Белый концерт 03.07.2014

концерти, фестивалі, цікаві події у Монреалі та Канаді
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

можна казати одне - а робити інше. це чітко доводять мудакович з пукіним.
якщо людина в соціальних сітях підтримує "ополченців", а в афіші пише щось про мир - то це абсурд шитий білими ниткам. тут і думати навіть не треба... чи треба?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Мар'яні самій вирішувати, але чи захоче вона почути під час концерту, що діти стали заручниками «українських фашистів», які відправили каральні загони, щоб знищити мирних озброєних асвабадітєлєй? Завуальованість позиції організаторів нічого доброго щодо мети дійства не говорить. Думаю, що потім в «нашій газеті» буде стаття про те, що русская абщіна пригрела невінніх детишек, а украінская дєлєгація проігноріровала благотворітєльний концерт.
З іншого боку, йдіть, займайтесь творчістю, тільки будьте готові до провокацій і підготуйтесь відстояти свою позицію.
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

Перечитала ще раз тему, переглянула фейсбуки обидвох співачок і Ксенії Корчми-Славянської.
Прикро буде, якщо в Монтреалі матимем свою (або своїх) ані лорак
Але маю надію, що не матимемо
Востаннє редагувалось 26 червня 2014, 06:53 користувачем Nadia, всього редагувалось 2 разів.
Владик
Повідомлень: 5
З нами з: 26 травня 2014, 20:24

Повідомлення Владик »

Якби організатори дійсно хотіли допомогти українським людям які пострадали під час подій на Україні то вони мали би в першу чергу оголосити це в Українській громаді щоб як можна більше прийшо людей щоб зібрати кошти. А це все зроблено без відома без оголошення в Українській громаді шоб показати які вони" хороші " Раз іде розмова про допомогу значить повинні знати всі . А якщо каждий як знає , то ті кошти підуть на інші розходи .На мою думку це аферизм , і я непідтримую цей концерт. А відносно артистів наших Монреальских які будудь брати участь в концерті ,вони може дійсно і незнають куди попали а їх просто використовують.Відносно Маряни Гутич , то вона дійсно тут недавно і я знею знакомий, і повірте мені на слово що вона далека від політики , і я думаю що так як її мета є творчість - концерти- сцена, то їй запропунували виступити , і нерозібравшись погодилась і так попала в халепу .Але не станемо ми її судити бо в такій ситуації важко приняти правельне рішення.
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Владик писав: Але не станемо ми її судити бо в такій ситуації важко приняти правельне рішення.
Звісно,навіщо судити!Вони беруть приклад з Ані Лорак,яка під час війни прийняла нагороду із рук оккупантів.
В мене питання до адміна.В Уно відбудеться у неділю концерт на підтримку України,який робить молдовска громада -він тут не прорекламований.
А концерт "із запашком",на користь оккупантів досі рекламується.То кого підтримує цей форум?
bubamara
Повідомлень: 50
З нами з: 16 березня 2014, 13:25
Подякували: 1 раз

Повідомлення bubamara »

Не бачу ніякої перешкоди, щоб самій взяти і прорекламувати концерт молдовських артистів.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Якщо хтось з вас хоче дописувати новини на головну сторінку то дайте знати.
Мені здається дивним що у когось є сумніви з приводу нашого політичного напрямку.
---
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

bubamara писав:Не бачу ніякої перешкоди, щоб самій взяти і прорекламувати концерт молдовських артистів.
на головну,тобто ось сюди http://monua.ca/ може тільки адмін
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Про артистів зрозуміло.А глядачи?Цікаво,а хтось збирається піти на цей концерт?
Marianna
Повідомлень: 6
З нами з: 26 травня 2014, 22:27

Повідомлення Marianna »

Шановне товариство!
Ось і минули "найближчих два дні", які я витратила на те, щоб розібратися в даній ситуації. Як і обіцяла, я повідомляю про результат мого з'ясування.
Про все по порядку.
Спочатку про концерт.

