Montreal -> Toronto

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти

Думаєте хороша ідея переїхати в Торонто?

Так
4
44%
Ні
5
56%
 
Всього голосів: 9
George97313
Повідомлень: 42
З нами з: 14 жовтня 2014, 04:10

Montreal -> Toronto

Повідомлення George97313 »

Вирішив я що треба їхати з цього монтреаля... Хто підтримує? За/проти? Мене дістали ці хворі на голову націоаналісти з їхньою франсе, дістали ціни і бруд, дістали проблеми на роботах з мовою. Часто попадаються ідіоти які взагалі не розуміють англійської, валянки. І звісно нормально одне одного тут мало хто розуміє.
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 543
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Я тоже хотел уехать, но остановила разница цен на недвижимость. Под Монреалем неплохой дом можно купить около 200к$, а вот в районе GTA таких цен давно уже нету, все более-менее приличное начинается с 350к$.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

А про "хворих на голову націоналістів з їхньою франсе" можна детальніше?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

В Торонто напевно я б найменше хотів переїхати. Онтаріо - друга після Квебека провінція по відтоку населення (внутрішня іміграція).
Бути націоналістом - це погано? Не всі англофони знають французьку, не всі франкофони знають англійську.
Чому у вас виникають проблеми з мовою? Ви не говорите французькою/англійською?
A ідіоти, які взагалі не розуміють французької, не попадаються?
George97313
Повідомлень: 42
З нами з: 14 жовтня 2014, 04:10

Повідомлення George97313 »

Олесь Вахній: мене злить ідіотизм. А той націоналізм який я бачу тут не йде ні в яке порівняння з тим, що я бачив в Росії чи Україні (навіть у Львові). Тут націоналізм давно переріс в ідіотизм. Я вважаю ненормальним коли тебе може послати французьким матом таксіст чи продавець тільки за твою англійську. Сам я володію французькою нормально хоч і з легким акцентом, мови мені даються легко.
smisha: у мене нема проблем з мовою. У мене є проблема з людьми які приходять на роботу і не можуть працювати зі станками чи компьютерами бо там проклята англійська і воно вдає що ні слова не розуміє і робить все на зло не так. Взагалі квакський менталітет це окрема тема... Але я не бачив щоб в Україні хтось відмовлявся працювати через те що десь щось написано на російській. Так само я ні одного разу не зустрічав в Москві чи петербурзі людей які б відмовлялися їздити на тракторі в якому написано по англійськи чи по українськи, те саме і з компьютерами. Багато хто в росії користується англійським інтеріфейсом nix чи m$.
Значить для мене націоналізм це добре як і все інше - в міру.
На рахунок тих хто не говорить французькою.... Це те саме що в Україні, багато там людей які не розуміють російської? Мало. Це добре? Так. А тепер в Росії - багато там розуміють Українську? Одиниці і це погано. При тому що це дуже похожі мови.
До мене друг приїжав з Франції подорожуватм по америці. Так коли він поїздив по квебеку то його здивували дві речі - стан доріг і якого чорта ніде не дублюють знаки на англійській. Він французькою володіє краще ніж російською чи англійською але сказав що навіть у франції багато чого дублюється, додав, що на місті англофонів нізащо не поїхав би відпочивати в таке місце.
mialgri, такая разница меня не волнует, это не много. Но спасибо за подсказку - буду изучать рынок недвижимости.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

може ми погано розуміємо їх культуру? Ірландці розмовляють на англійській досить часто, але при цьому до британців і всього британського відносяться специфічно. А представники французької глибинки люблять прикидатись, що не розуміють англійської - типу форсять так.

з приводу переїзду - а чому Торонто, а не Альберта чи Ванкувер? Ванкувер кажуть багате місто, а Альберта битком набита українцями...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Напевно в Квебеку все продублюють англійською зразу після того, як по всій Канаді вси написи будуть перекладені французькою.
Ви переносите досвід спілкування з окремими індивідумами на всіх квебекців. У нас на роботі програми з анломовним інтерфейсом, але всі працюють і ніхто не скиглить. Хоча директор - квебекуа де суш, старше 55 років.
Квебекський менталітет нічим не відрізняється від українського чи американського.
George97313 писав:Олесь Вахній: мене злить ідіотизм. А той націоналізм який я бачу тут не йде ні в яке порівняння з тим, що я бачив в Росії чи Україні (навіть у Львові). Тут націоналізм давно переріс в ідіотизм.
то чим відрізняється місцевий націоналізм від інших зразків? Англоканадські націоналісти вам сподобаються більше?
Востаннє редагувалось 17 березня 2015, 13:09 користувачем smisha, всього редагувалось 1 раз.
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Їхати, звісно, треба, якщо душа не лежить ніяк до Квебеку... В мене теж є такі ж думки, але головним чином через зиму і грязюку, які тут по 6 місяців... і ще через двомовність я досі не можу до пуття довести ні французьку, ні англійську. а з приводу квебекуа, мені здається, що вони англійською погано розмовлять переважно не через принциповий націоналізм, а через те, що вчать її так само, як ми в своїх школах, тобто в кращому випадку на рівні "читаю зі словником"... по-моєму, англійську не розуміють переважно люди, скажімо, не дуже освічені, або приїзджі з глибинки. взагалі, квебекуа досить егоцентричні, в тому плані, що їх мало цікавить життя, події за межами Квебеку, таке особисте враження.
George97313
Повідомлень: 42
З нами з: 14 жовтня 2014, 04:10

Повідомлення George97313 »

smisha, будь який націоналізм за межею розумного це зло. Мені цікаво хто ще так думає як я і може навіть хтось уже і зробив так, як думаю зробити я :) пишіть, цікаво читати ваші думки і вибачте якщо я смішно пишу українською. До речі, по всьому ЄС дорожні знаки продубльовані на франсе? Не думаю...
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Я може замало був в Квебеку, але за той час що був ніякого націоналізму не зустрічав. Навіть в Квебек Вілі з людьми міг порозумітись. Притому що моє вивчення французької закінчилось 5 років тому.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

А на рахунок самого переїзду... В Торонто легше стартувати, але вам вже стартувати не треба наскільки я розумію. Особисто якби я переїзджав, то вибирав би щось в Полосі між Ніагарою і Віндзором. Все ж таки Канадський південь. Єдине що стримує, що Українські школи є тільки в Торонто і Місісазі. Але якщо для вас то не критично, то тоді треба вже дивитись від наявності роботи.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”