It is currently 16 Dec 2017, 01:20

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 55 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Author Message
PostPosted: 27 Apr 2016, 20:04 

Приїдете в Торонто, зайдете в любий український магазин, візьмете газети міст і новий шлях і за тиждень щось на мінімалку знайдете на першу пору.

А по штатах, то американські консуляти не приймають в Канаді тих хто не має права на постій проживання в Канаді. Так що звертайтесь до них в Києві

Profile  

PostPosted: 27 Apr 2016, 20:13 

І дуже вам раджу не порушувати термінів перебування по візіторці. Попрацюйте півроку, поїдьте в Україну - відпочиньте півроку. Потім знов на півроку приїдете. Не залишайтесь нелегально, не портіть собі майбутнє.

Profile  

PostPosted: 05 Jul 2016, 16:24 

Quote:
Не залишайтесь нелегально, не портіть собі майбутнє.

+100

маю товариша, котрий приїхав по візиторській візі і залишився....

шляхом певних маніпуляцій отримав статус ПР... одружився на канадійці.... завів бізнес....

але після 15 років перебування в Канаді був депортований.....

десь вилізло, що він порушив візовий режим...

в Канаді, на відміну від Європи і США немає "амністій" для нелегалів...

Profile  

Post subject: Прошу поради.
PostPosted: 14 Jun 2017, 09:24 

Вже майже місяць маю робочу візу.
Одразу по отриманні звязався з роботодавцем і питаю в нього, а коли ж мені їхати? І тут почалися незрозумілі речі: роботодавець тут же попросив не поспішати з приїздом. Я, каже, скажу коли вам сюди збиратись...

Потім мої питання (я вже тричі мабуть питав, що ж таке? ну незручно вже просто...) щодо того, чи варто мені розраховувати, чи вже не розраховувати на роботу, він став просто ігнорувати. Таке щось питає не по темі: а чи ви збираєтесь сюди переїздити назавжди? або а чи не вишлете мені фото де ви із родиною? Якось це дивно...

У мене є пара питань. Чи можу я по існуючій робочій візі, приїхати до іншого канадського роботодавця? Або ж в такому разі потрібно повністю переробляти візу, цю скасовувати, а нову відкривати? Чи може мені дійсно треба чекати, бо роботодавець займається оформленням якогось пакету документів про який мені не відомо? Роботодавець ні два ні півтора, а в меневже всі родичі на нервах... гризуть мене кожен день.

Profile  

PostPosted: 15 Jun 2017, 11:11 

Нажаль, я не дуже знайомий з процедурами повязаними з робочими візами. Але наскільки мені відомо, то всі перевірки мають проходити до моменту видачі візи. В тому числі у вас має бути офіціна пропозиція роботи, яку ви мали подавати в консульство, для отримання візи. І там має писати коли вам приступати до роботи і що пропонують.

На рахунок іншого роботодавця, так треба оформляти все з початку.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 55 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

All times are UTC - 5 hours [ DST ]