It is currently 16 Dec 2017, 01:24

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 55 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
PostPosted: 27 Jan 2016, 00:11 

Ще раз повторюсь.... 15 на годину дають не відразу.... потрібно себе зарекомендувати....

Знаю про чоловіка з Франківська, котрий уже близько 10 років "човникує".... приїздить на пів року на заробітки по гостьовій візі, інших пів року проживає в Україні... працює на будові (завжди в одній і тій же бригаді) не за мінімалку... правда живе увесь цей час в брата, що непогано економить йому його бюджет.... :)

також знаю людину із Калгарі, котра готова платити навіть більше ніж 15 на годину теслі, котрий РЕАЛЬНО (не на словах) вміє робити деревяну підлогу....

також не забуваємо за деменажман (переїзди) - фізично важка робота... 12 на годину кешем + овертайми... робота сезонна...

N.B. Не рекомендую приїздити "на авось".... з розрахунку що уже на місці знайдеться якась робота....
Це не Європа... з роботою за кеш тут напряг, а вартість життя висока.... можна за досить короткий час спустити всі заощадження....

Profile  

PostPosted: 27 Jan 2016, 06:47 

То можливо є якісь варіанти знайти роботу будучи ще в україні? Сервіси якісь канадські , або можливо в когось є знайомі які могли б допомогти.. Роботу можна різного виду в ідеалі робота в ресторані ( досвід роботи на кухні декілька років, від фаст-фуду до ресторанчика в америці..) можливо басбої чи офіціанти..хаускіпери і т.д... не відкидаю будівництво або якусь іншу фізичну роботу від ферм до заводів)..іншим ідеалом була б робота в сфері ІТ , але таку за кеш наврядче знайду) Також робота для дівчини але тут вже скоріше тільки в сфері обслуговування, фізична робота їй явно не підійде.. Для себе взагалі добре було б знайти дві роботи або роботу без оплати овертайму а чисто з великою кількістю годин (70-80 в тиждень) якщо хтось може чимось допомогти , або знає когось, хто може допомогти буду дуже вдячний)
Побічне питання. Ситуація, приклад. Якщо їдемо за гостьовою візою в канаду, викликає бабуся дівчини( на той час вже дружини) бо як розумію, щоб вона мені зробила гостьовий виклик, краще обом одразу, як подружжю, чи можна подати документи на отримання ворк перміту, наприклад за необхідності догляду за бабусею і допомогу їй? Десь зустрічав схожу історію на форумах..

Profile  

PostPosted: 27 Jan 2016, 12:39 

Якщо їдете до бабусі, то за житло виходить не треба буде платити. То думаю білети туди-назад відібєте. На місці зорієнтуєтесь. Бабусині знайомі, знайомі-знайомих. Газети. Наперед вам ніхто таке не скаже. Але особливо заробити купу грошей я би не розраховував.

Profile  

PostPosted: 28 Jan 2016, 22:26 

Якщо бабуся живе не в якомусь "задрипанську", то ідеш по українських церквах, намагаєшся справити враження чесної людини і просиш допомогти знайти роботу за кеш....

Але май на увазі, тут з осторогою ставляться до людей, котрі взялись нізвідки і відразу просять про допомогу....

Для дівчини, гадаю, неважко буде знайти роботу по прибиранню помешкань.... хоча, не знаю що ти маєш на увазі під "фізична робота їй явно не підійде".... :)

Profile  

PostPosted: 28 Jan 2016, 22:29 

У ворк пермінт по догляду дуже слабо віриться..... є соціальні служби, котрі будуть опікуватись бабцею безкоштовно....

Profile  

PostPosted: 29 Jan 2016, 04:26 

Хах, ну про фізичну роботу я мав на увазі на будівництві чи щось на зразок цього.. мабуть трохи не зрозуміло висловився) Ну дякую всім за поради, будемо старатись)
А стосовно багато не заробиш , ну це теж досить спірне питання.. працюючи в штатах 2 місяці не легально я зміг заробити більше ніж працюючи 3 місяці легально..головне як на мене бажання, а там вже можна знайти варіанти) Дякую ще раз) :)

Profile  

PostPosted: 30 Jan 2016, 21:34 

"Дорогу осилить ідущий..." ;)

Profile  

PostPosted: 01 Feb 2016, 11:16 

На відміну від Штатів, Канада - країна соціалістична. Тут добре живуть не ті хто багато працює, а ті хто вміє показати, що йому потрібні гроші.) Це жарт звичайно, але доля правди в ньому є.

Profile  

PostPosted: 02 Feb 2016, 10:47 

ну не те щоб аж дуже добре.... але держава їм забезпечує певний мінімальний рівень....

Profile  

PostPosted: 27 Apr 2016, 18:35 

І так це знову я,повернувся до добрих людей з форуму за новою допомогою) Візу нам вже відкрили, в середині травня летимо. і тепер все ж ще раз запитаю, можливо серед людей які проживають в онтаріо, є такі хто має знайомих, свій особистий досвід роботи нелегалом і т.д. і може вже наперед допомогти з пошуком роботи? Будемо безмежно вдячні)
Паралельно є ще одне питання, для людей які знають, відкрити візу з канади в сша, можна без зайвих труднощей якщо є канадська тур віза? Скажімо так,готую варіанти на випадок якщо роботу нелегалом в канаді знайти не вийде(в штатах знайомі і робота за кеш є..) але все ж хотілось би канаду) Можливо якісь телефони,знову ж таки сайти,форуми оголошеннь роботи для українців. За все буду вдячний) знову дякую за увагу)

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 55 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC - 5 hours [ DST ]