Підскажіть чи є шанси на еміграцію

Все що пов’язане з імміграцією в Канаду: види імміграційних програм, підрахунок балів, підготовка і відправка документів, одержання віз.
San-Frankivsko

Re: Підскажіть чи є шанси на еміграцію

Повідомлення San-Frankivsko » 27 листопада 2013, 04:02

вже 7 років працюю викладачем франц та італ мови в приватній агенції у львові (офіційно оформлена по трудовій)
а також офіційно в тій же агенції працюю перекладачем з цих двох мов (також 7 років)
для отримання балів враховується загальний кваліфікований стаж, а також, у Вашому випадку, стаж роботи перекладачем з французької мови для підтвердження диплому перекладача (якщо його звісно зарахують як такий що дає додаткові бали), за останні 5 років... якщо ви офіційно (по трудовій) працювали перекладачем хоча б на пів ставки. то цього буде достатньо...
до того (2005-2006) працювала техніком-адміністратором, а потім начальником відділу моделювання на італ фабриці одягу (де була також перекладачем) - як Ви думаєте цей давній досвід враховується????
до уваги береться досвід тільки за останні 5 років...
кірм того неофіційно працюю і на інші агенції перекладів а також на італ адвоката (який міг би дати рекомендаційний лист..) - як Ви думаєте це можна якось використати????
про це краще навіть не згадувати... оскільки нелегальна робота (читай: ухиляння від сплати податків) є порушенням законодавства...
по балам вже декілька разів підраховувала і кожного разу (враховуючи здачі з франц та англ мов, а також освіту - не знала до чого прирівнювати) виходило по-різному. Ніби проходжу до співбесіди.....
ще раз порахуємо разом... зайвим не буде... :)

поки що без додаткових 6 балів за перекладача...

вік - 16 (будем вважати, що Вам менше 35 років... :) )
рівень освіти - 10
стаж - 8
французька мова - 5 + 5 + 1 + 1 (за рівень мови В2/В2 усна і письмова частина... сподіваюсь, для Вас це не буде проблемою))
англійська мова - 1 + 1 (за рівень мови не нижче 5,0 по IELTS)
фін.незалежність - 1 (дають всім)

разом - 49

це мінімум для допуску на інтерв'ю для апліканта "одиночки"... добрати ще балів можна здавши французьку (DALF, TEF, TCF) на С1 і англійську (IELTS) на 7,0 та вище.. а якщо Вам зарахують ще "перекладача", то це буде ще +6 балів... тоді можуть і поштою сертифікат прислати...

так що шанси у Вас більш ніж реальні...
просто я планую їхати сама і намагаюся все добре обдумати (варто чи ні), оскільки самій все ж таки важко - це ще й так далеко...
вирішувати Вам... але я так вважаю, що раз Ви почали цікавитись еміграційними програмами, то вже для себе якесь рішення прийняли... ;)
[тут повинен бути підпис]

sofia

Повідомлення sofia » 27 листопада 2013, 04:48

Стосовно Ваших слів: "вирішувати Вам... але я так вважаю, що раз Ви почали цікавитись еміграційними програмами, то вже для себе якесь рішення прийняли... ;)" - Ви праві, рішення практично я прийняла. Просто як і у всіх, думаю, закрадається купа сумнівів та острахів...

Мені 31 рік, тому й справді подумую їхати звідси, ще молода і можу починати все з початку!!!!

Дуже дякую за уточнення про неофіційні підробітки перекладами!!!! З моїми напрацюваннями з перекладів італ мови я могла би бути вже на пенсії, але розумію, що все це не офіційно, тому ніде і не зараховується (країна у нас така: або працюй практично нелегально і заробляй, або ж не працюй...)

Ви мене справді підбадьорили стосовно підрахунку балів (в мене теж такий підсумок виходив). Але не все так просто: в мене англ в дипломі, але я її знаю надзвичайно погано, от і почала ходити на курси.... Так що ще все попереду.....

Ви ще не отримали сертифікат відбору? наскільки я знаю Ви вже давно в цьому процесі...

Дуже дякую!!!

San-Frankivsko

Повідомлення San-Frankivsko » 27 листопада 2013, 05:40

Просто як і у всіх, думаю, закрадається купа сумнівів та острахів...
мені також страшно... але сумнівів уже немає... пізно уже сумніватись... :)
Мені 31 рік, тому й справді подумую їхати звідси, ще молода і можу починати все з початку!!!!
у Вас іще все життя попереду...
Насправді, оскільки Ви їдете одна, то у Вас буде більше мобільності... на відміну від тих хто їде з сім'ями і дрібними дітками...
Але не все так просто: в мене англ в дипломі, але я її знаю надзвичайно погано, от і почала ходити на курси.... Так що ще все попереду....
насправді здати IELTS на 5,0 не так уже і важко, оскільки враховується бали тільки за усні частини... я здав "говоріння" на 4,5 після неповного місяця підготовки... раніше навіть за таке давали бали...
Ви ще не отримали сертифікат відбору? наскільки я знаю Ви вже давно в цьому процесі...
сертифікат відбору отримав поштою... ;)

sofia

Повідомлення sofia » 27 листопада 2013, 12:40

Мені дуже приємно, що є такий сайт, де можна поспілкуватися та поділитися досвідом!!!
Дякую за відповіді та підтвердження моїх думок!!!!

Будемо працювати над кращим життям!!!

San-Frankivsko

Повідомлення San-Frankivsko » 28 листопада 2013, 03:42

згідно закону збереження енергії, щоб зберігався енергетичний баланс всесвіту (щоб карму собі не зіпсувати :D :D :D ), потрібно віддати все що отримав....

два роки тому і я задавав питання... шукав порад на цьому форумі...

а тепер настав і мій час консультувати.... :geek:

колись і Ви будете давати поради новим мігрантам, котрі будуть іти після Вас.... ;)

sofia

Повідомлення sofia » 28 листопада 2013, 13:10

поспілкувавшись з Вами, почитавши трошки там і трошки тут, ідея про те, щоб зробити евалюацію свого диплому, зацікавила мене. Навіть для себе, навіть на майбутнє, та й плюс краще розуміння того, що вартує цей диплом в квебеку...
Ви робили евалюацію, якщо я не помиляюся...
Я прочитала все що там вимагають, але тим не менше виникли 3 питання:

1. вони пишуть що не обов'язково надсилати оригінал, а можна завірену (тою установою, яка видала) копію з перекладом... Ви надсилали оригінал?

2. Чи достатньо диплому і додатків, чи потрібно надсилати також всю програму навчання за 5 років? особисто думаю що ні, але всяке буває (наприклад італія хоче всю програму...)

3. взагалі в мене 2 дипломи: 1- бакалавра (4 роки) і 2- магістра (1 рік) - спеціальність та сама. Як на мене то 2-ий по суті витісняє 1-ий. Я думаю, що треба відправити обидва.... Ви як думаєте?

Дякую за думки!

smisha

Повідомлення smisha » 28 листопада 2013, 13:50

Я робив уже в Квебеку, надсилав (точніше заносив) тільки дипломи і додатки до них. Іншого вони не вимагали.
Відправляйте обидва дипломи, ціна то буде та сама. Просто слово «магістр», якщо влаштовуватись на роботу, може різати вухо, «бакалавр» виглядає більш приземлено і не так дорого. Навіть можете відправити дипломи з коледджа чи ПТУ, якщо є. Ціна оцінки знову ж таки буде та сама.

sofia

Повідомлення sofia » 28 листопада 2013, 14:56

Дуже дякую за таку точну інформацію!

San-Frankivsko

Повідомлення San-Frankivsko » 28 листопада 2013, 16:27

Ви робили евалюацію, якщо я не помиляюся...
ще роблю.... :)

в квітні цього року відправив..... думаю десь наступної осені отримаю результат.... :roll:

sofia

Повідомлення sofia » 29 листопада 2013, 06:10

з Вашого власного досвіду та довгого процесу, як Ви думаєте: що і наскільки може змінитися після 01.04.2013? Думаєте мову будуть вимагати на С1 і ще більше ущільнять професії? чи зведуть взагалі до мінімуму к-сть заявок?

Питаю, бо до 31.03.14 не встигну податися....

Відповісти