Сьогодні: 14 грудня 2018, 04:21

Часовий пояс UTC - 5 годин [ DST ]

[ 205 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 22 листопада 2013, 17:46 

Повідомлення: 111
Ну скажумо так, що під час навчання можна знайти лише підробіток, інакше це будуть викинуті на вітер гроші за навчання.

Догори

ПовідомленняДодано: 25 листопада 2013, 14:23 

Повідомлення: 6
Так я розумію,що навчання головне, не надіюсь на постійну роботу. При отриманні дозволу потрібно мати гроші на інші крім навчання витрати 10000 доларів згідно відомого сайту. А підробіток от Roma працює і я намагатимусь. В мене ще й сімя по планах має пізніше підїхати, може жінка роботу знайде, сина в садок тоді. Буду жити по мінімуму. Головне зачепитися, мушу ризикувати, в нас на Вкраїні бачете, що робиться.
Будь-ласка вискажіть думки куда податись, бо наразі націлений на Британську Колумбію, там після року навчання уже можна подавати на номінацію, правда коли маєш довготермінову роботу.

Востаннє редагувалось buskor в 27 листопада 2013, 16:55, всього редагувалось 1 раз.

Догори

ПовідомленняДодано: 25 листопада 2013, 18:26 

Повідомлення: 111
Ну я працюю лише дві ночі в тиждень, тому що навчання важливіше. Щоб працювати на цій роботі треба мати автомобіль та ліцензію охоронця, а це все додаткові витрати. Ці доходи дозволяють мені лише бензин купити та деякі продукти. Основний дохід - це не підробіток.

Догори

ПовідомленняДодано: 17 січня 2015, 16:49 

Повідомлення: 1
Привіт всім з України) Мене звати Анатолій, і я б хотів запитати...От сиджу я читаю форум, різні теми прочитав - і досі не зрозумів з чого краще все це починати?
Якщо коротко про себе то .
Мені 23 роки,
Вища закінчена освіта - Уманський Державний Педагогічний Університет ім.П.Тичини - за спеціальністю "Викладач історії та вчитель географії зі ступенем Магістр"
За спеціальністю не працюю, з ранніх років працював і різноробочим, і в столярній майстерні з виробництва дитячих меблів, і комірником на складі Сантех. групи товарів...
Зараз працюю Продавцем консультантом в меблевому магазині... Єдиний офіційний стаж(записаний в трудовій книжці) 1,5 року продавцем-консультантом..."Оскільки в нашій рідній країні оформлення не бажане для роботодавця!"
Рівень знання англ.мови - Pre-Intermediate
Рівень французької- чесно низький бо вчив в школі - і вже багато забув...
Одружений, шкідливих звичок не маю, веду здоровий спосіб життя...

Дружина - 24 роки,
Вища закінчена освіта - Черкаський Національний Університет ім.Б.Хмельницького - за спеціальністю "Викладач української мови та літератури та зарубіжної літератури (спеціаліст)"
За спеціальністю не працює, працює Продавцем консультантом в меблевому магазині...Офіційно не працевлаштована, стажу немає взагалі - з тих самих причин, що я вже вказував про працевлаштування!
Рівень знання англ.мови - відсутній
Рівень знання французької мови - відсутній(вивчала німецьку)

Навіть не уявляю з чого починати, підкажіть будь ласка! Тому, що маємо надію скоро стати батьками, а хочеться щоб дитина жила та росла в нормальних умовах!!! Зарані вдячний!) :)

Догори

ПовідомленняДодано: 18 січня 2015, 19:54 

Повідомлення: 628
Не право, а привілегія

Саме такий принцип є керівним у міністерстві імміграції і громадянства Канади останнім часом. Перерва в програмі спонства батьків кілька років тому, зміни в розгляді заявок біжанців, зміни в правилах отримання громадянства (так званий “Закон-24”), все це вкладається в цю доктрину. І ось прийшла черга федеральних програм економічного потоку (FSWP, FSTP і CEC), а також деяких провінційним програмам для фахівців. Починаючи з січня 2015 почала діяти нова система прийому заяв на імміграцію в Канаду Express Entry. Вона повинна стати фінальною конфігурацією нової імміграційної стратегії Канади, яку обіцяв уряд консерваторів кілька років тому.
Повністю з програмою можна ознайомитись на офіційному сайті: http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/ ... /index.asp . Після її оприлюднення на більшості імміграційних сайтів піднялась хвиля критики, що мене в певній мірі здивувало. І якщо глянути на основні зміни стає зрозуміла причина критики. Раніше достатньо було набрати прохідний бал чи виконати вимоги однієї з програм, і якщо у вас немає ніяких проблем з документами, то, фактично, це означало, що ви будете в Канаді. Це створювало величезні черги, у деяких візових офісах час очікування на імміграційну візу міг становити до 10-15 років, що в свою чергу означало величезне навантаження на структури міністерства імміграції. З початку року правила гри кардинально помінялись, вимоги програм перетворились з достатніх умов для імміграції на мінімально необхідні. Фактично всі імміграційні адвокати, які раніше “гарантували” імміграцію в Канаду, з 1 січня можуть гарантувати тільки те, що вони візьмуть з своїх клієнтів гроші. Звідси всі плачі на їхніх сайтах. А всім, хто тепер хоче іммігрувати в Канаду по одному з екномічних потоків, прийдеться тепер щосили бігти, щоб просто встояти на місці.

Як же ж працює Express Entry?
Подача заяв проводиться в електронному вигляді і зводиться до створення індивідуального профілю Express Entry Profile в єдиній базі даних канадської імміграційної системи Express Entry Pool. В процесі заповнення анкети на сайті CIC система визначає, чи виконуєте ви вимоги одній з імміграційних програм федерального економічного потоку. Зокрема, якщо ви подаєте заяву за програмою Federal Skilled Worker Class, ви повинні набрати по відбірковим параметрам цієї програми необхідні 67 балів, перш ніж вам дадуть можливість створити свій профіль. А от далі починається найцікавіше. Система Express Entry має свої відбіркові критерії, які докорінно відрізняються від відбіркових критеріїв програми FSWP. Йдеться фактично про другий тур відбору, коли ті, хто набирає потрібні для проходження за програмою FSWP 67 балів, піддаються селекції за зовсім іншими параметрами. Ті, хто пройшов через це сито другого ступеня, отримує запрошення на подачу документів на розгляд в імміграційні органи. Потрібно пам'ятати, що після отримання запрошення для подачі документів в імміграційні органи у вас буде всього два місяці. Цього терміну вкрай мало для того, щоб зібрати всі необхідні документи і підготувати їх в потрібному вигляді. Тому підготовка документів повинна бути проведена заздалегідь, і вони повинні бути готові на момент заповнення вашої форми онлайн. І все повинно бути зроблено дуже ретельно, щоб у імміграційного чиновника, який розглядатиме вашу справу, не виникало питань.

Отже як рахують бали на другому етапі?
Повністю формули і бали можна подивитись за наступними лінками http://www.cic.gc.ca/english/express-en ... ia-crs.asp і http://www.cic.gc.ca/english/express-entry/grid-crs.asp . Максимально можна одержати 1200 балів. По 600 балів за пропозицію роботи затверджену міністерством або за сертифікат провінційної програми, що у своїй більшості теж вимагають пропозицію роботи. Далі по кількості балів йдуть знання офіційних мов (максимально 160), рівень освіти(максимально 150), вік(максимально – 110), канадський досвід роботи(максимально 80). Також можна набрати ще 100 балів за навики які допоможуть адаптуватись в Канаді, такі як комбінація досвіду роботи чи освіти з хорошим рівнем знання офіційної мови. Також якщо у вас є партнер, то вам віднімуть 40 балів, які можна буде добрати за освіту, знання мови і досвід роботи партнера.
Слід зауважити, що кожна заява жорстко привязується до певної позиції в Канадському класифікаторі професій(NOC), відповідно швидше за все для кожної професії буде існувати певна річна чи місячна квота в залежності від стану канадського ринку праці.
І тепер ще одна важлива зміна. Кожних 2 тижні буде проводитись відбір певної кількості заявок з найбільшою кількістю балів і їм буде надсилатись запит на повний пакет документів. Якщо ваша заявка не була відібрана протягом року, то вона буде закрита, і вам потрібно буде подаватись заново. Тобто все більше ніяких черг і 15-ти літніх очікувань.

Підсумовуючи вище сказане, більше не існує гарантованого шляху іммігрувати в Канаду(ну Квебецьку програму ще не закрили, але схоже вона на черзі). Якщо у вас є не переборна мрія все ж потрапити сюди, то прийдеться вчити офіційні мови до максимального рівня, захищати кандидатську роботу , здобувати досвід роботи по професіях затребуваних в Канаді, навчати дружину/чоловіка мовам і професії, шукати Канадського роботодавця і надіятись що інші апліканти з усього світу будуть менш наполегливі ніж ви.

Догори

ПовідомленняДодано: 12 червня 2015, 06:18 

Повідомлення: 5
Чи обов'язково при заповненні профайлу express entry для успішного результату фактична освіта (в мому випадку: економіка (фінанси)) і фактична професія (аудіо-, відеомонтаж, наразі навчаюся web design'у, software design'у, software development'у) мають збігатися?

Догори

ПовідомленняДодано: 12 червня 2015, 10:04 

Щоб податись на експрес ентрі ви маєте підходити по одному з потоків. Якщо у вас нема сертифікату провінції, то для вас це потік FSWP - федеральна програма для кваліфікованих працівників. Кваліфікований, це той що має від повідну освіту і працює по ній.

Догори

ПовідомленняДодано: 12 червня 2015, 10:05 

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/ ... ly-who.asp - ось вимоги для FSWP

Догори

ПовідомленняДодано: 20 червня 2015, 10:36 

Повідомлення: 5
виходить якась безвихідь.
єдиний варіант для мене тоді - це навчання.

Догори

ПовідомленняДодано: 15 серпня 2015, 14:21 

Піврічні підсумки Експрес ентрі
http://www.cic.gc.ca/english/resources/ ... r-2015.asp

Досить цікаві як на мене.

Догори

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
   [ 205 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Далі

Часовий пояс UTC - 5 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
POWERED_BY
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB