Microsoft, windows 10 and product licensing

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Microsoft, windows 10 and product licensing

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Цікава тема :) Для тих хто опинився за бортом і "не в темі"... Вийшла нова версія Windows: 10. Як завжди, на мою думку, Microsoft випускає супер невдалу версію Windows перед тим як випустити більш-меньш нормальну :). Так було з Windows Millenium, Vista, а тепер і 8 (8.1) - на мою думку одні з найневдаліших опеарційних систем. Отже сьогодні кожен може встановити собі нову версію системи. І що тут такого, запитаєте ви?
Ну... Мені сподобалось, система значно зручніша ніж 8, якою я мажй ене користувався і оминав всіма можливими шляхами, і швидша, продвинутіша 7ої.
А ЩЕ... А ще у мене на одному комп'ютері ще з України збереглась піратська копія Windows 7 :D і я досі нею користувався... Признайюсь. Купувати 10у версію я не збирався, $200 за PRO версію? Простіше скористатись одним з пірастьких методів активації, хто окрім совісті мені що скаже? Так от, тепер совість може бути чиста, бо при умові оновлення піратської (non genuine) версії Windows 7 чи Windows 8 до Windows 10 Microsoft надасть вам нову ліцензію прив'язану до вашого заліза. Ліцензія робоча і працює скільки б разів ви не переставляти систему, вона просто прив'язана до, простіше кажучи, материснької плати вашого комп'ютера.
Отже, простіше кажучи, я пройшов процес автоматичного оновлення з посилання https://www.microsoft.com/en-us/softwar ... /windows10
попередньо прийнявши пропозицію про оновлення яка сплила у користувачів систем 7 та 8 в області годинника (якщо не сплила то або вам не пощастило, або у ваc Enterprise версія). Взагалі не думаю що це запрошення має якесь значення...
Після поновлення я записав інсталяцію на USB stick (не меньше 4 Гігабайт) і відформатувавши дис С (системний диск) повторив інсталцію (чиста інсталяція). Тепер у мене чиста система, без лишнього барахла зі старої системи і цілком легально активована :) НЕ варто всім так збочуватись як це робив я. Мені було цікаво чи збережеться ліцензія і мені потрібна була ЧИСТА система. То ж якщо ви хочете зберегти ваші файли то не варто другий раз інсталювати систему.

Хто що думає про політику МС? Хтось ще поновлюється? В когось були проблеми з активаціює піратських систем?
В будь якому випадку не треба забувати, що нову систему теж можна запросто активувати піратським методом, от тільки я тепер не бачу в цьому сенсу.
---
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Я поновив в себе вже три компа на десятку.У всіх по різним причинам були "палені" сімки.Мілко-м"ягкі нічого проти не мали,на процедуру пішло чотири-п"ять днів авторизації і дві години поновлення.Десятка працює без проблем поки-що,хоча хочу зазначити що на основному робочому компі досі стоїть "хрюша" з третім сервіс-паком і тако-ж чудово робить.Мілко-м"ягкі поновлюють усі сімки та вісімки до десятки на "халяву" просто в кого не має значка поновлення треба максимально поновити вашу вінду у ручному режимі,значок з"явиться.Судячи зі всього ведучі софтові розробники вирішили пійти шляхом "халявного сиру" у мишоловці.Адже і яблочники почали поновлювати нову "ось" на халяву, скоріше за все "осі" будуть дешевшати якщо взагалі не "за бесплатно"а от інший софт під них особливо вузько-спеціалізований дорожчати.А при умові жорсткої авторизації он-лайн цей софт буде мати все менше шансів на "палево".
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

а як же Убунту? як же вольниця вольна? де спасенному рай?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Взагалі-то тема про десяту вінду, продукт мілко-м"ягких, до чого тут Убунту не зрозуміло.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Нуууу ніксами я користуюся дуже активно :) Але тільки для всяких серверних і мережевих задач. На мою думку, як desktop - Windows FTW. Але це не тема для холівару win vs nix :)
Дуже радий що оновився до 10ої версії...
---
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”