Путролі в Монреалі

smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Не верхівка заставляє вашу знайому підтримувати вбивства українців. Це її усвідомлений вибір. Тим більше, що вона живе в Канаді. Мені здається, що її переконання набагато непохитніші, ніж ваші. Її точку зору можна було би сприймати спокійно минулого року, чи кілька років тому, коли Росія ще в мирний спосіб принижувала українців (вона завжди це робили), але зараз, коли вона розстрілює і підриває наших людей, то слухати подібні глумління над могилами вбитих, це вже перебір. Це тільки доводить її правоту в її очах.
Аналогічно можна співчувати всім злочинцям, які сидять в тюрмах - але це їх вибір, вони вирішили, що мають право вбивати та грабувати.
Ви праві, не можна всіх рівняти під одну лінійку, саме тому немає сенсу толерувати ворогів, які готові вас вбити. В них нема нічого спільного з нормальними людьми.
bubamara
Повідомлень: 50
З нами з: 16 березня 2014, 13:25
Подякували: 1 раз

Повідомлення bubamara »

Люди добрі, ну чому ви вчепилися моєї подруги. По-перше, вона не йде з автоматом стріляти наших людей, по-друге, їй як будь-який "людяній людині" шкода мирних людей, які гинуть, з цим не можна не погодитися, по-третє, я вже не знаю, що у неї в голові, тому що ми на цю тему не розмовляємо, вона не хоче.
Давайте замість того, щоб звинувачувати диванних канадаських росіян, подумаємо що можна б зробити. Я вже піднімала цю тему, але воно затихло. Чому більше немає ніяких акцій під російським консульством, події ж набагато страшніші, ніж в Криму. Кажуть, росіяни-колоради хочуть щось організувати в Оттаві біля нашого посольства, сміх і гріх.
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

bubamara писав: Odarka, Ваші домисли про моє підтримування російського бізнесу недоречні. .
Це не домисли.Це було питання
bubamara писав:Але я не можу зрозуміти, чому я повинна ненавидіти ВЕСЬ російський народ.
А хто Вас примушує ненавидити російський народ?
bubamara писав:Та можна зайти на російський квебекський форум... і вуха в'януть.

Та я не РОЗУМІЮ,що під час війни з Росією може примушиіати людину продовжувати "в"януть вуха" ходячи на російськомовний форум.Я не РОЗУМІЮ що під час війни з Росіє примушує людей триматися за спілкування з росіянами які
bubamara писав: повторює всю риторику Кісіля

Не можна отримати іншого результату якщо увесь час виконувати ті самі дії.Ми хочемо мати вільну европєйську Україну,але не хочемо мінятися самі,не хочемо позбутися звичного і комфортного -російського.
Це важкий час.Але це час коли кожен має визначитись.І про це не обов"язково писати на форумі.Але ж собі не збрешиш,перед собою не треба "робити ".І зараз кожен знає про себе правду - чи є він частиною української нації
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

bubamara писав:Люди добрі, ну чому ви вчепилися моєї подруги..
Та не до Вашою подруги ми вчипилися.
Мені гірко від того,що наші люди не хочуть мінятися -продовжують триматися за російське,наче в світі нема нічого іншого
bubamara писав: Чому більше немає ніяких акцій під російським консульством..
тому що з 25.000 українських монреальців приходлять 100 одних і тих людей
bubamara
Повідомлень: 50
З нами з: 16 березня 2014, 13:25
Подякували: 1 раз

Повідомлення bubamara »

Odarka, в чому Ви мене звинувачуєте? В тому що я ще досі розмовляю зі своєю подругою, тільки через те що вона росіянка і отуманена пропагандою???
В тому що ми по щирому помагаємо одна одній, тому що ми емігранти і нас тут нікого з рідних немає?
Прийде час і все проясниться.
Я не буду опускатися до рівня "бий москалів", тому що це те саме перевернуте "бий жидобандерівців".
Ви хочете - будь ласка!
Я взагалі, не розумію цього диванного бою.
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

bubamara писав: Odarka, в чому Ви мене звинувачуєте?
А чому Ви сприймаєте це як звинувачення? Я висловлюю свою думку.Вона відрізняється від Вашої.
Може то,що Ви сприймаєте це як звинувачення вже дія російської пропаганди?
bubamara писав:Я не буду опускатися до рівня "бий москалів",.
А де в Громаді Ви бачити рівень "бій москалів"?
В тому що я відмовилась купувати росьйське?В тому що я,російськомовна українка, почала розмовляти українською? В тому що я важаю що Росія є підла країна яка замахується на теріторію моєї держави,вбиває українських хлопців навіть немаючи гідності назвати речі своїми іменами ,- війна,воюя без розпізнавальних знаків на військових?Ховаючи своіх вбитих вояків без вшанування та таємно?
Це Ви важаєте рівнем "бий москалів"?
bubamara
Повідомлень: 50
З нами з: 16 березня 2014, 13:25
Подякували: 1 раз

