Белый концерт 03.07.2014

концерти, фестивалі, цікаві події у Монреалі та Канаді
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

Orlyk писав: Це підкресленно про-російська група. Я так розумію тепер вони вирішили вийти на міжнародну арену.... :wink:
Навіть, якщо це про-російська група, вони можуть допомагати і іншим громадам. Звичайно, їхні приорітети російські, так як наші пріоритети - українські справи.

Просто в цьому випадку, так як говорила mariasam, підхід або безвідповідальний, або їм є що ховати.
Маю надію, що ми помиляємось.
mariasam
Повідомлень: 44
З нами з: 24 травня 2014, 22:01

Повідомлення mariasam »

Не знаю, где они ищут информацию, но за 5 мин на украинских ветках (например, https://www.facebook.com/volonterskaya.sotnya ) можно кучу прямых контактов найти с людьми, которые оказывают гуманитарную помощь в зоне АТО. Было бы желание.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Ви ще не зрозуміли.... Вони не те шукають....
Аватар користувача
Андрій Говорун
Повідомлень: 101
З нами з: 14 березня 2014, 20:42

Повідомлення Андрій Говорун »

Добрий день всім.
Я чекав дуже довго,занадто довго-мабуть ,віра в людську порядність у мене занадто велика.З усього що мені обіцяли організатори концерту було виконано аж нічого,можливо правда на концерті і будуть скриньки з іменами дітей і дуже надіюсь контакти через яких вони будуть передавати гроші,але для мене персонально це вже не має ніякого значення,так ,як мінімум, не працюють ,а як максимум плювали вони на нашу громаду і на тих людей які погодилися їм допомогти.Я прекрасно знаю що є люди адекватні і не дуже в кожній громаді,і в тій же еврейській російськомовній громаді є такі люди як Roman Torgovitsky і його друзі , який вже багатьма справами доказав що є і не українці близькі до нас по духу ,а є і такі як організатори цього концерту які не виконують своїх же обіцянок і тому я дуже не впевнений що гроші підуть туди куди заявлено.Отже інформацію я надав ,а висновки кожен вільний робити сам.Було б непогано перевірити куди підуть гроші після концерту,хоч я і впевнений що кінців там ми не знайдемо.
Андрій Говорун
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

ними фіскальні чи/і антитерористичні канадські органи зайнятись можуть якось? це реально?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
bobzlob
Повідомлень: 11
З нами з: 14 березня 2014, 14:30

Повідомлення bobzlob »

Нехай наші виконавиці вдягають ватнікі білі та валянки і виступають :). Рахунок який ці благодєтєлі вказали, знаходиться в Рашистській Федерастії, яка відкрито підтримує тероризм і на мою думку цим все сказано, хочуть виступати нехай йдуть але після цього з ними мало хто буде вітатись, я так 100% не буду.
GoATO
Повідомлень: 86
З нами з: 02 липня 2014, 22:01

Повідомлення GoATO »

Извините за мой французский! Друзья, украинцы! ВНИМАНИЕ!
Этот концерт проводится при содействии русскоязычной газеты "Место встречи - Монреаль". Я лично знал главного редактора Леву Шифа. Мудак редкостный. За 100$ маму родную продаст. не доверяйте свои деньги уродам! Хотите пожертвовать деньги - напрямую в Украину PayPal - https://www.facebook.com/SavingLivesinUkraine или https://www.facebook.com/teroboronaDonbass
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Ніхто не збирається давати їм жодного цента..., але було б не пагано, щоб хтось, в кого є час і бажання , сходив туди і ( якщо це можливо) зафільмував це збіговисько... Уявляю собі який там буде шабаш колорадів....
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

там же ж буде Гутич, вона і розкаже...
Аватар користувача
Андрій Говорун
Повідомлень: 101
З нами з: 14 березня 2014, 20:42

Повідомлення Андрій Говорун »

сьогодні я таки отримав від них лист.Часу перевіряти нема.Плюс виставили той фонд що я їм надав як компромісний півтора тижні тому на початку розмов,для того щоб вони не лізли в політику,а просто допомогали дітям -під моїм ім'ям.Я нічого не маю проти цього фонду,який допомогає дійсно хворим дітям,але вони використовують моє ім'я і цей фонд щоб показати що ми теж беремо участь в цьому - а це не правда.
Додаю файл -хто зможе продивіться адресатів.
Востаннє редагувалось 03 липня 2014, 20:20 користувачем Андрій Говорун, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Андрій Говорун
Повідомлень: 101
З нами з: 14 березня 2014, 20:42

Повідомлення Андрій Говорун »

чомусь не додається файл
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Судячи по слухах, хтозь з наших їм там якусь каку таки сказав....
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

deneb333 писав:чомусь не додається файл
Ви маєте на увазі цей список?
http://charitymontreal.org/
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

Ми були на концерті. Програма була дуже насичена і цікава. Нас стало лише на першу частину, тому що програма довга. Ну і з іншої причини також. Принаймі для мене.

Дякую Марині Крейцаровій за чудовий спів і, спеціально, за відвагу :smile: ! Лише вона після “Пливе кача“ не дала нам часу на аплодисменти :smile:
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Я теж була на першій частині концерту. Ну, як я і думала, це проходило під гаслами "Ми за мір во всьом мірє і за всьо харошеє". До речі, все було трошки цивільніше, ніж я собі гадала - за Х.йло не агітували, з колорадськими стрічками ніхто не носився. Було кілька українських пісень. Марині Крейцаровій дяка окрема - вона єдина виступала з жовто-блакитною стрічкою в руках, і сказала про диктатора Путіна. Щоправда, після виступу Марини на сцену прискакала ведуча і заявила, що не треба робити політичних заяв, бо у "всєх предпочтєнія разние". :sad:
Тут - http://charitymontreal.org/ - перелічені назви організацій, на які організатори обіцяли передати кошти від концерту. Там, правда, щось з кодуванням не теє на сайті, треба змінити в налаштуваннях браузера на windows-1251.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Shamrock, хехе я те саме хотів написати про кодування але вирішив нічого не писати бо думаю цікавіше читати коментарі з відгуками про концерт :)

Може хтось щось фотографував? Викладлайте фотографії сюди :)
---
Відповісти

Повернутись до “Події”