Сьогодні: 20 жовтня 2018, 17:50

Часовий пояс UTC - 5 годин [ DST ]

[ 55 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Як ефективно шукати роботу .
ПовідомленняДодано: 03 грудня 2015, 10:52 

Повідомлення: 628
http://www.jobbank.gc.ca/home-eng.do?lang=eng - офіційний сайт для пошуку роботи для потенційних іммігрантів, ви можете отримати робочу візу тільки на ваканції розміщенні на цьому сайті.

Тобто щоб роботодавець міг взяти вас на роботу як іноземного спеціаліста, він має розмістити свою ваканцію на цьому сайті.

Догори

ПовідомленняДодано: 03 грудня 2015, 13:32 

Повідомлення: 88
Thanks a lot Vovik / will take a look .

Догори

ПовідомленняДодано: 03 грудня 2015, 15:18 

Хто пасеться на новоприбулих емігрантах та заробітчанах в Канаді ? Чи існують так звані *посередники* в Канаді з числа українців чи представників інших народів ? Таких що заробляють на новоприбулих посилаючи їх на рооти і беручи собі процент з їхньої зарплатні , такі що прилаштовують новоприбулих на дешеве житло ( ясно що умови не супер пупур ) . Існують такі люди в тій країні ? Як на них вийти ?

Догори

ПовідомленняДодано: 03 грудня 2015, 17:36 

Я розділив питання роботи і всього іншого. Агенцій по працевлаштуванню є мільйон з хвостиком. І треба говорити про кожне конкретне місце і кожну конкретну людину.
Якщо нема дозволу на працю. то про агенство можна забути і треба сомому шуршати по етнічних газетах.

Якщо говорити про інші соціальні аспекти, то теж треба дивитись на конкретне місто. Вас якесь конкретне місто цікавить?

Догори

ПовідомленняДодано: 03 грудня 2015, 18:48 

Vo-Vik напиши назви газет які знаєш будь ласка . Місто конкретно не цікавить , поїду і на крайню північ якщо там буде робоче місце . На рахунок легальності то не знаю , хотілося б звичайно легально але ті документи в мене навряд чи вийде зробити . Швидш за все зроблю туристичну візу і з нею працюватиму . Якщо все нормально буде то буду думати про переїзд на постійно ...

Догори

ПовідомленняДодано: 04 грудня 2015, 08:40 

Та кожне місто має свою. В Торонто є Міст, там є 2 сторінки оголошень з роботою кожен раз. І в журналі разом здається щось є. Тільки я дивився, в них на сайтах тих оголошень нема, що на папері.

На північ зараз їхати не знаю чи є смисл. Нафта в ціні впала, там і свої без роботи зараз сидять. Багато повертались в Торонто. Хоча тут таке, від везіння залежить.

Догори

ПовідомленняДодано: 04 грудня 2015, 13:46 

"В Торонто є Міст, там є 2 сторінки оголошень з роботою кожен раз. І в журналі разом здається щось є" Vo_Vik можеш конкретизувати пліз ? Я шось не зовсім добре зрозумів ...

Як вийти на польські чеські німецькі чи голландські громади в канаді ? В них теж є свої газети , форуми ? Чув що в канаді дуже багато італійців - це ассимільовані - англійськомовні вже італійці ?

Догори

ПовідомленняДодано: 04 грудня 2015, 19:46 

http://newpathway.ca/ - газета новий шлях. Є сторінка оголошень з роботою. Виходить раз в тиждень
http://meest-online.com/ - 2 сторінки приватних оголошень, не рахуючи всякої реклами. Виходить раз в тиждень
http://razommedia.com/category/razom-ma ... e_article/ - журнал Разом. Тільки платна реклама.

Але ті оголошення є тільки в другованому варіанті. На сайтах нема.

Догори

ПовідомленняДодано: 05 грудня 2015, 03:27 

Vo_Vik дякую

Догори

ПовідомленняДодано: 05 січня 2016, 15:45 

На кого розраховані подібні оголошення коллеги ? Якщо я правильно зрозумів то на філіпінців та мексиканців , чи на наших теж ? Я на рахунок того - що їм мабуть всеодно на кого виробляти запрошення робочу візу ітп .на українця чи на філліпінця чи ні ? Чи вони конкретно виключно на філліпінців налаштовані ? Чи можливо такі оголошення фірми дають з заточкою не під 1 людину а на агенції ... тобто розраховують на цілу пачку робітників там 5-10 чоловік що говорять одною мовою , типу там філліпінська чи іспанська ? :|

"Farm Worker Fruit Joseph Graziano Posted: December 23, 2015 Expiring: January 09, 2016 Last Updated: December 23, 2015 Salary: $10.59/Hourly Job Type: Full-Time, Seasonal Language: English Start Date of Employment (Approx.): March 01, 2016 Minimum Education: None Positions Available: 5 NOC Group: General Farm Workers (8431) NOC Job Title: Farm Worker, Fruit Job Number: 270786 - See more at: https://www.workbc.ca/JobSeekers/Displa ... a0Nls.dpuf"

Догори

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
   [ 55 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC - 5 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти: