Сьогодні: 18 червня 2019, 01:09

Часовий пояс UTC - 5 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 91 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 27 листопада 2013, 04:02 
Офлайн

Повідомлення: 350

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 листопада 2013, 04:48 
Офлайн

Повідомлення: 8
Стосовно Ваших слів: "вирішувати Вам... але я так вважаю, що раз Ви почали цікавитись еміграційними програмами, то вже для себе якесь рішення прийняли... ;)" - Ви праві, рішення практично я прийняла. Просто як і у всіх, думаю, закрадається купа сумнівів та острахів...

Мені 31 рік, тому й справді подумую їхати звідси, ще молода і можу починати все з початку!!!!

Дуже дякую за уточнення про неофіційні підробітки перекладами!!!! З моїми напрацюваннями з перекладів італ мови я могла би бути вже на пенсії, але розумію, що все це не офіційно, тому ніде і не зараховується (країна у нас така: або працюй практично нелегально і заробляй, або ж не працюй...)

Ви мене справді підбадьорили стосовно підрахунку балів (в мене теж такий підсумок виходив). Але не все так просто: в мене англ в дипломі, але я її знаю надзвичайно погано, от і почала ходити на курси.... Так що ще все попереду.....

Ви ще не отримали сертифікат відбору? наскільки я знаю Ви вже давно в цьому процесі...

Дуже дякую!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 листопада 2013, 05:40 
Офлайн

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 листопада 2013, 12:40 
Офлайн

Мені дуже приємно, що є такий сайт, де можна поспілкуватися та поділитися досвідом!!!
Дякую за відповіді та підтвердження моїх думок!!!!

Будемо працювати над кращим життям!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 листопада 2013, 03:42 
Офлайн

згідно закону збереження енергії, щоб зберігався енергетичний баланс всесвіту (щоб карму собі не зіпсувати :D :D :D ), потрібно віддати все що отримав....

два роки тому і я задавав питання... шукав порад на цьому форумі...

а тепер настав і мій час консультувати.... :geek:

колись і Ви будете давати поради новим мігрантам, котрі будуть іти після Вас.... ;)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 листопада 2013, 13:10 
Офлайн

поспілкувавшись з Вами, почитавши трошки там і трошки тут, ідея про те, щоб зробити евалюацію свого диплому, зацікавила мене. Навіть для себе, навіть на майбутнє, та й плюс краще розуміння того, що вартує цей диплом в квебеку...
Ви робили евалюацію, якщо я не помиляюся...
Я прочитала все що там вимагають, але тим не менше виникли 3 питання:

1. вони пишуть що не обов'язково надсилати оригінал, а можна завірену (тою установою, яка видала) копію з перекладом... Ви надсилали оригінал?

2. Чи достатньо диплому і додатків, чи потрібно надсилати також всю програму навчання за 5 років? особисто думаю що ні, але всяке буває (наприклад італія хоче всю програму...)

3. взагалі в мене 2 дипломи: 1- бакалавра (4 роки) і 2- магістра (1 рік) - спеціальність та сама. Як на мене то 2-ий по суті витісняє 1-ий. Я думаю, що треба відправити обидва.... Ви як думаєте?

Дякую за думки!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 листопада 2013, 13:50 
Офлайн

Повідомлення: 362
Я робив уже в Квебеку, надсилав (точніше заносив) тільки дипломи і додатки до них. Іншого вони не вимагали.
Відправляйте обидва дипломи, ціна то буде та сама. Просто слово «магістр», якщо влаштовуватись на роботу, може різати вухо, «бакалавр» виглядає більш приземлено і не так дорого. Навіть можете відправити дипломи з коледджа чи ПТУ, якщо є. Ціна оцінки знову ж таки буде та сама.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 листопада 2013, 14:56 
Офлайн

Дуже дякую за таку точну інформацію!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 листопада 2013, 16:27 
Офлайн

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 листопада 2013, 06:10 
Офлайн

з Вашого власного досвіду та довгого процесу, як Ви думаєте: що і наскільки може змінитися після 01.04.2013? Думаєте мову будуть вимагати на С1 і ще більше ущільнять професії? чи зведуть взагалі до мінімуму к-сть заявок?

Питаю, бо до 31.03.14 не встигну податися....

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 91 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Далі

Часовий пояс UTC - 5 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
POWERED_BY
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB