Кондиціонери

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

це в тебе виходить кондиціонер крутіший за ті, що просто в вікно ставляться? вивід навулицю від нього якийсь є?

до речі хтось пробував кондиціонери звичайні віконні? їх взагалі сенс є купляти ставити чи від толку ніякого?
і чи натягує кондицінер загалом більше за батарею зимою чи ні?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

ozi писав:це в тебе виходить кондиціонер крутіший за ті, що просто в вікно ставляться? вивід навулицю від нього якийсь є?

до речі хтось пробував кондиціонери звичайні віконні? їх взагалі сенс є купляти ставити чи від толку ніякого?
і чи натягує кондицінер загалом більше за батарею зимою чи ні?
Не знаю чи він крутіший... У мене був старий (не пам'ятаю ні виробника, ні потужності) і він ледве справлявся з однією кімнатою.
Той що новий я підключив добре. Вихідну трубу заізолював фольгою та тканиною поверху. Перейди за посиланням що я минулого року запостив, там є всі параметри та інфа. Кондиціонери з однією трубою чи взагалі без труб не є кондиціонерами, таке нізащо неможна купати. Електроннії кондиціонер їсть разів 2-4 меньше ніж опалення. Я не розумію чому тут така біда з кондиціонерами :(((( штовхають всяке китайське лайно за ціною брендових моделей.

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
---
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Минулого літа, в квартирі працювало 2 віконні коддиціонери, і то було жарко, хіба прямо під кондюком сидіти. Цього літа нічого не включаю поки. І не бачу капець великої різниці.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Попався мені безкоштовно кондиціонер LG LP1215GXR. Single hose, тобто з однією трубою...
Як я і думав - такі кондиціонери не варто купувати. Цей кондиціонер це те саме що кондицонер з двома трубами і відкритим вікном в іншій кімнаті. Марна трата грошей та електрики (читай трата грошей Х2)
не знаю чим думали інженери... Таке враження що кондицонер дизайнили маркетологи. Коротше кажучи - прохолодно лише біля саомго кондиціонера, і не важливо скільки він качає BTU. Бо рівно стільки ж BTU він засмоктує через щилини в квартирі.

Стосовно того що я купив минулого року (Whynter 13,000 BTU Dual Hose Portable AC)...
Теж особливо позитивних вражень не маю. Одну велику кімнату в страшну спеку він охолоджує до терпимої температури. При цьому вологість майже не понижає, не знаю добре це чи погано.
Кому цікаво про результат роботи дивіться графік :) (дані знято високоточним обладнанням)
ac.jpg
ac.jpg (249.29 Кіб) Переглянуто 8793 разів
До графіка додам: скільки б кондиціонер не працював нижче 22-23 температура ніколи не падає. На графіку температура за вікном близько 29°C хоча це не має грати великої ролі адже нас цікавить температура в кінматі.
---
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Ну вологість він може забирати виключно до своєї точки роси. Все що сконденсувалось з холодних трубках і стекло вниз.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Vo_Vik, ну це зрозуміло... Головний висновок - переносні кондиціонери то відстій. А переносні кондиціонери з однією трубою це просто гроші на вітер Х2 (за кондиціонер і за електрику)
---
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

З власного досвіду - взяв собі спочатку в Костко портативний від Danby на 11K BTU. Він файно працює для невеличкої спальної кімнати, але дуже шумний, як на мене. Для іншої спальної кімнати взяв віконний від LG на 6K BTU - працює майже так як і переносний на 11, але не такий шумний. Ну і от чим дійсно задоволений, так це LG Electronics 14,000 BTU 115-Volt Dual Inverter. Використовую для великої кімнати - крім тих опцій, що мають всі інші: підтримка таймеру, режим охолодження, прибирання вологості, вентилятор та режим збереження енергії, цим кондиціонером можна керувати через андроїд додаток, що дуже зручно, особливо коли повертаєшся з довгого відпочинку. Але найголовніше - миттєво охолоджує кімнату (!) + дуже тихий (!!!) у порівнянні з першими двома.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Дякую 0de55a що поділився досвідом. У мене такий кондиціонер просто не поміститься у вікно :( взагалі немає можливості встановити віконний кондиціонер із-за конфігурації вікон. Все ж mini split виглядає найкращим варіантом незалежно від вікон. Правда в Канаді це чомусь страшно дорого і немає нормальних брендів на ринку.
---
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Alex Diamantopulo писав:У мене такий кондиціонер просто не поміститься у вікно :( взагалі немає можливості встановити віконний кондиціонер із-за конфігурації вікон.
В мене теж не було такої можливості, бо вікна відкриваються горизонтально. Але невеличкий трюк допоміг :)
AIR CONDITIONER INSTALL IN A SLIDER WINDOW, SIMPLE, EASY AND INEXPENSIVE
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 543
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Я коли жив в зйомному житлі теж мав горизонтальні вікна. І теж вставляв оргскло на ним. Допомогало :)
Зараз в мене зима-літо конденціонер LG LSN120HSV4. 5 років - політ нормальний. Восені тільки почистив перший раз. Хоча чистити треба хочаб раз на 2-3 роки. Я маю на увазі повну чистку, а не тільки фільтри.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

А що таке повна чистка? В мене спліт - то робочий блок на вулиці. Його можна хиба що ззовні почистити. А ту частину що в хаті - там тільки фільтри можна чистити. Чи щось ще додатково можна зробити?
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 543
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Зовній треба просто продути, щоб не було листя, тополиного пуху тощо.
А ось внутрішній треба розібрати і промити, але не знімати.
0QJCI5MZ.png
Знизу ставиться спеціальна ванна, щоб зливати брудну воду.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

А в кого замовляли таку послугу?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Не знав що їх можна чистити. Скільки коштує чистка?
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 543
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Як домовитесь, я навіть не пам'ятаю. Десь в районі 250 дол. здається.
В мене є один знайомий. Робить якісно і добротно. Але я навіть не знав що він такій путіноїд.
Не дуже приємна людина для спілкування...
А чистити треба обов'язково, і краще на весні або восени, коли вже не отоплюєте і ще не охолоджуєте. Так мовити - зміна сезона.
Ось що буде, якщо не чистити десь 4 роки - https://prnt.sc/wn01mg
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Дякую за інфу!
Знайшов ось таке відео - справа в принципі не хитра, був би час і бажання

"Heat Pump Deep Cleaning - Remove Dust, Dirty Mold and Breathe Clean"
https://www.sunshinerenewables.ca/heat- ... -cleaning/
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”