Сьогодні: 22 жовтня 2018, 02:10

Часовий пояс UTC - 5 годин [ DST ]

[ 3 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 22 листопада 2014, 12:52 

Повідомлення: 1
Шановні форумчани,
порадьте будь-ласка які я маю легальні шанси на імміграцію до Канади.
Мені 27 років. Сім'ї, дітей, дівчини не маю. У мене дві вищі освіти. Економічна(за спеціальністю" Облік та Аудит", та художня, за спеціальністю "Дизайнер-конструктор") Я служив у армії. Маю військовий квиток з похвальною характеристикою та грамотою. Працюю на художніх роботах, працюю з професійною фототехнікою, з комп'ютером та оргтехнікою на "ти". Англійську розумію на середньому рівні, за місяць адаптації думаю можу розмовляти вільно. Французьку не знаю взагалі але вивчив би залюбки. Щодо особистих якостей - веду здоровий образ життя, не палю, взагалі не вживаю алкоголь, вегетаріанець з великим стажем, морж, професійно займаюсь бігом та велоспортом. Взагалі намагаюсь жити максимально морально та культурно, тому перш за все, хочу розглядати легальні варіанти імміграції; тобто розумію що є певна кількість варіантів підробки документів та імміграцію програмою біженців, звернення до агентів, робочі, студентські та всілякі тимчасові візи, але мені хотілось би просто не як громадянин України іммігрувати до Канади, а як людина, яка хотіла б змінити умови життя на більш сприятливі для життя. Можливо ви щось запропонуєте?
Дякую.

Догори

ПовідомленняДодано: 23 листопада 2014, 17:41 

Повідомлення: 628
Ви толком не написали про ваш досвід роботи, але базуючись на тій інформації яку ви надали можна спробувати по стріму для самозайнятих людей в галузі культури:
http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/ ... ly-who.asp

Догори

ПовідомленняДодано: 28 листопада 2014, 20:16 

Повідомлення: 350
щось не зрозуміло чого ви прагнете....

" мені хотілось би просто не як громадянин України іммігрувати до Канади, а як людина, яка хотіла б змінити умови життя на більш сприятливі для життя. " - і мені б так хотілось.... але виявилось що тут потрібно працювати.... :D

" робочі, студентські та всілякі тимчасові візи " це якраз найреальніший шанс потрапити до Канади....

бо по міграційних програмах потрібно чітко відповідати їхнім умовам по рівню мови, галузі освіти, досвіду роботи і т.д....

і якщо ви не авіаінженер або медбрат з досвідом і з мовними рівнями (підкріпленими відповідними сертифікатами) на рівнях не нижче В2, то пройти буде досить складно....

Догори

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
   [ 3 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC - 5 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти: