It is currently 14 Dec 2017, 16:50

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 205 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Next
Author Message
PostPosted: 17 Jun 2013, 10:59 

Доброго дня.
Про себе. Мені 30, закінчив Нафти і Газу Івано-Франківськ, спеціальність системи управління та автоматики. Працюю в газовій промисловосі інженером з автоматитованих систем управління(КВП), 8 років, усе може бути підтвержено документами. Маю дружину(спеціальність дизайн одягу - 1 рік роботи викладачем в школі) та сина 2 роки. Англійська в обох на вище початковому рівні, вчусь кожний день.
Не знаю по якій програмі від провінцій чи по навчанню можна переїхати в Канаду. Вивчав можливості сам, бачу що саскатчеваньска програма пропонувала певні поступки імігрантам, але потрібнонати запрощення на роботу. І кажуть, що скоро поміняються її вимоги. Тепер усюди потрібно здавати тести на підтверження мови.
Також не знаю, як і де перекласти диплом чи потрібно його завіряти в організаціях Канади.
Якщо по навчанню чи можливо зразу усією сімєю їхати. Де краще вчитися, щоб було надійніше залишитись там, бо щоб вчитися потрібно усе тут продати?
Можливо скористатись імграційними посередниками .Порадьте провіренні фірми через яких виїзджають люди.
Буду вдячний будь-яким порадам.

Profile  

PostPosted: 21 Jun 2013, 18:26 

Привіт, відпишу тут, може ще комусь треба буде)
Почну з середини
Quote:
Також не знаю, як і де перекласти диплом чи потрібно його завіряти в організаціях Канади.

Згідно цієї сторінки:
http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/ ... ssment.asp диплом можна підтверджувати в кількох організаціях і в залежності від того в яку організацію звертатись, буде відповідна процедура
viewtopic.php?f=6&t=273 - в оцій темі обговорили.
Це якщо по федеральній програмі. В принципі там зараз є Computer engineers куда ніби аушники входять. Але квота дуже мала, всього 300 чоловік на спеціальність на весь світ. Якщо повезе вскочити, то буде дуже добре.
Quote:
Тепер усюди потрібно здавати тести на підтверження мови.

Так правда, зараз всі програми хочуть тесту з мови.

По вчились не скажу, треба питати тих хто так проходив.

За консультантів вже не раз казав, їхні ціни не відповідають обєму послуг які вони надають. Максимальна ціна на їх послуги 500-1000 доларів на сім’ю.

Profile  

PostPosted: 23 Jun 2013, 16:30 

Зрозумів, що по федералці немає чого і пхатися, наразі залищається якась з провінційних програм, буду вивчати саскачеван і манітобу. А головне вчу мову, без неї нікуди.
Цікаво чиє на форумі люди, що пробують по провінційним програмах?

Profile  

PostPosted: 23 Jun 2013, 18:41 

Можна попробувати ось сюди в ПП написати)

Profile  

PostPosted: 25 Jun 2013, 04:35 

Quote:
Цікаво чиє на форумі люди, що пробують по провінційним програмах?

я пробую по провінційній програмі.... але по програмі провінції Квебек.... ;)

Profile  

PostPosted: 25 Jun 2013, 22:59 

І ми пройшли по програмі Квебеку. Вже 2,5 роки як в Монреалі живемо.
Для цієї програми потрібно добре вивчити французьку. У кого вистачить сил - той на коні.
Не обовязково залишатись після приїзду в цій провінції, але ДО переїзду її треба любити всіма фібрами душі і переконати в цьому іміграційного офіцера. 8-)

Жодними послугами посередників не користувались - все доступно викладено на сайті іміграційного бюро Квебеку.

Profile  

PostPosted: 26 Jun 2013, 02:59 

Quote:
все доступно викладено на сайті іміграційного бюро Квебеку.

тут: http://www.immigration-quebec.gouv.qc.c ... index.html

Profile  

PostPosted: 30 Jun 2013, 15:15 

Дякую за поради. Боюсь починати вивчення французької, тому що мені англійська давалась і дається тяжко. На вивчення до певного рівня треба років зо два затратити, а потім ще й тест здавати. Буду далі продовжувати покращувати англійську. А тоді уже попробую, якусь роботу знайти через сайти.

Profile  

PostPosted: 01 Jul 2013, 01:17 

buskor wrote:
Боюсь починати вивчення французької, тому що мені англійська давалась і дається тяжко. На вивчення до певного рівня треба років зо два затратити, а потім ще й тест здавати.

Ну це залежить в якому темпі ви будете вчити - раз-два рази на місяць, то може і п"яти років замало буде. Якщо вчити хоча б по дві години три рази на тиждень, то за рік французьку можна витягнути на рівень В1. Цього рівня в більшості випадків достатньо для проходження первинного відбору.
А роботу по сайтах ви будете шукати також два-три роки, і це без будь-якихось гарантій на результат.

Profile  

PostPosted: 17 Jul 2013, 05:21 

Прошу поради. Мене звати Андрій. 24 роки. В 2011 закінчив Тернопільський національний технічний університет за спеціальністю "Обладнання переробних і харчових виробництв". Працюю не по спеціальності, менеджером по роботі з клієнтами в фірмі по металопластикових вікнах. Англійська на рівні побутового спілкування. Вивчив сам, без репетиторів. Французьку вчив в школі. Жінка: 23 роки. В 2012р закінчила педуніверситет за спеціальністю "польська філологія", нігде не працює, бо в декреті. Англійська мова вільний розмовний рівень. Була в США по програмі Work and Travel.
Яку програму еміграції можете порадити в моєму випадку?

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 205 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Next

All times are UTC - 5 hours [ DST ]