It is currently 16 Dec 2017, 01:08

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 14 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Навчання
PostPosted: 12 Jun 2014, 13:42 

Коли вчися, можна працювати максимум 20 годин на тиждень. Тобто це 160 доларів в тиждень. Цього вам в Торонто не факт що вистачить на оплату тільки житла, не те щоб щось інше.

На рахунок квебецької школи кіно, то ось http://fr.wikipedia.org/wiki/Cin%C3%A9m ... %C3%A9cois
З найвідоміших це "Ісус з Монреалю" і "Поганий коп, хороший коп"
І все ж я не впевнений, що професія актора є в списку на які дають робочі візи, але треба дивитись.

Profile  

PostPosted: 12 Jun 2014, 15:52 

Вставлю і я свої пять копійок))
Щодо театрального мистецтва я не дуже обізнана, знаю лише що вистави в Торонто проходять досить часто. Більшість це гастролери з інших країн.
Проте в літній час на вулицях міста проходить багато самодіяльних вистав, у парках, наприклад, в Гайпарку часто Шекспірівські пєси сталять. Ще тут у невеликих містах, таких як Niagra-on-the-Lake ? проходять цілі театральні сезони http://www.shawfest.com/, в Staffort http://www.stratfordfestival.ca/OnStage ... MgodTRYARQ. Виглядає мені так, що мистецтво тут дуже цінують і люблять. Але яка ціна цього навчання не знаю.

Щодо роботи, то її можна пошукати по укаїнських газетах, серед знайомих ( баба бабі сказала працює найкраще))). Як на мене найбільше роботи є теплу пору року. До прикладу навіть і офіціантом, при знанні англійської, адже відкриваються літні патіо.

А про те чи будете встигати, то залежатиме від вашої мотивації. Так що успіху - все можливо!

Profile  

PostPosted: 12 Jun 2014, 16:16 

От переговорила з однією панею, яка постійно відвідує театр. Каже, що тут є Канадський професійний балет, опера і симфонія, які досить високо котируються. грошей, які виділяє уряд на мистецтво, є доволі мало, тому постійно просять фінансової підтримки. Аматорського мистецтва є багато, але воно, як ви розумієть на самоутриманні. А щоб дістатись до Канадських, потрібно бути дуже талановитим і мати "добрих знайомих". От таке.

Profile  

PostPosted: 12 Jun 2014, 20:52 

Ще раз всім дуже дякую за ваші відповіді! ой я аж буду наприкінці літа;)

Які райони ви порадилиб для пошуку квартири в Торонто(оскільки мої курси будуть в центрі) щоб довго не добиратись,і благополучний був

Дякуя за посилання на квебетську школу;) розгляну її ;)

дуже приємно,що не залишаєте одного з стількома питаннями на одинці;)

Всім дякую! ;)

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 14 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC - 5 hours [ DST ]