Весь шум довкола нього почався, коли виплило ім'я Ксенії Корчми "Слов'янської", яке назвала Світлана Мигдісова - організатор цього концерту, з якою Ocean7 сконтактував. Вже через дуже короткий час була сформульована проблема: "люди збирають гроші для тих, хто підтримує терористів, а може, і для самих терористів". Основний предмет проблеми: не дай Боже, щоб Мар'яна Гутич! брала в цьому участь. А пíсля того, як Мар'яна звернула увагу, що вона виступає пíсля куди іменитіших артистів української громади, тоді згадали і про Марину Крейцар, ім'я якої від самого початку в афіші!! Мар'яну згадують в коментарях що-почерез раз. Мар'яні вже і радять, і "делікатно"натякають, і прямо натякають, навіть дзвонять і через третіх осіб попереджають переказують. Застерегти Марину Крейцар ніхто не спішить, відразу пояснили, що "її зараз немає в Монреалі" - і по всьому.
Я знайшла організаторів цього концерту, особисто познайомилася і поговорила з Світланою Мигдісовою, і з Мариною Крейцар (не зважаючи на те, що "її зараз немає в Монреалі"))), і ще з кількома людьми, причетними до концерту. Моя ціль була вияснити для кого збираються кошти і яким чином їх можна передати тому, для кого вони празначаються.
Поправка N1
Концерт організовує монреальськая община русско-язычных евреев. Він відбудеться в приміщенні синагоги. Коментарі зайві. Лише треба підкоректувати заголовок даної теми і замінити "тролинг росіян по монреальськи" на "тролинг російських євреїв по-монреальськи". (Сподіваюсь, моя іронія очевидна))
Поправка N2
Світлана Мигдісова, яка належить до даної громади, займається допомогою дітям вже не один рік, має ім'я в Монреалі, організувала не один благодійний концерт. Марина Крейцар знає її більше десяти років і без вагань висловила мені свою довіру та повагу до Світлани і підтримку даного концерту.
Сама Світлана Мигдісова в своїй розмові зі мною чітко пояснила мені для кого збираються гроші на концерті і кому їх передають. Я читала і сподобала її кометар на ФБ-хості Білого концерту (при бажанні, знайти і прочитати може кожен, кому це потрібно). Сама Світлана підготувала статтю про концерт, де пояснить і ціль концерту, і все, що з ним пов'язане. Стаття вийде в суботньому номері газети "Место встречи Монреаль", можна буде все прочитати і все вияснити. Для тих, хто читати і вияснювати не збирається, прокоментую ім'я Ксенії Слов'янської. застереження проти того, що гроші збираються перечислити цій сумнівній особі Світлана прийняла, врахувала, відреагувала і запевнила, що зробить висновки, та зрештою і не готова ризикувати своїм ім'ям ради даної Ксенії, на яку організатори вийшли через ФБ (так само, як і ми). Приведу уривок, вирізанний з Світланиного ФБ-хост коментаря: "Наша группа с самого начала просила сообщать адреса и контакты таких людей (в контексте - детей и стариков, нуждающихся в помощи)и до сих пор продолжаем их искать".
Так що, всі поради щодо організацій, фондів, чи конкретних людей, які реально потребують допомоги чи можуть реально допомогти тому, хто такої потребує - заохочуються, приймаються і враховуються. Все це буде зроблено в максимально прозорий спосіб, як обіцяє сама Світлана Мигдісова і про що можна буде прочитати в суботу в її газетній статті.
Від себе особисто додам, що мені сподобалася ця жінка, чисто по-людськи, і по-творчому. Її ситуації не позаздриш, бо вона попала "під роздачу" відразу з трьох сторін: української, російської та єврейської. Я щиро поділяю її стан і співчуваю йому. Бо сама не раз організовувала концерт і добре знаю на власній шкірі, що таке - коли з усіх боків нападають і треба бути "добре зубатому", щоб не тільки вціліти, а таки довести до кінця хороше діло, за яке взявся, та ще й самому не втратити віру в те, що діло це дíйсно хороше і потрібне. (Отже ж, воістину сказано: "Будьте хитрі, як змії і невинні, як голубки.")
Тому, я повірила цій жінці і підтримала її, і чим тільки зможу - підтримаю цей концерт. За мир. Амінь.
Marianna
Повідомлень: 6
З нами з: 26 травня 2014, 22:27

