Белый концерт 03.07.2014

концерти, фестивалі, цікаві події у Монреалі та Канаді
Відповісти
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Белый концерт 03.07.2014

Повідомлення Alex Diamantopulo »

3 июля, в четверг, в 6:30 мы собираемся провести благотворительный концерт в пользу детей и стариков, оказавшихся в зонах вооруженных действий на Украине. Концерт состоится в помещении Jewish Russian Community Centre по адресу 5380, Bourret avenue, Montreal, H3X 1J2. Благодарим рабби Израиля Сироту за помощь с помещением. В программе выступления группы "Волшебный Крым", Вадиля Нуриахметова, ансамбля "Фантазия" Ирины Кирки, театра "Мозаика Монреаля" Оксаны Марченко, Марины Крейцаровой и других замечательных артистов.
Всех гостей приглашаем прийти в белом.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

що це таке? Вечір під гаслами «Бий бандер спасай расєю»?
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Гм... Мені цікаво, що будуть робити канадці з росіянами, коли почнуться відверті військові тертя за арктичні ресурси... Плюс мені не дуже зрозуміла позиція і статус в єврейській громаді равина, який підримує агресію країни, яка між іншим відкрито підтримує іншу країну, що підтримує хамас та інші антиізраїльські елементи і утримує голандські висоти....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Smisha, мені самому цікаво, але здається організатори тримаються проукраїнської сторони. Сподіваюся я не помилився, постараюся там бути.
---
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

А хто організує цей концерт? Хто такі “ми“?
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

А може ще з білими прапорами прийти.... Я не прийду...
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Хочете допомогти ?... Допоможіть ...

Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

Ідея гарна, але я не піду, якщо ті “ми“ не представляться. Хто вони є, на кого вони гроші збиратимуть, як і де ті гроші підуть...

Щоб потім не виявилось, що я дала гроші на людей, яких бомблять, ріжуть, палять і.т.п. “злі бандерівці“, Правий сектор, Нац. гвардія, на тих “бідних“ біженок, яких чоловіки воюють заробляють в “народному ополченні“ і.т.п.

Тут уже були такі, що протестували, що Канада дала гроші на лікування поранених на Майдані.

Можна і без концерту допомогти.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Всі одразу відвернулися і ніхто не провів ніяких досліджень по темі ворожих дій? Погано пахне? А розібратися? Точно! Я знаю, ви скажете це мав зробити я...
Одже трішки деталей:
Хто "ми"? Группа у Facebook La charité a Montreal - Доброта в Монреале
за інформаційної підтримки Meeting Place Montreal, Nasha Gazeta та інших.

Светлана Кошкарева пише:
3 июля в 18.30 мы проводим сбор средств на концерте в "Еврейском культурном центре" Монреаля. Направляем их семьям в Славянск, которые воспитывают по 5-10детей и находят силы помогать одиноким старикам. Готова сообщить желающим в РФ рассч.счет организатора помощи в Славянске. Благодарим всех откликнувшихся артистов...
Svetlana Migdissova (FB event page host) коментує:
Концерт мы решили назвать Белым. Белый концерт . За мир. И прглашаем всех прийти в белой одежде. Белый - символ чистоты, мира и надежды. Вот, что я нашла о белом цвете: "Белый цвет символизирует социальную сплоченность, традиционность, праведность, невинность, материнские заботы, высшую Божественную власть. Все, что касается блага людей – это все белый цвет, цвет жизни, развития и процветания".

Гарні слова але конкретики мало, настільки мало що аж підозріло.

...Написав Svetlana Migdissova кілька загальних запитань. Про погляд на події в Україні, про концерт... І отримав таку ж нечітку і загальну відповідь, ні про що. Типу війна війною, а безневинним людям треба допомагати - погоджуюсь. У цій відповіді було одне конкретне ім'я. Ім'я людини якій надішлють зібрані кошти - Ksenia Slavyanskaya (Ксения Корчма).

Оу! А що ж у неї на сторінці написано? Що ж за пости такі? Давайте подивимося (на випадок якщо їх потруть):

Согласна на сто %!
ЕСЛИ НАЦГВАРДИЯ СЛОЖИТ ОРУЖИЕ-БОЛЬШЕ НЕ БУДЕТ ВОЙНЫ НА УКРАИНЕ!!! ЕСЛИ ДОНБАСС СЛОЖИТ ОРУЖИЕ-БОЛЬШЕ НЕ БУДЕТ ДОНБАССА!!!
10463913_288645411315078_932684420275353954_n.jpg
Ну с одной стороны плохо,что Святогорская земля считается Харьковской,но с другой-ОНИ ПРИЗНАЮТ ДНР:)))

Респект всем участникам !
http://www.kp.ru/online/news/1769508/?cp=0#comment


Фото-комментарий от ополчения.
Еще одна из причин, почему силы зла ненавидят ополченцев...(см. на каске).
.......

