It is currently 12 Dec 2017, 04:10

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
PostPosted: 18 Nov 2016, 21:01 

Den Krik wrote:
Досить цікавий варіант.
Але потребує підключення до інтернет, а в такому випадку краще користуватись Viber. Він легше та швидше. ;) Тільки у Канаді мало хто їм користується, на жаль.

ніхто на вібер/воцап/скайп і т.д. вам телефонувати не буде...

телефонний номер, це такий же необхідний атрибут життя як кредитна картка...

Profile  

PostPosted: 19 Nov 2016, 17:39 

Vo_Vik wrote:
Ну я ж писав, що 99% ? Телефон це все) Це така культура бізнесу. А ріелторського тим більше. Тут на роботі проводили опитування. То всі ріелтори сказали, що їм краще один номер телефону потенційних клієнтів ніж 20 емейл адресів.

ПС: ріелтори штатівські, не канадські. Але вони практично одинакові по своїх бізнес школах.

Ну зателефонував я на канадійський номер - а там автовідповідач. :( Ну залишив запис, такий то такий з приводу того то, мій номер у Києві 38066....... Шо далі? Вже тиждень чекаю дзвінка. :(

Саме кумедне, що я сам рієлтор і працюю вже 23 роки на ринку Києва та області. Їду навчатися у школу рієлторів для підвищення кваліфікації. Також маю замовлення з підбору нерухомого майна у Торонто для моїх клієнтів які довіряють тільки мені. :)

Здається, що простіше буде прилетіти, пожити у готелі та самому у проперті компанії зняти нормальну квартиру.

Усім Дякую!

Profile  

PostPosted: 20 Nov 2016, 08:15 

Можна не в готелі, а на airbnb , там на тиждень можна дешевше зняти

Profile  

PostPosted: 20 Nov 2016, 18:25 

Den Krik wrote:
мій номер у Києві 38066....... Шо далі? Вже тиждень чекаю дзвінка. :(

тут не особливо дзвонять, якщо телефонний код контактного номеру не з "свого" регіону.... що вже казати про номер в Україні....

Profile  

PostPosted: 21 Nov 2016, 11:47 

От поясніть мені навіщо це ріелтору. Вони на тому ренті зароблять пару доларів. А сиди розбирайся що це за телефонні коди ви їм накидали, і потім пойми чи ви не черговий нігерійський принц.
Звідки він знає, що після дзвінка на якийсь дивний номер йому потім не прийде рахунок на тисячі доларів.

Profile  

PostPosted: 21 Nov 2016, 17:51 

Vo_Vik wrote:
От поясніть мені навіщо це ріелтору.

Поясню! Я, як рієлтор завдяки оренді, заробляю РЕПУТАЦІЮ та маю у своєму портфоліо дуже заможних клієнті (як раз вони і мають плани на Канаду з інвестицій). Скажимо так, якщо ти як корова мичиш - то і маєш копійки, а якщо ти можеш відповісти на будь яке питання у тому числі юридичне - то маєш у подальшому постійного стабільного клієнта з купівлі та інвест - проектів!

Як я бачу - у Канаді ні чого нового не має, тільки трохи зміщено у другий бік. А так все теж саме - хапонути сьогодні та побільше. :(

P.S. Дуже добре, що Домівка не дуже популярний форум... бо я повідомив про свій головний секрет - звідки у мене така кількість гарних клієнтів. ;)

Profile  

PostPosted: 03 Dec 2016, 21:52 

дивно що, маючи 23 роки досвіду в галузі нерухомості, Ви не бажаєте хоч трохи зіграти по правилах свого потенційного контрагента....

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC - 5 hours [ DST ]