Повідомлення Marianna »

Тепер переходимо на імена і відповідаємо за слова.
Перечитавши всю активну переписку та обговорення, уважний читач зробить висновки неозброєним оком. Якщо задумається.
ozi писав:тут і думати навіть не треба... чи треба?
А думати треба завжди, правда ж, шановний ozi?)))
Дякую Ocean7, який немало витратив часу на з'ясування і, як виявилося, застеріг Світлану Мигдісову від фатальних помилок (це ж щó би було, якби ця Ксенія виплила пíсля концерту?.. А тепер, після такого шуму, організатори будуть ретельніше відноситися до імен в списку постраждалих - це точно).
Ocean7 писав:на рахунок Мар'яни Гутич не поспішайте, вона сама все напише.
Окремо дякую за ці слова Ocean7, за те, що він не поспішив мене судити, не допитавши спершу мене саму - що, як і до чого; виходить - навіть захистив, бо особисто зв'язався зі мною і прямо поклав запитання. Я думаю, що йому я все пояснила і вийшла з ним на "чисту дорогу", бо ми обговорили цю тему неодноразово в особистій розмові. Принаймні, він на ділі вияснював, прямо в лице зі мною, а нé "через треті руки", чи ховаючись за nickname.

Nadia.
Вона мені сподобалась. Одна з небагатьох проводила якісь дослідження, старалася "копати глибше", так би мовити, не обмежуючись лише прочитаним на форумі. Тобто, людина доклала зусиль перше, ніж спішити висловлюватись.
Мені імпонує Ваше зауваження:
Nadia писав:збіговисько ватніків...
Ну чому одразу ватнікі.
Я завжди підтримую спосіб захищати своє достоїнство нé за рахунок приниження чужого, а захищати його в достойному бою.
Ваша позиція щодо мене по даній темі мені зрозуміла.
Ви застерегли мене:
Nadia писав:"миротворчі чи благодійні фонди або організації", про які також не завадило б дізнатися більше перед тим, як погоджуватися
але і залишили вибір за мною і дали мені шанс, так би мовити:
Nadia писав:Прикро буде, якщо в Монтреалі матимем свою (або своїх) ані лорак
Але маю надію, що не матимемо
Ви єдина згадали, що крім "потенційної ані лорак" - Мар'яни Гутич, є ще й Марина Крейцар))).
При нагоді скажу, що Марина готує концерт в цю неділю. Я до тепер не була знайома з нею. Але коли ми поспілкувалася сьогодні, вона зацікавила мене, як творча особистість, тому планую піти на її концерт (думаю, афішу можна знайти без проблем в мережах).
Nadia писав:Мар“яно, ваше ім“я дали на афішу, (вас не повідомивши) щоб притягнути купити українську громаду.
Уточнюю, що моє ім'я помістили в афішу по рекомендаціїї, яку надав Лев Шиф, який, власне, і запропонував мені заспівати разом з ним в дуеті і якому я не відмовила. (Тому, не можу сказати, що моє ім'я включили, мене не повідомивши) А щодо того, що зроблено це, щоб притягнути українську громаду - дуже сумніваюся. Бо моє ім'я навряд чи на стільки відоме в Монреалі, щоб могло когось притягнути))). (Їм достатньо було би і імені Марини Крейцар).

