«Immigraniada»

Українське і світове кіно та все що з ним пов'язане.
Відповісти
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

«Immigraniada»

Повідомлення smisha »

«Українці за кордоном не хочуть повертатися» – режисер «Immigraniada»
Стас Пуздряк – молодий режисер, що має освіту програміста, але більше за програмування любить кінематограф.

Стас перший свій фільм зняв у повному метрі. У документальній стрічці «Immigraniada» йдеться про українців, що з різних причин виїхали за кордон та тих, що залишаються в Україні.

Знімався фільм на території шістьох країн.

«Чекати підтримки ніколи не треба. Мене ніхто не підтримав, коли я лише мав задум і всім про нього розповідав» - каже Стас.

Режисер каже, що в першу чергу, фільм було знято для українців і зрештою після перегляду він отримав хвилю відгуків саме від своєї цільової аудиторії.

«Коли я був за кордоном, всі українці, яких я там зустрічав, не хочуть повертатися. Але після перегляду фільму було багато відгуків від емігрантів, які просто вимушені залишатися там, хоч і хочуть повернутися»

Зараз відбуваються покази фільму за кордоном. А восени стрічка вийде у всеукраїнський прокат.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Гадаю, навіть не дивлячись фільм, можна здогадатись, чим більшість пояснятьь причину еміграціїї, й небажання повертатись. На чужині краще ніж вдома
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Еміграція це глобальне явище. Вона існувала завжди, в ній немає нічого ані доброго, ані поганого. Це просто така річ.
Ось трейлер до фільму. Виглядає, що дуже професійно зроблений:

Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Посилаються на корупцію, низький рівень життя, відсутність змоги реалізуватись. Це звичайно ж не радує
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

одного разу підвозив мене чоловік попуткою (з походу з жінкою вертались). це був край Тернопільської області. шось розговорились трохи... каже син в Великій Британії, брат там же, та й сам він туди хоче. каже діти не хочуть повертатись. працює син в будівництві (вища освіта якась є). за день отримує щось біля 70 фунтів. за 20 фунтів може купити собі їжі на тиждень. 50 фунтів відкладають. вернувшись в Україні - це буде для них животіння. де вони такі гроші візьмуть і чи взагалі роботу знайдуть?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

24 емігранти, які прославили Україну на весь світ
  • Квітка Цісик
    Джек Паланс
    Ігор Сікорський
    Серж Лифар
    Міла Йовович
    Соломія Крушельницька
    Богдан Гаврилишин
    Енді Воргол
    Анна Ярославна
    Стів Возняк
    Стівен Спілберг
    Леопольд фон Захер-Мазох
    Макс Левчин
    Біллі Еванс
    Гайді-Марія Стефанишин-Пайпер
    Петро Капиця
    Девід Копперфільд
    Юрій Дрогобич
    Вейн Грецкі
    Роберт Максвел
    Володимир Горовиць
    Володимир Хавкін
    Соня Делоне
    Віра Фарміга
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Тут дійсно частина за вуха притягнуті. Не в усих украінська кров присутня. Та і які украінські пісні слухав Спілберг
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Про Возняка у Вікіпедії говорять, що він взагалі поляк, а про українське коріння не згадується.
Wozniak was born in San Jose, California, the son of Margaret Elaine (Kern) and Jacob Francis "Jerry" Wozniak. He is of Polish and Swiss-German ancestry on his father's side, and of German, Irish, and English descent on his mother's.
Цікавим є допис української Вікіпедії:
Інформація про українське етнічне походження Стіва Возняка з'явилась в українських ЗМІ після виходу у світ у 2007 році енциклопедичного довідника «Галактика Україна. Українська діаспора: видатні постаті» журналіста Віталія Абліцова. Де стверджується, що батьки Стіва є вихідцями з Буковини.[2] У своєму інтерв'ю газеті Експрес у 2011 році Абліцов сказав:[3]
« Його батько — виходець із Буковини, звідки переїхав до США після Другої світової війни. Мати — німецького походження. Він це визнає. Але оскільки його інтернаціональна сім'я в Америці ніколи не дотримувалась українських традицій, а на момент виїзду батьків до Сполучених Штатів частина Буковини належала Польщі, то на запитання про їх походження Стів, не вдаючись до подробиць, відповідає: “Моя мати приїхала з Німеччини, а батько — з Польщі” »

У супереч цьому американський комерційний проект (англ.) Ancestry.com (укр. Родовід), що не гарантує достовірність інформації, але посилається на американські переписи населення стверджує, що батько Стіва Джеррі Возняк був народжений у 1925 році у Каліфорнії США, a першим пращуром Стіва по батьківській лінії, хто іммігрував до США був його прадід Джордж Возняк. Сайт проекту надає інформацію, що Джордж Возняк народився у Польщі у 1843 і прибув до США у 1870 році.[4] Треба зазначити, що у 1843 році незалежної Польської Держави не існувало. У 1795 Російська імперія, Австрійська імперія та Королівство Пруссія остаточно поділили між собою усі землі Річі Посполитої до якої входили значні українські етнічні території.

Сам Возняк не дає прямої відповіді, на питання про етнічне походження своїх батьків, але зазначає, що родина матері походить із Німеччини, а родина батька з Польщі, або з іншої сусідньої країни. Щодо можливості українського походження він сказав[5]:

Я деякою мірою бажав би бути українцем. Ці люди здаються найбільш подібними до американців, як я сам, з усіх інших європейців.
Оригінальний текст (англ.)

I sort of wish that I were Ukranian or nearby. Those people seem the most like Americans, like myself, out of all Europeans.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Українське походження, не рятує від асиміляції. Розумію людей котрі тікали від тоталітарного режиму. Нині цей процес має дещо інше забарвлення
Відповісти

Повернутись до “Кіно”