вам не важко, напишіть їхні контакти.
Наперед дякую.
З повагою Рябушко Микола.
Ви думаєте Ви один у черзі?Майте терплячість.Дійде черга і до Вашего листа.
Вчора на фестівалі бачила представників комітету -збирали кошти у палатці "Зустрічи".Там лежала інформація на багатьох конкретних поранених хлопців.З фотографіями та історіями.Люди працюють.Вони теж волонтери і працюють і свій вільний час
Але майте на увазі -аони не просто співпрацюють,вони ще перевіряють куди і кому ідуть кошти.
Щодо інших адресів -вчора на фестивалі багато хто працював над лопомогою Україна: суспільна служба,банк "Дежарден",були якісь хлопці із Торонто.Більш конкретно сказать не можу.Чим змогла-допомогла
Доброго дня. Дякую за Вашу участь і допомогу. Я розумію, що ми не одні у черзі, але коли приїжджаєш до хлопців після обстрілу градами, а вони в одних трусах і капцях(бо все згоріло), то хочеться криком кричати. Хочеться негайно вирішити їхнє питання. Вибачайте за зайву емоційність, просто щойно, вчергове, повернувся звідти. Все побачене досі перед очима. Нервова система не витримує. Звідти і емоції.
P.S. Щодо перевірок - без проблем. Ми працюємо прозоро. При потребі, можна буде взяти з собою на схід і представника жертводавця, для фіксації моменту передачі.
З повагою
Рябушко Микола.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Канада це країна дієвої бюрократії (зробив би наголос на слові "бюрократія"). тобто якщо ви хочете миттєвої допомогти - то звернулись не по тій адресі. якщо ви в перспективі чекаєте, що колись вам та допоможуть - то ймовірно це колись станеться.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
bubamara
Повідомлень: 50
З нами з: 16 березня 2014, 13:25
Подякували: 1 раз

Повідомлення bubamara »

Рябушко Микола, створюйте paypal і так, мабуть, буде найшвидше із допомогою. З закородну висилати на валютні рануки дуже дорого (шкода банкам віддавати гроши).
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

ozi писав:Канада це країна дієвої бюрократії (зробив би наголос на слові "бюрократія"). тобто якщо ви хочете миттєвої допомогти - то звернулись не по тій адресі. якщо ви в перспективі чекаєте, що колись вам та допоможуть - то ймовірно це колись станеться.
ozi,а хіба звертаються до Канади?Звертаються до всіх небайдужих.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ммм... Друзі, людина робить правильну роботу і вчасно. Давайие писати по темі :) На мою думку філософії тут не місце, допоможіть чоловікові з контактами і зв'язками. Гроші їм потрібні на вчора, бо завтра зима.
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

odarka писав:
ozi писав:Канада це країна дієвої бюрократії (зробив би наголос на слові "бюрократія"). ....
ozi,а хіба звертаються до Канади?Звертаються до всіх небайдужих.

люди, які тривалий час живують по правилам бюрократії (в хорошому сенсі цього слова), звикають до її порядків і проекціонують їх скрізь.
коли людина звертається "допоможіть зараз", а ви пропонуєте послати листа ОКДУ і стати в чергу - це виглядає як довгий ящик.
волонтерство це не інституції чи організації - це чиста анархія в животріпочучому виді, це дія знизу вверх, а не навпаки. тобто кожен персонально проявляє ініціативу і приймає рішення давати чи не давати і старається по ланцюжку продвинути ініціативу. тут будь-які процедури зайві, а часом і шкідливі...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

ozi вийдіть із ойкумени і надайте Миколі Рябушко конкретних адресів де можна отримати допомогу.А ще краще ,щоб уникнути
ozi писав: будь-які процедури зайві, а часом і шкідливі...
— швидко і без зайвих процедур організуйте для нього процес допомоги.Щиро дякую вам за це!
А тепер про Комітет допомоги.
Я нізко кланяюсь і щиро дякую цим людям.Бо коли на Віче це комітет стихійно виник знайшлось чоловік 10 згодних працювати.
Це вони були ініціаторами та організаторами усіх акцій протесту що відбувалися у Монреалі
Жодна офіційна організація (КУК,УНО,СУМ та інші) не відреагувала на трагичні подіїї в Украхні так швидко і єфективно як вони
Це Комітет організовує і переправляє кошти на допомогу пораненим
І,навіть,цей портал і форум — за іх підтримкою(чи навіть ідеєю,хай мене виправлять)
Для порівняння -монреальска суспільна служба,яка теж збирає кошти -виконує свої службові обов”язки і отримує за це зарплату.
Комітет допомоги -це волонтери,які працюють у свій вільний час.А вони мають такіж проблеми як і інші -роботу,чи пошук роботи,дітей,хвороби,дефецит часу та якісь непердбачені сітуації та проблеми.
Ozi - у Комітета завжди відкриті двері.Будь ласка,хочете щоб було швидше — зв”яжиться з ними,розкажіть про цю діскусію і очольте операцію “Микола Рябушкін”
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Ocean7 писав:Ммм... Друзі, людина робить правильну роботу і вчасно. Давайие писати по темі :) На мою думку філософії тут не місце, допоможіть чоловікові з контактами і зв'язками. Гроші їм потрібні на вчора, бо завтра зима.
Підтримую!
Хто ще має інформацію і конкретні адреси куди звернутися за допомогою автору теми ?
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

odarka писав:ozi вийдіть із ойкумени і надайте Миколі Рябушко конкретних адресів де можна отримати допомогу.А ще краще ,щоб уникнути
ozi писав: будь-які процедури зайві, а часом і шкідливі...
— швидко і без зайвих процедур організуйте для нього процес допомоги.Щиро дякую вам за це!...
1. почитайте на вікіпедії що таке ойкумена.

2. я вже допомагаю іншим підрозділам ЗСУ, в мене є свій відрізок (причому досить давно),
+ я допомагаю біженцям продуктами (в маштабах мішок+).
і без ніяких процедур що те, що те (просто береш і робиш)
а ви що робите, шановна одарко?

3. процедури непотрібні, якщо є бажання зробити, а не соплі жувати... це моя особиста думка.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

здається, ozi просто по інерції кидає каміння в Канаду, тільки для чого ви тоді сюди збираєтесь? Про якісь «процедури» вперше заговорили ви і продовжуєте розвивати цю вигадану тему. Я не дам грошей невідомому Миколі, я не знаю, що він з ним зробить. Я віддаю місцевим організаціям, які їх переводять тим, кому вони довіряють. Якщо вони зможуть перевірити, хто такий Микола, тоді зможуть допомогти і йому. Ви зрозумійте, що в Канаді, як і в Україні, все тримається на особистій ініціативі. І коли ви звертаєтесь по допомогу до «канадців», ви звертаєтесь до живих людей, а не до всемогутніх організацій, які сиплють гроші з мішка.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Про інерцію погоджуюсь...
Чорт з людиною, але можна перевірити групу в фейсбуці. Особливо враховуючи, що з Галичини в міграції людей неміряно.
З приводу "чого збираєтесь"... Та я взагалі то почав збиратись в геть іншій країні....


Вважаю, що хід типу "напишіть на загальний емейл, а хтось там десь про це може подумає" просто редіректом подалі від клопоту, а не бажанням допомогти... Багато разів з таким стикався і сам не раз грішив у своїй роботі. Специфіка була інша, але суть та сама...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Відповісти

Повернутись до “Комітет Допомоги Україні”