Orlyk
Orlyk писав:Шановна Маріанна, на скільки відомо з різних джерел на сьогодні в районі бойових дій навіть у Нац Банка є проблеми з перерахуванням соціальних платежів для населення. Ще меньше вирогідність того, що хтось з грішми доїде до тих дітей через усі блокпости та зону бойових дій. Навіть предстваникам ОБСЕ не вдається туди потрапити... Тому я вважаю, що це ближче до авантюри чим до реальної турботи про дітей... .
Ваші зауваження толкові і слушні, цілком згідна і те ж саме висловила організаторам. Тепер будуть докопуватися.
Дякую і поважаю за ці слова:
Orlyk писав: Але звісно це Ваш вибір і Вам вирішувати...
(Грамотно пишете, навіть "Ви" - з великої букви. Відчувається грамотна і поважна людина)))

Smisha
smisha писав:З іншого боку, йдіть, займайтесь творчістю, тільки будьте готові до провокацій і підготуйтесь відстояти свою позицію.
Я рада, що нарешті хтось згадав про творчість. "Завуальованість позиції огранізаторів" вони ж самі і розвіють. А щодо мене, то як самі бачите, що мені вжé приходиться відстояти свою позицію, від самого початку і до тепер, "потом і кров'ю". І я відстоюю. А щодо провокацій, то ми бачимо, що вони почались ще на першій сторінці, при чому від "своїх".

Владик.
От з цієї людини мені дивно. Бо він то добре мене знає, чого ж не спитав особисто про концерт перш, ніж робити висновки?
Владик писав: я думаю що так як її мета є творчість - концерти- сцена, то їй запропунували виступити , і нерозібравшись погодилась .
Дуже змахує на те, що, мовляв, мета - концерти, значить і проситься виступати без розбору "де і з ким", бігом, поки не передумали))).
"Не розібравшись, погодилась". Та чого не розібравшись? Владик, Ви читали мій перший коментар? Я ж пояснила чітко, як я погодилась. Невже не зрозуміло, що я погодилася на пропозицію людини, якій вірю і яку поважаю. І так буде з кожним, кому вірю і кого поважаю. До тих пір, поки вірю і поважаю.
А розбирались ми з вами всі разом, отут-о: хтось лиш одним оком, в межах форуму, а хтось - обдзвонюючи і об'їздивши пів Монреалю. І розібралися ж! (кому треба)

Тепер шановна odarka
Ви найбільше вділяли мені уваги в цій темі. Мушу віддячити тим же.
odarka писав: Мар"яна у Громаді людина нова.Але шо вона може написати?
Ну, як бачимо, шось-таки можу й написати. Хоч і нова.
odarka писав: Я впевнена що вона товаришує з кимость,хто організовує цей концерт,бо шукає спілкування та концертну площадку і не знає усіх діталей.
Такі висновки Ви робите тому, що я нова?.. Хто хоч трохи мене знає - розсміється зі слів "шукає спілкування". Бо в мене стíльки спілкування впродовж всього мого життя і в зв'язку з моїм характером, що радше я уникаю і вже буває й втікаю від спілкування, а нé шукаю. А щодо поспішного висновку, що я шукаю концертну площадку - неграмотно. Бо коли мені потрібна сцена чи площадка, я іду і сама організовую концерт (а не напрошуюсь чи сиджу і чекаю поки запросять). І за півроку в Монреалі зробила два. Як буде потреба, то зроблю ще. І хто хоч трохи слідкує за тим, що я роблю - це знає. А раз Ви робите інші висновки, значить - Ви не слідкуєте. Чого ж тоді беретеся стверджувати, якщо не слідкуєте?..
odarka писав:це Вам щоб легше було ставити потрібні пітаняя
Цитату, яку Ви скопіювали з попереднього коментаря Ocean7і бігом тикнули мені під ніс, я і без Вас добре прочитала. Тому з Вашого боку доцільніше було б надати мені власний матеріал, результат влáсного дослідження, раз Ви вже так старалися, щоб мені "легше було ставити потрібні пітаняя".
odarka писав:
Nadia писав:А цікаво, чому Крейцарова приймає участь?
Її,зараз,немає в Монреалі.Я думаю вона,як і Мар"яна,не знає куда попала.Купилася на слова
Цей коментар говорить сам за себе і висновки читачі зроблять самі. Тільки підмічу, що Марину я без проблем знайшла, зідзвонилася з нею і поговорила, нЕ зважаючи на те, що "її зараз немає в Монреалі".
odarka писав: Мар"яна,Ви маєте "кредит довіри" який заробив у Громаді Ваш брат.І буде шкода якщо Ви його втратите
О,odarka!
Це мій улюблений коментар, написаний Вами!)))
Ясно, що побачивши його перший раз, я три рази перечитала, щоб впевнитись, що все вірно прочитала.
"Кредит довіри"!! Розсмішили!
І це пишете Ви - людина, яка сама найперша мені цього "кредиту" нЕ надала! Згадаємо Ваші відгуки на рекламу мого "Концерту навéсні" тут же, на форумі! Ви і пальцем не поворухнули, щоб помогти цій "новенькій в громаді"! Зате Ви добре порухали всіма пальцями на клавіатурі, щоб запевнити народ, що концерт запланований в неправильний день, що Ви на нього не підете і що Ви будете не одна! -
Гарненький "кредит" - нічого не скажеш! І після концерту від Вас - ні слуху, ні духу, все проігнорували. То про який "кредит довіри" іде мова?..
Шановна odarka, всім нам добре відомо, що Монреаль сльозам не вірить і ніяких кредитів тут не надають. І люди, які мені повірили і мені допомогли, вони зробили це нЕ "в кредит", а по факту. І нЕ через ім'я мого брата (якого більшість з них і не знає), а лише тоді, як я змогла хоч трохи зачепити їх цікавість чи сердечність тим, що робила. І якщо я втрачу цю довіру, то кому-кому, а Вам нЕ буде шкода! Це і так ясно...
Але буде шкода мені. І цього вже достатньо, щоб я цю довіру берегла.

