It is currently 17 Nov 2017, 13:29

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
PostPosted: 12 Jun 2012, 08:33 

Vo_Vik wrote:
Не має значення хто така Гайтана, має значення, що Ільєнко озвучує думку партії(в партії всі підтримали, і в програмі є), що етнічна приналежність для них важливіша ніж культурна. Що кардинально не збігається з моєю думкою. Для мене Дмітрій Донцов, більший українець ніж Петро Симоненко.

Дійсно, мені стало цікаво, а хто такі українці ?
Канадо-українці - теж українці ?
Кубанські козаки ?
Придністровці ?

Що такє кульурна і єтнічна приналежність ?

Profile  

PostPosted: 12 Jun 2012, 09:46 

Як на мене, мало назвати себе українцем, щоб бути ним. В історії України було декілька віхових подій, причому в новітній події, які ти як українець повинен визнати і прийняти. Може бути різне ставлення, бо люди не можуть думати одинаково. Але ці події, вони і зробили Українців такими, якими вони є.
І потрібно напевно розділяти поняття "українець по національності" і "українець по громадянству". Гайтана така ж громадянка України, як і всі інші, і нормальна держава повинна забезпечити всім громадянам нормальне існування. А висловлювання Свободи - це тільки ознака слабкої, несформованої держави, і партії, яка піаром навколо євробачення хотіла підняти свій рейтинг.
А про кубанців і придністровців - потрібно запитати у них самих, чи хочуть вони бути українцями. З Придністровям сумніваюсь, з теперішньою ситуацією, вони швидше стануть росіянами. Бо саме Росія підтримує їхній безпідставний сепаратизм.

Profile  

PostPosted: 12 Jun 2012, 15:56 

Ну так що - приїхав азербайджанець чи афріканець, купив собі паспорт за хабар, вивчив 20 укр слів - і вже українець ?

Придністров я зрадили, Кубані відреклися - в переписах 1913 і 1926 вони були українцями, а зараз стали росіянами.
Але винувати в цьому лише вони, бо Україна не хоче їм допомогати

Profile  

PostPosted: 12 Jun 2012, 16:57 

Я взагалі вважаю однією нацією тих людей, які перебувають в одному і тому ж інформаційному просторі з одинаковим ставленням до певних подій, не залежно від етнічного походження. Тобто мова є необхідним, але не достатнім показником. Тобто наприклад австрійці і німці є різними націями. Фактично жителі 2-х різних міст є різними націями. Питання в тому скільки часу потрібно на адаптацію. Тобто якщо переїхати з Франківська в Львів, то своїм станеш за день-два, з Львова до Києва, максимум кілька тижнів. З Києва до Торонто 3-4 роки при повному бажанні адаптуватись і знанні мови, і навпаки. От цей період адаптації і є показником. Якщо для адаптації треба прикладати зусилля, то це інша нація, якщо це стається автоматично, то та сама.

Profile  

PostPosted: 12 Jun 2012, 17:28 

kozhedub wrote:
Ну так що - приїхав азербайджанець чи афріканець, купив собі паспорт за хабар, вивчив 20 укр слів - і вже українець ?

Так, він громадянин України і заслуговує на весь "спектр послуг", які йому повинні в такому випадку надаватись. А те що він може купити паспорт, це не його проблема, а держави, яка не дбає про своє майбутнє.
kozhedub wrote:
Придністров я зрадили, Кубані відреклися - в переписах 1913 і 1926 вони були українцями, а зараз стали росіянами.

Вони ними стали не по своїй волі, а тому що їх змусили. Та й погодьтесь, в теперішньому світі в тебе більше плюсів, якщо ти себе визнаєш румуном, угорцем чи росіянином, але тільки не українцем.

Profile  

PostPosted: 13 Jun 2012, 06:34 

smisha wrote:
Та й погодьтесь, в теперішньому світі в тебе більше плюсів, якщо ти себе визнаєш румуном, угорцем чи росіянином, але тільки не українцем.

