Українська держава за межами України.

Канадська, українська і світова політика, а також те про що говорять на кухні.
Відповісти
Vo_Vik

Українська держава за межами України.

Повідомлення Vo_Vik » 20 березня 2012, 19:14

Все частіше виникає думка, що ще довго на території сучасної держави Україна не буде нормального життя. Питання чи воно там коли буде і чи залишиться в Україні з часом щось українське. От і виникають думки, щодо самоорганізації українців для створення "української держави" поза межами сучасної України. Цілком зрозуміло, що це можна зробити тільки в не дуже густо заселених куточках Землі. Наприклад, можна "всім" українцям Канади переїхати на північ Манітоби і утворити там більшість, створивши 11 провінцію. Або попробувати викупити в уряду Канади чи Штатів клаптик землі в районі великих озер. Або взагалі зібратись і поїхати в Гаяну, а там може і українці Бразилії і Аргентини приєднаються.
Народ, що думаєте?

smisha

Re: Українська держава за межами України.

Повідомлення smisha » 25 березня 2012, 04:45

Справа в тому, що мало хто захоче переїжджати з насиджених місць в Торонто, Ванкувері, Монреалі і кудись ЗНОВУ переїжджати. Тому ця ідея виглядає утопічною. На мою думку кращим виходом є посилення комунікації між імігрантами, що вже там. В тому числі і через інтернет (але не виключно через нього).

Vo_Vik

Повідомлення Vo_Vik » 25 березня 2012, 19:59

smisha писав:Справа в тому, що мало хто захоче переїжджати з насиджених місць в Торонто, Ванкувері, Монреалі і кудись ЗНОВУ переїжджати. Тому ця ідея виглядає утопічною. На мою думку кращим виходом є посилення комунікації між імігрантами, що вже там. В тому числі і через інтернет (але не виключно через нього).
Та от пробую. А на рахунок насиджених місць. Ну я наприклад ще не насидів) Дивився на острів Принца Едуарда. Там як би приїхало 10 тисяч(1% від всіх Українців Канади), То цілком можна було би зробити тиху революцію. Але зараз погодка там не дуже. Подивимось що літом буде.

Roma Siviy

Повідомлення Roma Siviy » 26 березня 2012, 12:23

Не...на острів я не поїду :-)

Vo_Vik

Повідомлення Vo_Vik » 26 березня 2012, 16:56

Ти взагалі про острів чи про цей конкретно?

smisha

Повідомлення smisha » 27 березня 2012, 03:13

В 25 км від Terre-Neuve-et-Labrador знаходяться два острови, що належать Франції - Сен-П'єр і Мікелон. Такий собі шматок Франції в Північній Америці - єдині землі, що залишились їй від Нової Франції після Семирічної війни. Там розмовляють французькою, розплачуються євро, використовують французький стільниковий зв'язок. Населення близько 7 тисяч. Але все це забезпечується республікою Францією. Без підтримки з батьківщини, навряд чи хтось би там залишився жити.

Vo_Vik

Повідомлення Vo_Vik » 27 березня 2012, 09:21

Ну "відбити", зараз щось у французів справа майже не реальна.

Roma Siviy

Повідомлення Roma Siviy » 05 квітня 2012, 18:09

Я думаю, що не варто нічого видумувати, Канада ж і цікавав тим, що тут немає так званих "гетто", всі розкидані рівномірно...Як казав один мій знайомий, що в Канаді не все ідеально, але не варто своїми змінами порушувати ту рівновагу, яка тут зберігається.

Vo_Vik

Повідомлення Vo_Vik » 05 квітня 2012, 20:31

Ну можна Канаду не чіпати, в першому пості я пропонував переміститись південніше). Доречі знаю багато кадців на пенсію їдуть в Беліз. 300к населення. Англомовна країна. Тепло.
Якби приїхало тисяч 15 активної молоді, то можна колонізувати) Те саме Гаяна, Сурінам.

Roma Siviy

Повідомлення Roma Siviy » 05 квітня 2012, 21:04

Так і на о.Аруба їдуть багато канадосів, але нам ще до пенсії дожити треба.

Відповісти