Що везти з собою в Канаду?

Як краще добратись? Процес "лендінгу". Що робити по виході з аеропорту? Перше житло. Оформлення документів. Мовні курси. Як підтвердити кваліфікацію. Перша робота.
Lesia

Re: Що везти з собою в Канаду?

Повідомлення Lesia » 28 березня 2012, 17:53

О , ще згадала, як з мобільними? брати чи ні? Десь читала, що треба перевірити чи телефон підтримує якусь (???) мережу. Але не пам"ятаю яку і де я то вичитала
В Канаді мобільні телефони працюють на двох частотах GSM-850 и GSM-1900. Пошукайте в загальних характеристиках для вашого телефону, на яких частотах він працює ( в інтернеті знайдіть модель вашого телефону, а частота це обовязкова характеристика). Ми привезли 2 телефони, які підтримували необхідну частоту, але тільки один із них ( куплений в Україні) працював, другий ( куплений в Англії) - ні. Так що ніколи не вгадаєш. Новий самий простий телефон коштує тут 40$.

smisha

Повідомлення smisha » 24 квітня 2012, 03:57

Приватну страхівку ми оформили на три місяці. На всякий випадок.
Брали одяг - в середньому по три-чотири штуки кожного виду (футболки, джинси, і т.д.), взуття, одіяло і подушки (хорошої якості з вовни), було декілька комплектів нової постільної білизни, тому також взяли. Курточки (весняні і зимові), лижні штани, техніку. На перший час взяли декілька приправ, щоб там не шукати. Одну кастрюльку, виделку-ложку-ложечку. Декілька книжок, в основному для вичення французької та англійської, а також професійні. Художні не брали, можливо наступного разу (роки через 3-4 :) ).

Lesia

Повідомлення Lesia » 24 квітня 2012, 10:57

От, ще не забудьте наклейки україномовні на клавіатуру. Через деякий час перебування в Канаді, їх наявність стає актуальною. Багато наших знайомих бажають спілкуватись на рідній мові, проте не знають на память клавіатури(((.А ті, які мали один комплект наліпок, то уже використали (букви стираються дуже швидко). В будь-якому разі в презент комусь віддаште. Люди будуть дуже вдячні)))))

Lesia

Повідомлення Lesia » 24 квітня 2012, 11:00

Відносно того, що ще брати. Я взяла електронні копії перекладів дипломів і виписок (зроблених ще в цілях імміграції). Не повірите, для одного з бухгалтерських орденів цього було достатньо, щоб підтвердити мій диплом. Тут довіряють людям!!!!

San-Frankivsko

Повідомлення San-Frankivsko » 15 серпня 2013, 10:44

що можете порадити на рахунок дитячого візочка?... дитині 1,5-2 роки буде... везти з собою, чи купувати вже щось на місці?...
[тут повинен бути підпис]

Vo_Vik

Повідомлення Vo_Vik » 15 серпня 2013, 19:08

Звичайно що везти, він в літаку безплатно йде, а летіти будете з пересадкою, то не зможете і чемодани і дитину на руках тягати. Тим більше як візьмете чемодани 2-х пудові. Потім на місці якщо схочете, то купите собі новий, але летіти треба з коляскою однозначно.

San-Frankivsko

Повідомлення San-Frankivsko » 03 листопада 2013, 16:20

яка (закрема в Монтреалі) ситуація з компютерною периферією?... сканери/принтери.... і т.д.... які ціни?...

в Україні за "3в1 (притер/сканер/копір)" ціни стартують від 80 долярів....

а особливо цікавить чи є в продажу таке чудо китайської інженерної думки як СНПЧ (система неперервної подачі чорнила).... чи додведеться щоразу нові картриджі купувати (що мені не дуже до душі)?....

smisha

Повідомлення smisha » 03 листопада 2013, 22:29

Наприклад зараз на акції в future shop є 3 в 1 HP Deskjet 1510 за 48.74 (плюс 15% податків). На тій же сторінці подивишся інші неакційні ціни. Можна також на перший час купити б.у. на кіжіжі, чи на гаражних сейлах. Обійдеться десь в 5- 30 доларів.
circulaires.com - тут основні магазини електроніки, можеш подивитись.
Що таке СНПЧ? я купляю неоригінальні чорнила для Епсон десь за 15 доларів чотирьохкольоровий набір. Оригінальні звичайно коштують дорожче, тільки один колір близько 20 доларів.

Vo_Vik

Повідомлення Vo_Vik » 04 листопада 2013, 00:55

http://www.ebay.com/itm/Canon-BCI-61-Co ... 35ccfb0ad3 - користуюсь чимось типу цього.

Там же знайомі брали систему безперебійної подачі. Ми просто друкуємо рідко, то нам система та без толку. 3 в 1 брали щось за доларів 30. Ще один без друкуючих головок сусіди віддали, то я ним на перших порах як сканером користувався, як хоч можу віддати) тільки далеко буде везти.

San-Frankivsko

Повідомлення San-Frankivsko » 07 листопада 2013, 09:43

Що таке СНПЧ?
"Система Неперервної Подачі Чорнила".... приблизно от така штуковина....

Зображення

підключається до принтера напряму в картриджі... якщо потрібно багато друкувати, то сильно виручає в фінансовому плані...
я купляю неоригінальні чорнила для Епсон десь за 15 доларів чотирьохкольоровий набір
це разом з картриджами?... чи тільки чорнило?...

Відповісти