Руслана

окремий форум для всіх тем пов'язаних з Україною.
Відповісти
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Руслана

Повідомлення smisha »

Руслана анонсує різку заяву в бік Росії та США на сьогоднішній конференції у Вашингтоні.
Сьогодні я матиму виступ на форумі про сьогодення та майбутнє євроатлантичних стосунків "Toward a Europe Whole and Free", організованому у Вашингтоні Атлантичною Радою.

Після того, що я збираюся сказати світові у своїй 6-хвилинній промові, того, що я скажу про Путіна і що я скажу Обамі, – після такого потрібно одразу шукати цілодобову охорону.

Але я не можу більше терпіти агресію одних і нерішучість інших. Я не можу більше терпіти знущання Путіна над Україною. Не можу зрозуміти, хто допомогає Путіну в Україні і чому цих людей досі ніхто не зупинив. У мене немає шляху назад! Я почала цю боротьбу і треба йти до кінця.

Україна – молодець! Я пишаюся тим, що сьогодні представлятиму головний символ світла і сили людей.

Я виконаю чергову сенсаційну версію Гімну України.

Також сьогодні можна буде побачити не менш гарячі і відверті інтерв'ю на CNN та BBC.

Вірте в Україну! Вірте в себе!

P.S.

Півроку тому на Майдані жорстоко побили студентів! Таке не забувається! Чи знаємо ми сьогодні, хто намагався їх зламати? Хто хотів насолоджуватися приниженням українців та їх мрії? Так, знаємо! Це – Путін.
Відповісти

Повернутись до “Україна”