Новини з лісу

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Новини з лісу

Повідомлення smisha »

В цій рубриці можна викладати дивні місцеві (або немісцеві) новини. Іноді думаєш, що ти живеш в модерному світі, поміж людей, аж тут на тобі - ти наче в лісі в товаристві п'яних лісорубів-шизофреніків.
Востаннє редагувалось 09 квітня 2015, 00:35 користувачем smisha, всього редагувалось 1 раз.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Famille menacée avec une scie à chaîne: un homme est arrêté

Дивна історія - за словами "героїв" події, водій старого зеленого мінівена Форд на дорозі підрізав іншого чувака, в якого в машині крім нього самого їхали його дружина та двоє дітей, 5 та 8 років. Невідомо чому, але інший водій вирішив переслідувати кривдника, в результаті чого загнав його в глухий кут. Говорить, хотів його віддати в руки правосуддю (???). Інший тип, в якого якраз в машині була бензопила, витягнув її і пішов погрожувати сімейці:

[BBvideo 560,340][/BBvideo]

Бензопильника затримали, інкримінують "напад зі зброєю". Але хто в цій історії більший ембіцил, відразу сказати важко. Шизоїд із chainsaw, чи мужик, який разом із малими дітьми в машині погнався за ним, вважаючи себе месником правосуддя?
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

мій кум так колись погнався був за чуваком, котрий його підрізав..... бити не збирався..... просто "пояснити правила дорожнього руху" на підвищених тонах..... :)

наздогнав..... той вкликав ментів..... прийхали менти - знайомі мого кума.... :)

трохи погрузили чувака і відпустили...... а кумові провели лекцію на тему "які можуть бути наслідки такого раллі в умовах густозаселеного міста"......

тепер кум, коли згадує про той випадок, завжди каже: "який же я був баран".... :dash:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Не дуже розумна поведінка, але має інтернаціональний характер ))
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

12 поверхові дерев'яні будинки

Квебек хоче дозволити будувати будинки з дерева висотою до 12 поверхів включно (La presse). На цей час легально можна будувати 6-ти поверхові деревяні будинки. Такі самі закони діють в Ontario та Colombie-Britannique. В інших провінціях - не більше 4 поверхів.
Це робиться щоб динамізувати лісову галузь.

Я особисто не хотів би жити в такому будинку. Не беручи вже до уваги «дерев'яну» шумоізоляцію, в разі пожежі цей будинок перетвориться на пастку.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Я теж коли прочитав цю новину був вражений безвідповідальністью уряду... В своєму бажанні зайняти тисячі gars de construction, яким нема чого робити, і активізувати деревообробну промисловість, яка, нажаль, окрім паперу виробляє в основному стовби та дошки..., уряд готовий ризикнути життям людей... В будинку з дерева в 4-6 поверхів, в разі пожежі мешканці будинку мають не більше 10 хвилин щоб вискочити хто в чому..., що вже казати про 12 поверхів... Дуже не хотілося би щоб одним жахливим днем це рішення привело до якоїсь страшної трагедії... Але, нажаль, повсюди поки грім не прогримить, чоловік не перехреститься...
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

грім прогимів - згадайте пожежу в будинку для літніх L'Isle-Verte, але це нічого урядовцям не говорить.
Oleg
Повідомлень: 4
З нами з: 13 серпня 2015, 22:06

Повідомлення Oleg »

Їхав по шоссе з Варен до Сорелю, по правій полосі, 100-105км/г і це ліміт за знаком, позаду їхав хрін на фурі, притискаючись дуже близько до мене, ще й сигналив. Я подумав що за краще трошки прискоритись щоб відірватись, явно дебіл був за кермом фури. Так і зробив, трішки відірвався, потім поновому свої 100-105 взяв, фури вже не бачив.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Доволі рідкисний випадок..., я б зробив теж саме. Дебілів треба відпускати... нехай їде і знайде такого ж дебіла...і нехай вони розіб'ють один одному лоба... Інший варіант, подзвонити з авто в поліцію і розповісти, що його поведінка на дорозі загрожує вашій безпеці... вони скоріше за все відреагують і швидесенько підтягнуться... І третій варіант пропустити і зфоткати його номер, також на фурі за звичай є лого і телефон його компанії... потім надіслати туди скаргу...
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Orlyk писав:Доволі рідкисний випадок..., я б зробив теж саме. Дебілів треба відпускати... нехай їде і знайде такого ж дебіла...і нехай вони розіб'ють один одному лоба... Інший варіант, подзвонити з авто в поліцію і розповісти, що його поведінка на дорозі загрожує вашій безпеці... вони скоріше за все відреагують і швидесенько підтягнуться... І третій варіант пропустити і зфоткати його номер, також на фурі за звичай є лого і телефон його компанії... потім надіслати туди скаргу...
найкраще було б поєднати друге і третє
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”