І так далі... Жіночка постить у ФБ ледь не щодня і багато разів на день, значно частіше ніж це роблю я. Але у мене немає жодної дитини! Цікаво чим вона займається і на що підуть гроші? Мені теж цікаво... На харчування російських найманців?

Ось тут можна почитати навіть вірші доброї користувачки фейсбук, Ксенії Корчма:

Уходят ополченцы в небеса
под выстрелы и взрывы от гранат.
У матерей печальней все глаза,
когда на землю падает солдат .

..........................................
Вы нарушили перемирие ,
раз на Пасху пошли убивать!
Вы в глаза говорите о мире ,
но на жизни людей вам плевать !

Вы не цените слезы матери ,
словно вас родила и не мать!
Вы не братья нам,а предатели,
против нас стали вы воевать!

И майданом своим нас заставить
признавать вашу подлую власть ,
вы не сможете!Как и поставить
на колени шахтерский Донбасс !


http://www.stihi.ru/2014/04/22/3312

Произведений: 281
Получено рецензий: 104
Написано рецензий: 68
Читателей: 9016


Не слабо! Правда?

До речі в списку друзів Ксенії Корчми є і сумнозвісний російський троль з Монреалю Alex Rhein який побувавши на одному з наших віче облив українців болотом і своїми збоченими фантазіями на своїй сторінці у Facebook.

Друзі, пора активніше займатися інформаційним полем у нашому місті. Скоро тролі по голові ходитимуть...
Хоча... Вони уже почали збирати гроші ДЛЯ ТЕРОРИСТІВ! В наших містах! Агов!

Мені досі хочеться вірити, що я помиляюся. А що думаєте ви? А написати "Я не піду бо там росіяни" кожен може...
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Поліція якась є в Монреалі? Комітет моралі? Доказів здається ви вже зібрали. Переписка, тощо. Треба передавати компетентним органам.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

Ocean7, також шукали додаткову інформацію. :smile:

Aж і тут на Ксенію Корчму-Славянскую гроші збирають http://beads-band.livejournal.com/42261.html

Чи я правильно прочитала, що в тому концерті також прийматиме участь і Мар“яна Ґутич
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Nadia, на рахунок Мар'яни Гутич не поспішайте, вона сама все напише.
Ксенія видимо та ще зірка... Я не можу зрозуміти організаторів концерту. У мене хід їхніх думок не вкладається і я можу знайти тільки одне пояснення - вони свідомо працюють на стороні терористів.
---
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Як на мене, так все очевидно як "божій день"... Якщо люди проводять акцію за Україну, вони не будуть її проводити там де це задекларовано.... Для цього є українські організації.... Складається враження, що їм усім пройшла команда активізуватись.... цієї неділі акції і Оттаві, Торонто, Ванкувері..., цей "концерт-цирк".... Думаю це тільки початок... В парку Ляшин бачив георгіївські стрічки на дитячих калясках... Треба громаді прокидатись....



А що до цієї акції-концерту, то це класика жанру ( шоб дивитися натиснути Дивитися на Youtube):

odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Orlyk писав: Складається враження, що їм усім пройшла команда активізуватись....
В мене теж таке враження.Відчувається "рука деригента"
Orlyk писав: Треба громаді прокидатись.... .
Не Громаді -конгресу українців!
жалюгідні поодиночні заходи будут виглядати жалюгідно.
А от якщо в один час у різних місцях вийде багато українців -це буде вражаюча акція на підтримку.
Та про це вже багато говорили -нема об"єднуівльної сили яка здатна підняти Громаду
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Ocean7 писав:Nadia, на рахунок Мар'яни Гутич не поспішайте, вона сама все напише.
Ксенія видимо та ще зірка... Я не можу зрозуміти організаторів концерту. У мене хід їхніх думок не вкладається і я можу знайти тільки одне пояснення - вони свідомо працюють на стороні терористів.
Цікаво.Ми не поспішаємо.Я розумію - Мар"яна у Громаді людина нова.Але шо вона може написати?Якщо концерт підтримує терористів то будь чия участь у цьому концерті-на пітримку терористів
В мене питання до Вас,Ocean7 -ви прорекламували концерт на підтримку КОГО?
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Триндєц. Ця особа - Ксєнія - має в друзях "народного губернатора" Губарєва, а серед її вподобань - Жириновський, Стрєлков, Ахметов, Янукович ну і таке інше...
Мабуть, я теж піду, поспостерігаю зі сторони на це збіговисько ватніків...
Відповісти

Повернутись до “Події”