На рахунок румуна, угорця зрозуміло, а причому тут росіяни??? В якій країні окрім тої самої Росії краще себе визнавати росіянином, а не українцем? Відкрийте мені очі, може я шось не так зрозумів.
Проживши довгий час закордоном я часто бачив відношення європейців з старої Європи як до українців так і до росіян, так що скажу я вам, до українців ставляться набагато краще, а якщо говорити про нову Європу (країни прибалтики, Польщу), то там і поготів відношення до нас беззаперечно краще. Це власний досвід.

Profile  

PostPosted: 13 Jun 2012, 17:31 

Наприклад тим же кубанцям, придністровцям, жителям Криму, південних та східних регіонів України набагато "приємніше" записати себе росіянами, а не українцями. Якщо для одних це буде правдою, оскільки вони є нащадками росіян-переселенців, то для інших це буде результатом пропаганди, яку проводить Росія. В тому числі і руками українських політичних сил. Але оскільки держави, яка б захищала права українців якби немає, то пропаганди у відповідь ми не бачимо. Гасла "Я українець, бо жеру сало" не враховуються.
Не знаю, де ви там були, але мені чомусь і в Європі і тут, в Канаді, попадається більшість людей, які взагалі не розрізняють Україну від Росії. Для них це одна й та сама територія. І це не питання поганої тутешньої освіти, а справа в тому, що Україна дійсно не вирізняється поміж інших країн колишнього совка - така ж біднота, корупція, алкоголізм, всі знають російську.

Profile  

PostPosted: 13 Jun 2012, 22:15 

100% згоден зі smisha

Ще хотів добавити шо і на "західному фронті" не все так просто
Польща і Словачинна проголосили що русини і лемкі - це окремі нації, а не українці
Всіляк підтримують т.зв. підкарпатьских-русинів сепаратистів
А Словачинна заявила, що іхні русини - це вже словаки

Технології ніби тіж шо і на південному сході

Profile  

PostPosted: 14 Jun 2012, 03:31 

smisha, Ви написали, що в теперішньому світі більше плюсів якщо називати себе росіянином, а не українцем. Хотілось би зрозуміти які ті плюси? Якщо не брати до уваги проживання на території самої Росії (під словом Росія маю на увазі Москву і Санкт Петербург, бо все що поза ними то як то кажуть у фізиці не значне і ним можна знехтувати, плюс якщо тим людям захочеться в Мокву то ще й прийдеться отримати так звану московську "візу" під назвою прописка.) Я зовсім не маю наміру і бажання жорстко дискутувати на цю тему, просто дуже цікаво які ті плюси у росіян порівняно з нами?
На рахунок того, як ви висловились "де я там був", то прожив я 5 з лишком років у Великобританії (маю підозру, що то довше як Ви в Канаді, так що досвіду трохи є)+ був майже у всіх країнах Євросоюзу, правда просто на правах туриста або гостя.
Хочеться привести маленький приклад. Перший раз я потрапив в Великобританію ще студентом, зімною на одну фірму приїхали також студенти з Росії, так от всім їм після штампу про перетин кордону треба було обов'язково на тій території де вони перебуватимуть зариєструватися в міліції і перед тим як виїжджати з країни треба було знятися з тої реєстрації (з нами було багато студентів з різних країн і нікому крім російських громадян цього не треба було робити), знаю про це в деталях оскільки був з ними у відділку в якості, скажемо так, перекладача.

Profile  

PostPosted: 14 Jun 2012, 19:35 

Я мав на увазі громадян України, які з великою вірогідністю записали б себе іншими національностями (росіянин, угорець, румун), а не українською.
А говорити про більш позитивний імідж України в світі в порівнянні з Росією я б теж не став. Тому що про Україну світ взагалі майже нічого не знає, оскільки Україна не робить ніякого впливу на міжнародні процеси: не будує, не виготовляє, не пропагує.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC - 5 hours [ DST ]