It is currently 14 Dec 2017, 10:57

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
PostPosted: 15 Jun 2012, 02:34 

Тепер згоден. Я просто хотів сказати, що для пересічного росіянина практично у будь якій розвинутій країні завсім не більше плюсів ніж для українця, я би навіть сказав , що ставлення до росіян більш, якщо так можна сказати, насторожене зокрема в офіційних установах багатьох держав. До нас також там не ставляться з особливою увавгою, але в ціому різниця помітна. Це мій такий досвід, можливо в когось і протилежний.

Profile  

PostPosted: 10 Mar 2013, 14:10 

Vo_Vik wrote:
Я взагалі вважаю однією нацією тих людей, які перебувають в одному і тому ж інформаційному просторі з одинаковим ставленням до певних подій, не залежно від етнічного походження. Тобто мова є необхідним, але не достатнім показником. Тобто наприклад австрійці і німці є різними націями. Фактично жителі 2-х різних міст є різними націями. Питання в тому скільки часу потрібно на адаптацію. Тобто якщо переїхати з Франківська в Львів, то своїм станеш за день-два, з Львова до Києва, максимум кілька тижнів. З Києва до Торонто 3-4 роки при повному бажанні адаптуватись і знанні мови, і навпаки. От цей період адаптації і є показником. Якщо для адаптації треба прикладати зусилля, то це інша нація, якщо це стається автоматично, то та сама.

Підтримую цю точку зору і зі свого боку вважаю, що єднати українців незалежно від місця перебування допомагає як цей форум так і інші українські форуми.

Profile  

PostPosted: 07 Aug 2014, 05:37 

Це вже стара тема, але ж таки відповім.
В одному з листів написано що Кримчанам легше себе записати росіянином - НІ. Я проживала у Криму, зараз під Києвом і не від доброї волі, але записатись росіянкою я не була згодна, тому зараз тут.
Мені здається що все залежить від внутрішнього "Я" у людини, ким він себе вважае.
Можна приймати різне громадянство, але як з ним жити це вже зовсім інше питання.

Profile  

PostPosted: 16 Oct 2014, 02:51 

Українці - сильна, мудра, вічна та щира по своїй божественній природі - НАЦІЯ!!!
Українці завжди комусь поперек горла, бо ж не можуть пройти повз несправедливість, ми терплячий та самовідданий народ!!! З Вірою в серці, світлими та чистими помислами!!! Й не важливо куди по світу розкидує нас доля, МИ завжди ЄДИНІ!!!

Profile  

PostPosted: 21 Nov 2014, 19:19 

Хочеть і корить декому стати великим. А для чого?
гадаю, найпростішим визначенням що таке нація, буде наступне. нація, це етнічна спільнота, поєднаних між собою спільним походенням, територією замешкання, мовою, культурою, менталітетом. На формування нації впливало чимало чинників. Географічне розташування території походження, наявність або відсутність гір, лісів, річок, пустель, зрешто хімічний склад споживаної продукції.
Еміграція - (незалено від причин) це вже крок до відриву від рідного і втрати з ним зв`язку. Але історія знає приклади, коли наперекір логіці, тискові й обставнам, відірвані (байдуже, внаслідок несприятливих обставин чи добровільо, таки зберігали національне усвідомлення.
Вибір за кожним з нас.

Profile  

PostPosted: 28 Nov 2014, 20:20 

так можна ж робити успішні кроки по "відриву" і нікуди не емігруючи.... он скільки "вати" розвелось....

Profile  

PostPosted: 22 Jun 2016, 08:31 

Вітаю всіх з 75 річницею заснування УПА!

Profile  

PostPosted: 22 Jun 2016, 20:46 

Наскільки я знаю, то на покрову річниця. 14 жовтня 1942-го

Profile  

PostPosted: 24 Jun 2016, 04:25 

Насправді 14 жовтня 1942-го фактично виникла нова УПА - більш масова та революційна, так як трохи раніше стало дві ОУН. Хоча обидві дати формальні, бо перший наказ УПА 28 червня 1941 року. Я ж веду мову про https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0 ... .80.941942

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC - 5 hours [ DST ]