Сьогодні: 19 липня 2018, 15:03

Часовий пояс UTC - 5 годин [ DST ]

[ 24 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 24 вересня 2014, 14:08 

Повідомлення: 12
Зараз на фронті воюють мої друзі.
Якщо зброя та боєприпаси є, то одяг - зовсім зношений. Обіцяють на зиму валянці та кожухи. Як в такій одежі воювати, лазити по окопах, по багнюці - уявляєте? Але і це тільки обіцянки.
Якщо у когось з вас є можливість купити та надіслати в Україну армійську зимову форму, взуття, яке витримає вологу та мороз, шапки, рукавиці, якісь засоби обігріву, можливо засоби нічного бачення - дам розміри. Я зараз хочу попросити допомоги для трьох хлопців, які воюють з червня, і воювати їм ще , мабуть довго...
Треба їх одягнути. Не треба гроші. треба конкретні речі. Я тут, в Україні , не куплю - просто не та фінансова ситуація.
Аби ви змогли переслати - ми віддали б ці речі солдатам. Можливо, їм би це дуже допомогло. Я вірю в це.
Ми з Сосниці - батьківщини Олександра Довженка, віримо, що переможемо. А якщо ще хтось допоможе - перемога буде швидшою.
( Пишу цей пост на всяк випадок- шукаю всі ймовірні варіанти. якщо хтось зголоситься допомогти - пишіть відповідь сюди. Розміри одягу/ взуття, адресу - напишу)

Догори

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2014, 03:53 

Мене звуть Максим Попченко. Пишіть мені або сюди, або у Фейсбук : https://www.facebook.com/capt.smollett

Догори

ПовідомленняДодано: 07 жовтня 2014, 13:44 

Ну от. На сьогодні ніхто нічого не написав. Не хочу нічого казати. просто аби вказали - чи нікому не цкаво, що відбувається? чи всім просто все рівно?

Догори

ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2014, 16:29 

Повідомлення: 351
Доброго дня
Повірте нам не все рівно. Тут у Торонто є дуже багато вже організацій, які збирають і висилають речі. Ось одна з них http://tor.ucss.info/ukr/About.htm. Також є окремі люди, які знають, де купити хороше спорядження, бо пересічній людині це зробити не так легко, потрібно шукати. Тому багато людей готові дати кошти, а щоб хтось конкретрий купив обмундирування в спеціальній крамниці.
Завтра вийде ще українська газета, там є оголошення про забезпеченням взуттям, тут купують і передають по вже відлагоджених каналах.
Постараюсь за вихідні дістати контакти.

Догори

ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2014, 02:36 

Я вам буду дуже вдячний.

Догори

ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2014, 10:11 

Повідомлення: 351
Доброго дня
Тут знайомі підказали, що в Торонто оці хлопці maidan clothing
займаються саме тим, чим ви цікавитесь. Бо як я Вам вже казала, пересічні українці можуть пожертвувати гроші, бо купити просто в супермаркеті такі речі не можна. Потрібно знати, де шукати.
http://www.maidan-clothing.com/ напишіть сюди розміри, сподіваюсь, що допоможуть скоро.

Догори

ПовідомленняДодано: 29 жовтня 2014, 13:49 

Іще одна проблема. Можливо хтось знає чи є можливість реабілітації та протезування поранених? Коштів нема - кажу відразу.

Догори

ПовідомленняДодано: 30 жовтня 2014, 11:28 

Повідомлення: 628
ІМХО, Один білет на літак коштує більше 1000 доларів. Краще тут шукати кошти, а реабілітацію робити десь ближче до України. Куди можна заїхати автомобілем.

Догори

ПовідомленняДодано: 03 листопада 2014, 14:46 

Одяг і взуття прийшло. Дякуємо LESYA за підказку. Дякуємо Maidan Сlothing за допомогу. Дякуємо всім небайдужим, хто допоміг цим прекрасним людям зібрати кошти та закупити необхідні речі. Якщо є ще бажаючі допомогти, пишіть - є велика потреба у вашій допомозі. Війна триває. Без вас нам буде тяжко.

Догори

ПовідомленняДодано: 13 листопада 2014, 14:50 

Новини в нашому містечку недовго можна сховати. Моя приватна ініціатива дійшла до місцевих активістів, що займаються допомогою армії. Сильно просили допомогти деякими речами - тут, на місці робиться все можливе, але багато допомоги в нашому випадку не буває. Теплі куртки та термобілизна - зараз потрібні. Прошу, допоможіть, або можливо надайте контакти, хто може...

Догори

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
   [ 24 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC - 5 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти: