It is currently 14 Dec 2017, 14:49

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 14 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Навчання
PostPosted: 10 Jun 2014, 17:51 

Добрий вечір!

створюю тему для себе і таких як я;)які планують їхати на навчання в Канаду.

Спочатку планую їхати на язикові курси хочеться підтянути англ і влитись в середовище оскільки рівень англійської чесно кажучи не дуже,і після нового року вже поступати.

от які питання,як там з навчанням? планую поступати на театральний.

Чи можливо буде знайти роботу на 2-3 місяці?

і в загальному якісь поради і т.д т.п) розумію що питання все таки банальні але вирішив написати сюди!

Дякую!

Profile  

Post subject: Re: Навчання
PostPosted: 10 Jun 2014, 22:56 

якщо англійська недуже, то роботу знайти важко.
Про своє навчання я писав ось тут http://quebua.blogspot.ca/2013/12/udem.html
Може недоречне питання, але чому навчання в Канаді і на театральному?

Profile  

PostPosted: 11 Jun 2014, 09:12 

Доречі, в офіцера який видаватиме візи, виникне абсолютно аналогічне питання, чому ви вирішили вчитись на театрала саме в Канаді. І треба буде довести, що після навчення в Канаді вам легше буде знайти роботу "театралом" в Україні чи в Світі загалом, ніж після навчання в Україні. Плюс я не впевнений що після театрального є варіанти залишитись в Канаді.

Profile  

PostPosted: 11 Jun 2014, 11:26 

Чому в Канаді? рівень спеціалістів вищий,і перспектив більше (при наявності зусиль,таланту,і везіня можна і в голлівуд попасти;))) ) як на мою думку. Це особисто моя думка;)

тому їду на язикові курси на паро місяців,щоб потім себе вільно почувати.

і після закінченя імігрувати в Канаду. якось так;)тому якщо будуть якісь поради пишіть;) Буду дуже радий!

дякую за відповіді) ;)

Profile  

PostPosted: 11 Jun 2014, 12:55 

ви коли небудь чули про школу «канадського театру»? Я - ні. Думаю, що якість викладання не ліпша від української.
Щоб імігрувати через навчання, потрібно зразу по закінченню знайти собі роботу і подавати документи. Але ймовірність такої роботи в галузі культури невелика. Тому ще раз подумайте про вибір програми навчання. Краще обрати професію, яка дасть більше шансів на працевлаштування в Канаді, а потім іти на театральний, якщо буде таке бажання, але уже в статусі перманент резидан.
А канадський диплом театрального не дасть вам нічого ані вдома, ані де небудь в світі.
Ви знаєте ціни на навчання для іноземців? Знову ж таки, витратити кілька десятків тисяч доларів (в районі 40 за програму на три роки), щоб потім нічого не отримати... Навчання в Канаді цінне тільки можливістю тут залишитися, або міжнародною карєрою, але тоді і ВУЗ потрібно обирати з рейтингом, відповідно дорожче буде. Наразі я не бачу якихось радикальних якісних вадмінностей з українськими вузами.

Profile  

PostPosted: 11 Jun 2014, 18:12 

Ну я інтересувався і чув про Канадські школи;-) звісно в майбутньому буду брати курс на США,але вивчитись хочу в Канаді і в подальшому жити.

Звісно вибір впав на Канаду бо навчання дешевше ніж в США. І все зроблю щоб після закінченя знайти роботу по професії

Хочеться мрію здійснити,і працювати на любимій роботі;-) і думаю ви будете згідні зі мною що зробити крок з Канади в США (кіноматограф і т.д т.п) чуть-чуть легше буде ніж з України

таке питання по роботі ,прилитівши чи можна буде знайти якийсь квартарл Український в торонто щоб хотяби знайти мінімальну роботу?

і якщо є якісь зауваженя або поради пишіть буду дуже вдячний;-) ;)

Profile  

PostPosted: 12 Jun 2014, 09:13 

Доречі слід відрізняти "Канадську школу" і "Квебецьку школу", якщо перша типовий недоголівуд, то друга претендує на статус самобутньої.
Роботу серед українців в Торонто знайти не проблема, якщо є бажання працювати. Але тоді питання чи буде час на навчання. Бо без офіційного дозволу на роботу це буде мінімалка на 8 доларів в годину, якщо працювати кілька годин в тиждень то багато не напрацюєш, навіть на їду не стане, а спати доведеться на вентиляційних люках. І все ж таки питання по якій програмі при цих розкладах ви збираєтесь получити статус постійного резидента чи принаймі робочу візу?

Profile  

PostPosted: 12 Jun 2014, 12:21 

Ну наскільки я знаю, при навчанні на язикових курсах або навчані універі/коледжі,офіційно дозволяється працювати,але правда певна кількість годин.

З житлом проблем думаю не буде.

Закінчити вищий заклад,працювати по професії ;-) і все буде.

Дякую Вовік за мінімальні зауваженя;) кудиб ви порадилиб йти в першу чергу за пошуком роботи? квартали якійсь,магазини,склади і т.д т.п;)

і якщо чесно кро квебецьку не чув і не читав :| якщо можна силку або якесь посиланя щоб прочитати про цю школу.

Дякую дуже!

Profile  

PostPosted: 12 Jun 2014, 12:41 

За посиланням знайдете координати деяких тутешніх митців. Зконтактуйте, може вони вам щось зможуть порадити...

На початку ви задаєтесь не тими питаннями. Ті гроші, які ви заробите на чорній роботі, вони вам зможуть оплатити кілька бургерів на тиждень. Розраховувати потрібно на свої заощадження. Бо якщо будете працювати більше, ніж вчитись, то диплом можна і неотримати, або якість здобутих знань буде неконкурентною.
Головне зараз для вас зрозуміти і потім слідувати процесу іміграції через навчання. Потрібно знати всі умови:
- для отримання студентської візи;
- потім для отримання дозволу легально працювати для студента;
- умови подання іміграційної заяви для іноземних студентів канадських ВНЗ.
І вчіть англійську, якщо думаєте, що «вивчите в бою», то так зазвичай не виходить.А з поганою англійською які шанси знайти роботу в культурі? Як на мене, мова - це інструмент заробітку для творчих людей. Також поцікавтесь виробничою структурою цієї галузі в Канаді. Чи потрібно вам буде ставати членом якось ордену/гільдії? Що для цього потрібно зробити? Скільки заплатити?

Profile  

PostPosted: 12 Jun 2014, 12:45 

Ну і ще ресурс, який має бути базою, для отримання інформації - http://www.cic.gc.ca/english/study/index.asp.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 14 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC - 5 hours [ DST ]