І залишився ще один Ваш коментар, odarka, який я хотіла скопіювати і відкоментувати, та не встигла, бо виявилося, що ви його прибрали витерли. Мабуть, відчули, що перегнули. Але думаю, що він не залишився непрочитаним...
Якась своєрідна у Вас інформаційна боротьба за правду, дорога odarka. Трошки вона в Вас кривобока. Як не вирівняєте її, то одного дня вона, мабуть, спотикнеться і впаде. Кривобоко далеко не заїдеш...

Резюме.

Шановне товариство!
Вся ця історія може послужити комусь з нас добру службу і стати добрим уроком, а може стати просто тратою нашого часу. Той, хто захоче таки знайти істину, той продовжить дослідження щодо Білого концерту, сам зробить висновки - іти йому на цей концерт, чи не йти, засуджувати чи лишити, і без сумніву, знайде добре рішення. Лиш би було бажання.
А може, комусь це і неважливо... І не буде він нічого шукати, вияснювати, питати, дзвонити, зустрічатися, ніч не спати, комусь виправдовуватися і писати твори, як ця смішна Мар'яна.
Ми ж то знаємо, хто така Мар'яна, а вона нас не знає. Ми знаємо як її знайти, перевірити, дістати про неї інформацію при потребі, перевірити її веб-сайт, її досьє в соцмережах, щоб знайти якісь плями, слизькі місця (ну ж не для того, щоб познайомитись з її творчістю))). Нам же зручно про неї писати, коли вона не знає хтО є за тим чи іншим іменем. Можна ж її "закидати" і "втопити" швидко, спритно і влучно. А як колись трапиться з нею зустрітися, можна без проблем підійти, привітатися з нею, (правда ж, odarka?) приємно культурно поговорити - і ніхто нічого не запідозрить, ніхто й знати не буде, ніхто ж не бачить!!!!
Ніхто? Чи ж дійсно ніхто?..
Ми ж то добре знаємо, що ТАМ, високо в небі - все бачать. І бачать не тільки те, що ми пишемо на екрані, і не тільки те, що витираємо, але і те, що думаємо. Все ТАМ бачать і записують, без виключень, без вихідних, без перерви на обід. І кожен за своє дасть відповідь в свій час (за своє, а нé за чуже): і організатори, і артисти, і ті, хто за мир, і ті, хто за війну, і кожен з нас. От тільки для кожного "свій час" різний. Ми все думаємо, що ТАМ забули про розплату, раз так довго баряться. А ТАМ не забули, а просто терплять. Терплять і чекають. Терплять, бо люблять.
(Але, як каже моя мама: "Збанок дóти воду носить, пóки ся вухо не урве".)
Давайте і ми будемо хоч трохи терпіти і чекати. Терпіти і любити.
Шановне товариство, в Монреалі вже ранок, співають пташки. Я якраз встигла висловитися))).
Всім кланяюся і бажаю доброго літа. Воно цього року видається жарким))).
З повагою Мар'яна Гутич.
Востаннє редагувалось 27 червня 2014, 21:14 користувачем Marianna, всього редагувалось 1 раз.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Дякую Маріана за Вашу відповідь. Але я вбачаю в цій акції лише пропаганду. Про цей концерт напишуть всі монреальські "російскі"- російськомовні газети і вона буде подана як величезний акт турботи про дітей та літніх людей, що доведені до "вітчаю" антітерорістичною операцією уряду України... " Дир-дир-дир ми за мир !" . Російсько мовні євреї переймаються долею дітей в Україні.... як там в Одесі кажуть - я Вас умоляю.... :wink:
mariasam
Повідомлень: 44
З нами з: 24 травня 2014, 22:01

