Українська держава за межами України.

Канадська, українська і світова політика, а також те про що говорять на кухні.
Vo_Vik

Re: Українська держава за межами України.

Повідомлення Vo_Vik » 11 червня 2013, 18:43

А чого ж ви мовчите на рахунок рук?

Sofico

Повідомлення Sofico » 11 червня 2013, 19:14

Соромлюсь, чи що. :D
Насправді, було б непогано газеті зробити сайт.
Є фейсбук сторінка для початку...
https://www.facebook.com/pages/Українсь ... 0630209970
Востаннє редагувалось 11 червня 2013, 21:24 користувачем Sofico, всього редагувалось 1 раз.

smisha

Повідомлення smisha » 11 червня 2013, 20:40

Ваше почилання на Фейсбук не працює, отак краще https://www.facebook.com/pages/Українсь ... 0630209970 .

Sofico

Повідомлення Sofico » 11 червня 2013, 21:25

Дякую!

San-Frankivsko

Повідомлення San-Frankivsko » 13 червня 2013, 02:49

Sofico писав: Але газету можна безкоштовно взяти в українській касі Дежарден, церквах та магазинах європейських продуктів. Або передплатити.
нажаль, не зможу скористатись такою пропозицією.... ;)

непогано було б викладати архів минулих випусків в форматі *.pdf (або іншому) для вільного скачування... на сторінці Фейбук, а в подальшому на сайті газети...

для таких як я... :)
[тут повинен бути підпис]

Sofico

Повідомлення Sofico » 13 червня 2013, 09:36

Добре, спробую поговорити з редактором, щоб викласти хоча б у фейсбуці.

bezOtamana

Повідомлення bezOtamana » 13 червня 2013, 14:57

smisha писав:Не всім вона приваблива. Як на мене, не потрібно акцентувати увагу на "націоналізмі". Націоналізм дуже легко дискредитувати і зрештою він сам прямує до більш радикальних форм (події у Франції, де неонаці вбили хлопця, Греції, де "Золотий світанок" вимагає вигнати всіх імігрантів, Угорщині, де праві б"ють циган). І коли націоналізм стане непривабливим, що залишиться? Повернутися назад. Саме тому Тягнибок є найкращим опонентом для Януковича. Як колись Симоненко для Кучми.
Потрібна просто патріотична ідея, що буде грунтуватись на українських цінностях і яку зможуть підтримати не тільки "чисті" українці, а і представники інших національностей на території України.
Ось що пишуть на інших форумах:
"термін - націоналізм. Який у нього синонім? Правильно - патріотизм. Хто проти патріотизму? Підніміть руки! Загроза всьому людству - це шовінізм.
Щодо шовінізму. Насправді це агресивний різновид націоналізму, націлений більше на зовнішнтого ворога (як правило, слабшого), ніж на свою власну державу. Як я вже сказав вище, українців-шовіністів не буває, бо їхній націоналізм завжди виключає можливість експансії за межі української території, можливість українізації неукраїнців. Щоб бути шовіністом, недостатньо бути ксенофобом — треба ще й усвідомлювати своє «право» на чужі землі, заселені «дикими відсталими племенами», для яких наш прихід буде мало не благом. Імперським націям, назразок росіян чи американців, це більш властиво, нам же просто нема де його застосувати. "

Vo_Vik

Повідомлення Vo_Vik » 31 травня 2014, 18:07

Якось дивлячись на активність "закордонних українців" в інтернеті, взагалі починаю сумніватись, що можливо утворити щось більше ніж етнографічний гурток. Хоча все ще мрію про власну державу.

smisha

Повідомлення smisha » 05 червня 2014, 15:21

Маємо те, що маємо. Вся активність локалізується на фейсбукОви. Мені здається, що люди не готові допомагати один одному, вони готові "вболівати" за Україну, але не хочуть бачити людей навколо.

Vo_Vik

Повідомлення Vo_Vik » 06 червня 2014, 14:30

Я не знаю. У мене таке враження що люди простоне вміють спілкуватись.
Наприклад тут на форумі більш охоче пишуть в ПП ніж в темах на форумі. Причому по загальних питаннях, яким місце якраз на форумі, а не в ПП.

Відповісти