It is currently 24 Nov 2017, 22:10

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
PostPosted: 17 Nov 2014, 13:13 

У нашій цекркві збирають теплийодяг уже декільки тижнів. У підвалі церкви вже є багато речей, але куда і як їх відправляють я точно не знаю. Ось сайт Церкви Святого Миколая в Торонто http://www.saintnicholas.ca/. Там є їх емайл, напишіть, дізнаєтесь з ким контактувати тут чи вже в Україні.

Profile  

PostPosted: 17 Nov 2014, 13:15 

Ще забула додати, що у Віснику є контактні телефони отців, вони всі дуже приємні люді і говорять українською мовою.

Profile  

PostPosted: 20 Nov 2014, 11:15 

Дякую. вже написав за адресою, що ви дали- чекаю відповіді...

Profile  

PostPosted: 09 Dec 2014, 22:29 

Quote:

brought them sleeping bag

Also, same Meest

Quote:
Шановні друзі,

На сьогодні вже зрозуміло, що протистояння на сході України затягнеться на довший час.

Українським воїнам в зоні АТО потрібна допомога в зимовий період. Спільно з волонтерськими організаціями наші партнери в Україні визначили перелік найбільш необхідних речей для воїна АТО. В посилку для нього можуть входити:

- спальний мішок (який витримує температуру до мінус 15-20 градусів) – 1 шт.

- термобілизна – 2 комплекти;

- термошкарпетки – 3 пари;

- теплий свeтр (полер) – 2 шт.

- рукавиці звичайні – 1 пара, рукавиці теплі – 1 пара;

- плащ-палатка – 1 шт.

- дощовик (колір зелений або сірий) – 1 шт.

- баф (головний убір на голову і на шию) – 2 шт.

- карімат складний (не рулоном, а який складається як папка) - 1шт .

Nazar Strochynsky
97 Six Point Rd.,
Toronto, ON,
M8Z 2X3
Tel: 416) 236-2032 | Fax: 416) 236-1866
Toll Free: 1-800) 361-7345 | www.meest.net

Profile  

PostPosted: 09 Dec 2014, 22:31 

Buduchnist - they collect money for Ukr Army

For $100 or more donation - tax credit receipt - ask

Profile  

PostPosted: 10 Dec 2014, 10:32 

Готується четверта хвиля мобілізації. Погнозовано, забезпечення армії не буде добрим. Будь-яка ваша допомога буде дуже доречною.

Profile  

PostPosted: 21 Dec 2014, 06:55 

Підтримую Назара - краще допомога яка актуальна солдатам в АТО саме зараз. Наприклад, шукаємо теплі спеціальні рукавиці для роботи з клавіатурою. Як немає можливості надавати речі під потреби солдат - допоможіть волонтерам, які знаходять, закуповують та привозять на передову все необхідне. Практика показує, що українські вояки діляться чим мають з мирним населенням в зоні АТО. В основному завдяки волонтерам на передовій є їжа та теплі речі.

Profile  

PostPosted: 22 Dec 2014, 06:58 

Всім привіт. Хочу ще раз подякувати всім, хто допомагає українським солдатам. На Миколая отримав ще дві посилки з теплими речами. І сьогодні в мене вже нічого не залишилось - все роздав за призначенням. Хочу відмітити їхню якість. І кількість. Всім-всім, хто передав свої речі, всім, хто організовує збір та доставку, всім, хто підказав, до кого звертатися, а це дуже багато людей - всім велика подяка! Не був релігійною людиною, до останнього часу. Але, дивлячись, як все сходиться, як в майже безнадійній (спочатку) ситуації все ж таки виходить хороший результат - вірю, що Бог на нашій стороні. Ще раз всім спасибі! LESYA, - окреме велике спасибі. Без вас би нічого не вийшло.

Profile  

PostPosted: 22 Dec 2014, 22:59 

По ідеї зараз будуть закривати фінансовий рік, то народ буде займатись благодійністю. Але куди воно піде не знаю.

Profile  

PostPosted: 24 Dec 2014, 02:32 

Контакти, контакти і ще контакти... якщо у когось є дані про тих, хто займаєтья благодійністю в цьому напрямку- прошу, напишіть .... потреба у нас дуже велика. Знаю, що великих обсягів не може бути, але чим більше, тим краще. Почав з допомоги друзям, потім дали контакт, - допоміг знайомим... Зараз наша самооборона просить для військових частин. Там, на фронті, ситуація така: якщо хтось домовився з кимось за гуманітарку - він її має. Але є досі частини, які в силу свого розміщення - десь в полі, без звязку та інтернеу, які не мають змоги щось у когось попросити. Оце наші і виявили таку частину в окопах під Волновахою. Досі в літньому, взуття нема... Та що говорити - в мене знайомий підполковник ( не солдат, замітьте!) - командир батальону - сам замовляв пошиття зимової форми та купляв берці, бо нема забезпечення... Тобто бардак... Скажу таке: допомога треба постійно. Дуже на вас надіюсь.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC - 5 hours [ DST ]