It is currently 17 Dec 2017, 19:06

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 91 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Next
Author Message
PostPosted: 04 Dec 2015, 08:43 

Відкритий дозвіл на працю після навчання дає не коледж а уряд. Так що то по тому ж сайту що я давав треба копати. Точно знаю що після бакалавра дають 2 роки. За решту треба дивитись.

Profile  

PostPosted: 05 Dec 2015, 13:25 

На бакалавра скільки семестрів необхідно відучитися ?

Мені підійде хіба імміграція через навчання , отже критичним є вибір профессії - затребуваної в Канаді .

Питання слідуюче , яку профессію варто обрати для опанування в Канадсьькому колледжі з наступних варіантів , так щоб бути впевненим що легко і швидко знайду роботу в тій же провінції де і колледж закінчиться...

-пекар ,макароновиробник, кулінар, помічник повара ітд.
-м"ясник, рибник ітд.
-шахтар робітник гірничовидобувної галузі
-медбрат санітар
-деревообробка включно CNC оператор
-далекобійник
-зварювальник

сезонні професії якто будівельник чи садівник не беру до уваги - не хочу по пів року без роботи сидіти...

можливо щось інше ? цікавлять ті професії за якими легко знайти роботу (на півночі Канади наприклад ) .

Profile  

PostPosted: 05 Dec 2015, 13:31 

І ось це питання дуже важливе . Наприклад закінчилося річний колледж - дали людині річне направлення на практику на підприємство ... що з з оплатою праці буде ? Як оплачується практика ? Як нормальному працівнику , половину , чи третину чи інакше ?
дякую

Profile  

PostPosted: 05 Dec 2015, 21:47 

Де ви взагалі взяли інформацію про направлення після коледжу? я чесно кажучи про таке в Канаді перший раз чую. Є кооп програми. Але там швидше аналог української навчальної практики.
І так оплата тоді йде повна. Як молодшому спеціалісту, але повна.

З навчання є інший нюанс. Після нього дають відкритий дозвіл на роботу. З яким можна собі знайти роботодаця, який вже і оформить імміграційну візу.

Profile  

PostPosted: 05 Dec 2015, 22:33 

В провінціях Нью Брейвік та Манітоба 2 державні мови - а французську там можна *не знати* поступаючи в їхній коледж ? ( квебек там французська обовязкова в курсі ) .

"Vo_Vik » 06 грудня 2015, 04:47
Де ви взагалі взяли інформацію про направлення після коледжу? я чесно кажучи про таке в Канаді перший раз чую. Є кооп програми. Але там швидше аналог української навчальної практики.
І так оплата тоді йде повна. "

Наприклад візьмемо ситуацію - людина вибирає річну программу в коледжі за 20 000 так ...

Тобто я вірно зрозумів - перший рік вчишся платиш гроші за навчання , другий рік ходиш працюєш на практику і отримуєш нормальну канадську заробітню плату ? Чи пів року ходиш вчишся а пів року працюєш на практиці ? Чи вчишся і правцюєш ( на оплачуваній практиці ) одночасно , з перших днів навчання ?

"З навчання є інший нюанс. Після нього дають відкритий дозвіл на роботу. З яким можна собі знайти роботодаця, який вже і оформить імміграційну візу."

А роботодавця треба до кінця навчання знайти ? В перший рік ? Чи можна і пізніще ? Наскільки пізніще ?

Profile  

PostPosted: 06 Dec 2015, 16:01 

Ви плутаєте 2 різні речі. Є Кооп програми. Де є робота є складовою частиною навчання. Там семестр вчитесь, семестр працюєте, потім далі вчитесь. Оплата десь в районі 15-20 доларів в годину на тих роботах. Але там не дають повні робочі тижні здається. Там ви отримуєте направлення від університету.
Оце офіційна інформація: http://www.cic.gc.ca/english/study/work-coop.asp

Інша програма це набуття канадського досвіду після отримання диплому в Канаді. Є вибраний перелік ВУЗів які беруть участь в цій програмі. Після закінчення вам не дають ніякого направлення. Але в залежності від терміну навчання дають відкриту робочу візу від півроку до двох. Тобто самі собі шукаєте роботодавця. Оце офіційна інформація: http://www.cic.gc.ca/english/study/work-postgrad.asp

Profile  

PostPosted: 07 Dec 2015, 15:24 

дякую
цікава інформація

Profile  

PostPosted: 07 Aug 2016, 17:12 

Вітаю панове.
Вважаючи на деякі події що відбулися в моєму житті, і я серйозно замислився над еміграцією. Можливо трохи пізно.
Допоможіть будь ласка оцінити шанси .
Мені 38.
вища освіта заочно - спеціаліст. Інженер комп'ютерні системи та сітки. Додаткова освіта ПТУ - електрик.
знаю англійську добре, на В2 думаю зможу здати. потренуватися місяць - два, є проблеми з граматикою. Англійську використовую майже щоденно на роботі. неодноразово бував у закордонних відрядженнях.
Робочого стажу 18 років, з них 7.5 в Procter & Gamble та 3.5 в Tetra Pak. Робочий напрямок технічний менеджер, виробництво, В2В, food, FMCG.
Жінка 30 років.
англійську знає погано. Але вчить.
Вища освіта - викладач підготовчих класів. без досвіду роботи за фахом.
маємо 2 синів 5 та 11 років.
Заздалегідь дякую за поради.

Profile  

PostPosted: 11 Aug 2016, 07:32 

от була б французька В2.... то можна б було досить легко по програмі Квебеку пройти....

в програмах англомовних провінцій не орієнтуюсь.... нажаль...

Profile  

PostPosted: 11 Aug 2016, 08:41 

Французька по західних стандартах відноситься до легких мов, в ЦРУ наприклад на неї відводиться тільки півроку навчання для достатнього володіння. Так що не така вже велика проблема при бажанні.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 91 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Next

All times are UTC - 5 hours [ DST ]