Фізика. Еволюційний стрибок в науці !!!

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Isida
Повідомлень: 19
З нами з: 12 вересня 2014, 05:16
Подякували: 1 раз

Фізика. Еволюційний стрибок в науці !!!

Повідомлення Isida »

Зображення

Привіт! :smile:
Хочу поділитись класною новиною, тут нещодавно прочитала популярну вже доповідь "ИСКОННАЯ ФИЗИКА АЛЛАТРА" і ще досі перебуваю під великим враженням, хоча чесно кажучи, до точних наук відношення завжди було поверхневе.... :wink: А тут...Хто б міг подумати, що фізику можна так легко описати для розуміння кожної людини. А Знання... Їм же ціни немає в сучасних умовах! От би всі люди дізналися про них, може, і суспільство зміниться в кращу сторону. Як-то кажуть, зміни в суспільстві починаються з кожної людини!
Ось короткий опис цієї доповіді:
У доповіді міститься інформація про походження і будову елементарних частинок, про першооснови, з яких складається матерія, про взаємозв'язок елементарних частинок і космології в світлі теорії єдиного поля, про електромагнітні і гравітаційних взаємодіях, про альтернативні джерела енергії і т.д. Показано важливість, масштабність і своєчасність новітніх знань в галузі фундаментальної та прикладної фізики. Наведено відповіді на основні, раніше невирішені питання сучасної фізики і дані відповідні пояснення. :smile:

Читаю тут: http://allatra-science.org (АЛЛАТРА НАУКА)

Давайте обговоримо та поділимось враженнями від даної інформації?!)
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

як ви відноситесь до http://thezeitgeistmovement.com/ ?
і чи є протиріччя між ними?
АLLATRA International Public Movement was founded in 2012 on the basis of Lagoda International Public Organization
Founded in 2008, The Zeitgeist Movement is a sustainability advocacy organization, which conducts community based activism and awareness actions through a network of global/regional chapters, project teams, annual events, media and charity work.
як на на мене перше це російський проект, який є тупо копією вже давно існуючого міжнародного...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

Ози опередил! +1, я тоже так считаю. Наглая копия.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Не знаю хто це, але я в себе на проектів видалив цих діячів, в першу чергу за лінк білдінг.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Vo_Vik, не зрозумів, Isida у тебе теж постила цей лінк чи що? ) Не бачу в цьому нічого страшного чесно кажучи. Може я не правий? :) Багато хто всілякі лінки розміщає, не заборонити ж людям постити посилання..
---
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Абсолютно такий же лінк і текст. Плюс я проти русифікації. На даний момент жорсткий. Був би лінк на україномовний сайт, то може би залишив.

ПС: і сектантів тоже не люблю.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Isida, що скажете? :(
---
Isida
Повідомлень: 19
З нами з: 12 вересня 2014, 05:16
Подякували: 1 раз

Повідомлення Isida »

ozi писав:як ви відноситесь до http://thezeitgeistmovement.com/ ?
і чи є протиріччя між ними?
АLLATRA International Public Movement was founded in 2012 on the basis of Lagoda International Public Organization
Founded in 2008, The Zeitgeist Movement is a sustainability advocacy organization, which conducts community based activism and awareness actions through a network of global/regional chapters, project teams, annual events, media and charity work.
як на на мене перше це російський проект, який є тупо копією вже давно існуючого міжнародного...
:smile: Що за організація і чий це проект , можете детальніше ознайомитись тут...http://allatra.org/uk/about
Єдине, що ще можу зазначити, що схожих організацій в світі на даний час немає :smile:

А ще, ближче до теми, щоб розібратись що до чого, може би прочитали подану інформацію в Доповіді?!
невже не цікаво , чому в наше ХХІ століття, при достатньо високому рівні розвитку науки і техніки ще не освоєна вільна енергія? ось це мені не зрозуміло .. а ВАМ?
Isida
Повідомлень: 19
З нами з: 12 вересня 2014, 05:16
Подякували: 1 раз

Повідомлення Isida »

ozi писав:як ви відноситесь до http://thezeitgeistmovement.com/ ?
і чи є протиріччя між ними?
АLLATRA International Public Movement was founded in 2012 on the basis of Lagoda International Public Organization
Founded in 2008, The Zeitgeist Movement is a sustainability advocacy organization, which conducts community based activism and awareness actions through a network of global/regional chapters, project teams, annual events, media and charity work.
як на на мене перше це російський проект, який є тупо копією вже давно існуючого міжнародного...
:smile:
Засновано в Україні, що ще можу зазначити, що схожих організацій в світі на даний час немає :smile:

А ще, ближче до теми, щоб розібратись що до чого, може би прочитали подану інформацію в Доповіді?!
невже не цікаво , чому в наше ХХІ століття, при достатньо високому рівні розвитку науки і техніки ще не освоєна вільна енергія? ось це мені не зрозуміло .. а ВАМ?
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

те що він зареєстрований в Києві не робить рух українським. Київ в кінці кінців достатньо мультикультурне місто. рух зейтгейст і цим теж займається. навіщо якесь своє колесо вигадувати, замість того щоб приєднатись до вже існуючої команди. чим більш мультикультутна команда - тим більша ймовірність високого результату .
я б вам радив подивиться фільми про зейтгейст рух. їх достатньо багато, в тому числі в ютубі..

я не вірю в глобальність наведеного вами руху:
  • сайт зроблений неякісно
  • контенту дуже мало, доступні всього дві якісь напрацьовки (за 14 і 15 рік)
  • весь контент що є висвічується майже завжди на російській мові (і до дідька тоді, що в менюшці можна різні мови сайту вибирати)
  • перша праця додана в 14му році висвічується тільки або російською, або англійською, або іспанською (переважно російською, чому не англійською переважно?).
більше схоже на розводняк у стилі соціальної інженерії. просять грошей
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”