It is currently 19 Nov 2017, 15:51

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 205 posts ]  Go to page Previous  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
Author Message
PostPosted: 13 Jul 2016, 14:46 

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/ ... ly-who.asp - тут лінки на всі провінційні.

Але зараз всерівно всі провінційні крім Квебеку йдуть через експрес ентрі.

Profile  

PostPosted: 14 Jul 2016, 05:22 

Дуже вдячна. Треба все роздивитись і вивчити

Profile  

PostPosted: 14 Jul 2016, 11:18 

Добрий день. Мене звати Уляна. Підскажіть, будь ласка, чи є якась програма для імміграції сімей до Канади? Про себе: мені 38, доцент університету, педагогічний стаж 16 років, закінчила Дрогобицький ун-т, отримала кваліфікацію вчителя музики, вчитель муз.інструменту (скрипка), захистилась з філософії (PhD, доктор філософії). Спеціалізуюсь на українській культурі і філософії (українській і зарубіжній). Англійська мова на рівні Intermediate. Чи можна знайти роботу за спеціальністю або щось наближене? Дякую.

Profile  

PostPosted: 14 Jul 2016, 15:15 

Тут вся тема про те що ви питаєте. Вас вже вік впринципі для імміграції критичний. Тай і музика. Хоча ніби викладачі є в списку професій. А чоловік ким працює.
Якщо англійська Intermediate, то вам сюди: http://www.cic.gc.ca/english/index.asp

Profile  

PostPosted: 16 Jul 2016, 10:48 

Vo_Vik wrote:
Доречі вчора побавився і поприкидав бали для середньої української сім’ї по Експрес Ентрі. Виглядає. що при великому бажанні досить прохідний варіант.

квебекська програма зараз взагалі шара...
(після відміни інтерв'ю і 6-ти "адаптивних" балів)

молода сім'я (кожному менше 36 років) з однією дитиною (до 12 років), рівнем франсе В2 (наївно сподіватись, що можна їхати без мови), будь-якими університетськими дипломами і з будь-яким офіційним стажем роботи проходить без особливих проблем...

наприклад:

основний заявник (паровоз)
рівень освіти університет - 10
додаткові бали за спеціальність - 0
загальний стаж за останні 5 років (якщо є 4 роки стажу) - 8
(стаж рахують не по трудовій, а по відрахуваннях в пенсійний фонд... якщо відрахувань не було, то стаж не зарахують)
вік до 36 - 16
французька мова - 10 (В2/В2 по усних секціях не такий уже і недосяжний рівень)
англійська мова - 0
перебування в Квебеку - 0
сім'я в Квебеку - 0
діти до 12 років (за штуку :) ) - 4
джоб офер - 0
фінансова незалежність - 1

вагон
рівень освіти університет - 3
додаткові бали за спеціальність - 0
вік до 36 - 3
французька мова - 4

разом 59 з необхідних 57

знання англійської, 2 дітей, родичі в Квебеку, "потрібна" спеціальність і т.д... додають бали...

єдиний недолік програми - встигнути податись до закриття квоти... :(

таблиця для розрахунку балів: https://www.immigration-quebec.gouv.qc. ... nthese.pdf
"бальні" спеціальності (дивитись ліву колонку): http://www.immigration-quebec.gouv.qc.c ... mation.pdf
офіційний гід по процедурі еміграції: http://www.midi.gouv.qc.ca/publications ... pi-3-3.pdf

Profile  

PostPosted: 26 Aug 2016, 04:18 

Усім Привіт!
Мене звати Віталій .Дайте пораду по міграції.
Про себе і сім'ю Мені 34 , юрист за освітою ,дружина також юрист 33 р, діти дочка - 7р, друге очікуємо . Дружина працює за дипломом увесь час . Я офіційно працююю уже довший час на деревообробному підприємстві більше 13 років , дуже добре знаю і розумію карпентерську справу ,одне лиш нема на то паперів(диплому). Але запис один у трудовій як юрист.Здійснював поїздки у Англію по роботі до 3 рази .Англійську знаю , дружина ні ,як я можу оцінити свій рівень знань мови самостійно ? Друге французьку можу вивчити- відводжу для цього рік півтора .
Також знаю social media marketing - пройшов курси.
Питання до активних учасників форуму що краще поміняти , навчитись ,нового, може курси, училище , щоб подаватись на іміграцію Може мені переписати запис у трудовій на керівника столярного цеху ? Одним словом знаю що мій диплом не піходить по жодній програмі,і диплом не контачить з фактичним досвідом роботи , тому шукаю шляхи.Знаю що навчання не пройде у канаді - дорого і друзі кажуть що старий вже. туристом приїхати і залишитись нелегально - не кращий варіант. Дякую за поради.Гарного теплого дня усім !

Profile  

PostPosted: 26 Aug 2016, 11:18 

Можна в якомусь українському ПТУ попробувати дістати диплом по деревообробці і поїхати по робочій спеціальності.
http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/ ... ly-who.asp - гляньте оцю програму.
На рахунок англіської, якщо той лінк що дав можете читати без словника і розуміти, то мало би бути достатньо для тої програми. Ну і треба мінімум 2 роки офіційного досвіду роботи.

Profile  

PostPosted: 26 Aug 2016, 16:30 

Дякую за пораду Vo vik. Звичайно що прочитав ))) До прикладу дістав диплом, але стаж роботи ? Мені потрібно доводити досвід роботи столяром, чи ін carpentry trade ,? Правильно я Вас зрозумів? У мене безперервний стаж як юрист.Питання куди дивитиметься консул, у відрахування до пенс фонду, соц.страху? Тобто головне щоб я був офіційно працевлаштований останніх два роки?
За англійську -як перевірити власний рівень знань?може якись безкоштовний онлайн сервіс є окрім EITLS?
Дякую за відповідь!

Sorry побачив треба мати досвід два роки стажу за спеціальністю фул тайм, і ще пять років разом з цими двома до самої подачі. Слухайте хлопці а емоційна складова. Ви тоді коли вирішували їхати на край світу переживали? Як процес відбувався , не повірю що так захотіли зібрали докти і все готово. Чи родичі може казали що треба їхати у ту провінцію -бо там добре Я особисто вже пять ночей не можу нормально спати розмірковую ходи. Добре що на форумі можна з людьми порадитись! Ок хто захоче напише , то лірика.Гарного дня усім або ночі!

Profile  

PostPosted: 26 Aug 2016, 16:58 

Чому Квебек кращий за інших? Чи то моє перше хибне враження?

Profile  

PostPosted: 27 Aug 2016, 05:13 

П'ять ночей то дурниці, у нас процес вирішування, вибору програми, підготовки необхідних знань і документів - тривав років 2-3, а потім ще 2 роки власне від подачі доків до перельоту. Так що бережіть нерви. До родичів причини переїзду почали доходити, допіру, через 5 років нашого перебування в Канаді.

Квебек для багатьох кращий тим, що по квебецькіх програмі вони проходять, а по інших програмах ні.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 205 posts ]  Go to page Previous  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

All times are UTC - 5 hours [ DST ]