Як можна організувати збір коштів

Відповісти
bubamara
Повідомлень: 50
З нами з: 16 березня 2014, 13:25
Подякували: 1 раз

Як можна організувати збір коштів

Повідомлення bubamara »

Дуже велике є бажання допомогти волотерам, саме цим https://www.facebook.com/groups/backandalive/?fref=ts

Як можна організувати збір коштів з закордону? PayPal в Україні не дає можливості збору платежів. Може існують якісь інші не дуже складні способи.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Якщо надумаєте кошти кудись перераховувати, то можна сюди - http://urarmy.org/partnership.html

Інший варіант, якщо знову ж таки якщо не впевнені, що гроші потраплять, куди треба, то в мене є співробітниця, в якої чоловіка призвали (він офіцер, був прикордонником, зараз - 12ий київський батальйон), то треба їм зараз дальноміри і біноклі. Дальноміри більше (дальність - кілометр). Бронежилети наче обіцяють з державних коштів. Біноклі дешеві (якщо без наворотів) - можуть самі купити. А от дальноміри навіть не обіцяють. Про тепловізори мовчу.
Вона може передати з рук в руки, перед цим купивши. Або ви можете якось купити і переслати. Люди всі реально. При потребі можу дати контакти через особисті повідомлення.
Я не наполягаю, але пропоную. Якщо є власні знайомі з тих, хто зараз на фронті - то будь ласка... Але не раджу перераховувати через міністерство - там купа трутнів, яких ніхто по ходу видавлювати не збирається. Краще з рук в руки.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

не раджу перераховувати через міністерство - там купа трутнів, яких ніхто по ходу видавлювати не збирається. Краще з рук в руки
+100....

абсолютно не маю довіри до всіляких "фондів".... з юридичними адресами і мережею офісів....

особливо коли мова йде про готівку....

маю дуууууже негативний досвід співпраці з "благодійними фондами" по збору коштів для дитини хворої на рак... по факту менше 10% цільового використання коштів... інше в кишеню і криші...

краще кошти віддавати напряму... або через людей, котрим дійсно довіряєте...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
bubamara
Повідомлень: 50
З нами з: 16 березня 2014, 13:25
Подякували: 1 раз

Повідомлення bubamara »

Я знаю, що є багато реальних волонтерів, яки передають з рук в руки. Кожна їх робота дуже важлива. І розумію всі недоліки офіційних фондів.
Моє питання стосувалося скоріше технічного характеру, як організувати збір коштів із закордону саме для тієї групи.
Вони вже відкрили рахунки у закордонній валюти, так що проблема частково вирішилась. "Частково", бо грошові перекази через банк дорого коштують. Хоча, мабуть, це стосується кожного способу переказу :sad:
Відповісти

Повернутись до “Комітет Допомоги Україні”