Повідомлення bubamara »

Мені здалося, що ви мене звинувачуєте, принаймі це так звучить із ваших запитань-домислів. Якщо це не так, вибачте за упередженість.
Я пам'ятаю, що Ви російськомовна українка, яка почала розмовляти українською. Я україномовна українка із західної України, яка навивчилася розмовляти російською в дорслову вже віці (в школи читати навчили всіх), і ця мова мені дуже пригодилася.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Не в мові справа, а в тому що більшість росіян підтримують Путлєра значить вони проти України. Зараз багато уже є і таких які вважають Україну російською землею і "окраїною". Коли вбивають моїх друзів, сусідів чи просто людей з мого рідного міста чи країни я не можу спокійно до цього вдіноситися. Це те саме що нормально спілкуватися по роботі з тим хто вбив когось з моєї сім'ї. Не знаю як ще пояснити. Мабуть багато хто цього не розуміє бо не сприймають цю війну як частину себе, своїх друзів, рідних, своєї країни і продовжує нормально спілкуватися з тими хто підтримує рашистів.

- Твій знайомий воює в Славянську проти мого сусіда.
- Ага... І навіть допомагав при обстрілі літака, молодець!
- ОК, ми просто не будемо про це говорити більше...


Так чи що?

Диванний бій це коли лише в коментарях всі дуже сміливі. Це тут ні до чого бо ми затіяли бесіду про тих хто нас оточує в реальному житті.

Bubamara, мої родичі які теж живуть в Монреалі вважають Путлєра молодцем. Знаєте що? Я з ними мінімізував будь яке спілкування. Це не друзі, не знайомі, це мої родичі.

Я не звинувачую, просто ділюся так само як і всі решта.
---
bubamara
Повідомлень: 50
З нами з: 16 березня 2014, 13:25
Подякували: 1 раз

Повідомлення bubamara »

- Твій знайомий воює в Славянську проти мого сусіда.
- Ага... І навіть допомагав при обстрілі літака, молодець!
- ОК, ми просто не будемо про це говорити більше...

Так чи що?
Конкретно в моєму випадку - не так!
Мабуть, потрібно було зробити наперед класифікацію ватників і тоді не було б цієї неразбіріхи. Мені так само як і моїй подрузі почали приписувати якості яких немає.
Те, що вона не зрозуміла Майдан і не повірила в його ідею, так само як не засуджує дії сепаратистів, то це зовсім не означаі, що вона візьме автомат сама чи буде допомагати тримати комусь іншому. Ще раз наголошую, бо я це вже говорила, вона вважає Путіна великим злом. Вона не є проти України, вона проти того щоб з сепаратистами так поводилися, вона вірить у правдивість референдумів. Мені, нажаль, не вдалося її тоді переконати в іншому. В цьому можливо, моя провина.

Я не хочу зараз відбиватися від усього форуму, тільки тому що я спілкуюся з людиною, яка вірить, хоть і в маячню, але не бере в руки зброю, не є агресивною, і їй шкода усіх мирних жителів, яка вважає мир - найціннішим.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Перший обман це мирні жителі.
Друге це те що вони хочуть референдуму. Вони хочуть війни. Вони хочуть зробити Україну окраїною росії... Можливо ви думаєте, що в Криму був референдум??
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ozi, то подруга в таку маячню вірить, кісіль круто обробляє.

Sent from my One S using Tapatalk
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Добре.... Поверхово прочитав....
З приводу різності думок.... Одне діло різність, друге здоровий глузд. Якщо толерувати хвору уяву, то вона лише більше буде стверджуватись у своїй правоті. Стверджуватись і в своїй ілюзії справедливої правоти ще більше розповсюджуватись.... Не можна так...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

під час Другої Світової в нацистській Німеччині також була "абсолютна меншість" адекватних людей, котрі не підтримували фюрера... але переважна більшість обома руками виступала за нацизм (принаймні голосувала за нього на виборах).... тому і ставлення до Німеччини в цілому (до німців як нації) було різко негативним...

чому вважаєте, що у випадку з московією це повинно бути інакше?
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

цікава і досить мертвенька тема а можна сюди нагадить?
nyasha01.JPG
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

От вони..... Наслідки додавання в друзі на ФБ всіх підряд..... без розбору....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Просто шапка красівій ))
Відповісти

Повернутись до “Моніторинговий Комітет Монреалю (МКМ)”