В мене є ровер...

Модератор: Alex Geneve

Відповісти
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

В мене є ровер...

Повідомлення smisha »

В мене є велосипед, але він вийшов з ладу. Сумно...
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Ї що йому бракує? Для більш вагомого діагнозу потрібно більше інформації,історію хвороби як то мовиться.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

заднє колесо робить "вісімку", тобто хитається. Я так думаю, потрібно його розібрати і зібрати назад. Можливо, допоможе...
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Якщо хитається у місці підшипників на осі, то потрібно зняти колесо і якщо кульки на підшипниках не загублені то затягнути гайки осі двома ключами 17 до оптимальної сили при обертанні колеса.Якщо кульки загублені то їх треба поновити.Якщо "вісімка" на ободі кола то можливо його можна "витягнути" шприхами але при сильній деформації майже завжди необхідна заміна кола.Якщо ви використовуєтє вело зимою то цим можна займатись і зараз.А якщо тільки в сезон то весною варто зробити сезонний сервіс у любому вело-бутіку вони і коло полагодять.Звичайно і зараз це можливо але сезону залишилось півтора місяця.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Скільки це може коштувати в сервісі? Мій велосипед коштував 150 доларів, якщо потрібно буде заплатити третину його ціни, то воно того не варте.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Все залежить від того що це за вело,якщо куплений на Кіжіжах беушний Трек чи Спесілайзер за 150 бакинських то варто викласти 40 баксів за сезонний сервіс,якщо Ашан-байк куплений в Шині чи Валі по скидці то звичайно така інвестиція не зовсім вдала.Хоча поганих вело не буває .
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

це новий китайський велик з Canadian Tire, йому вже три роки. Подумую, щоб купити щось більш красиве з Кіжіжі.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Якщо це не терміново а на слідуючий сезон то я вам його ближче до весни зроблю , зараз немає-часу нажаль.Там нічого складного немає,але треба врахувати те,що крім кола надалі почнуть вилазити інші "баги" чотири роки тому був випадок коли від Шинівського Супер-байка за 400 бакинських лишилася рідна тільки рама та і та з певним дефектом.Все інше замінилося на протязі чотирьох місяців після покупки.Ашан-байк це суровий геммор.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

дякую за пропозицію! якщо до того часу сам не поремонтую, то я згадаю ваші слова ))
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Де привести велосипед до ладу після зимівлі на балконі? Треба підкачати шини, думаю, змастити ланцюг, одним словом, такий собі велосипедний ТО.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Shamrock писав:Де привести велосипед до ладу після зимівлі на балконі? Треба підкачати шини, думаю, змастити ланцюг, одним словом, такий собі велосипедний ТО.
Є два рішення,звернутися у любий велобутік і вони вам зроблять сезонний контроль ,якщо по мінімуму,відрегулювати тормоза,скорості перевірити всі гайки ,змастити то вартість 35-45 каксів,по максимому це розібрати весь вел, почистити-змастити поміняти тросики тормозів та скоростей,поміняти ланцюг то вартість 75-100 каксів.


Друге рішення це пійти в Шину купити масло для ланцюга та WD-40 це обійдеться у 10 каксів та зробити все самому,змастити ланцюг а WD-40 використати для контрольних точок : гвинтів тормозів та дерайлерів скоростей.Підкачати шини можна у любому вело-бутіку на халяву,це бесплатний сервіс.
Відповісти

Повернутись до “Львівський Ровер”