Повідомлення mariasam »

Не нужно делать глобальных обобщений. Еврей из Москвы Роман Торговицкий, живущий в Бостоне, бросил клич на ФБ и за 6,5 часов собрал деньги для реабилитации в Чехии львовянина Василия Галамая (вчера вернулся во Львов http://radioukr.com.ua/ua/4/569377/). В начале июня собрал таким же способом за 5 часов деньги для семей трех ребят из Небесной Сотни. Большая часть донаторов - опять же евреи.
Владик
Повідомлень: 5
З нами з: 26 травня 2014, 20:24

Повідомлення Владик »

Вношу поправку відносно мого коментаря. Щоб було відкрито, то моє імя Володимир Романів. тут на форумі я є під моїм ніком "ВЛАДИК" . І ще незнаючи ні організаторів ні учасників цього концерту, крім Маряни Гутич, і немаючи ніяких важливих доказів ,ні підстав, лиш мої догадки і сумніви відносно концерту,я зробив необдуманий поспішний коментар. Про який я дуже жалію і забераю свої слова назад.І вибачаюся перед організаторами і учасниками цього концерту і перед всіма кого я образив цим коментарем." ПРОБАЧТЕ".
Владик
Повідомлень: 5
З нами з: 26 травня 2014, 20:24

Повідомлення Владик »

І ще для Маряни Гутич. Я дійсно зробив помилку , знаючи тебе і не поговоривши з тобою відносно твоєї участі в концерті, я зробив поспішний і не правельний коментар. Вибачаюсь.
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

Marianna писав:Так що, всі поради щодо організацій, фондів, чи конкретних людей, які реально потребують допомоги чи можуть реально допомогти тому, хто такої потребує - заохочуються, приймаються і враховуються. Все це буде зроблено в максимально прозорий спосіб, як обіцяє сама Світлана Мигдісова і про що можна буде прочитати в суботу в її газетній статті.
Якщо гроші від концерту призначені для українського цивільного населення, що опинилося в зоні АТО, було би гарним жестом від організаторів концерту передати їх до Української каси або на один з існуючих допомогових рахунків або на спеціальний рахунок від організації “Доброта“. Це сприяло би взаєморозумінню і взаємодовірі між нашими громадами.

Добре було б, щоб під час концерту були вивішені українські прапори, щоби виступили люди від обидвох громад і т.п.

Мені дивно, що оголошення про концерт з“явилося лише за 10 днів до дати концерту. А стаття пані Міґдісової вийде вже завтра!
Не так багато часу лишилося, щоби прояснити всі “слизькі“ моменти
Відповісти

Повернутись до “Події”