It is currently 19 Nov 2017, 20:11

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
PostPosted: 09 Sep 2016, 06:52 

Доброго Дня

Дуже потрібна порада знаючого товариства нарахунок шкіл і районів Торонто
Я з сім"єю іду на навчання в Seneca College на січень
Найважливіший пункт-це підібрати добру школу для дитини(7 років) Для цього потрібно поселитися в доброму районі
Підкажіть будь-ласка достойні райони і школи .Чи є такі в радіусі даного коледжа?
Дуже хотілось би поближче до укр громади, та наскільки я зрозуміла украінці живуть ближче до Etobicoke.І школи з укр мовою там є, але на жаль як я розумію це трохи задалеко від коледжа(чи можливо мені просто так здається)
Хотілось би школи де переважна більшість білого населення

Буду дуже вдячна за будь-які коментарі

Profile  

PostPosted: 10 Sep 2016, 10:02 

А який кампус? В любому випадку селитись біля коледжу не радив би. Студенти того віку народ специфічний. Наявна система транспорту дозволить добратись з любого кутка Торонто в інший максимум за годину. Ну не завжди, правда, але в більшості днів.

Profile  

PostPosted: 10 Sep 2016, 17:31 

Campus -Newham
Тут на форумі радили такі райони як Yorkville,Forest Hill,Rosedale,Leaside,Davisville. Ціни трохи кусючі але якщо повезе то можна шось знайти і за помірні ціни но правда і квартирка буде відповідна принаймі я так зрозуміла по картинках
Якщо Ви кажете шо з любого куточка можна добратися за годину ,то це звучить дуже обнадійливо :!:
На жаль в Торонто я не була, то чомусь відстані мені здаються величезними
До поіздки в Калгарі тоже чомусь думала шо воно безмежне, а насправді зовсім не так:)))
Чи є якісь певні райони так скажемо rough area куда не бажано селитися?
Повторюсь шо найважливіше це поселитись біля хорошоі школи
Не дивуйтесь шо я ще не в Канаді і вже хочу де більше білого і нашого населення
Просто маю гіркий досвід коли дитина замість добрий вечір каже- салам малейкум і в школі святкують всі мусульсанські свята(район і школа відповідно )

Profile  

PostPosted: 10 Sep 2016, 19:53 

А Google I TTC показує що з ля роуз наприклад їхати 1 год і хвилин 40 та шей
по 2-3 автобуси і метро. Якось не дуже зручно так добиратися:((

Profile  

PostPosted: 10 Sep 2016, 21:10 

Lina wrote:
Просто маю гіркий досвід коли дитина замість добрий вечір каже- салам малейкум і в школі святкують всі мусульсанські свята(район і школа відповідно )

у мене так вихователька в садочку божилась що з дітьми англійською говорить.... поки дитина не почала мені рахувати до 10 по іспанськи.... ))))))

Profile  

PostPosted: 10 Sep 2016, 22:59 

Я вибачаюсь, я забув за Скарборо, життя в Етобіко привчило, що життя за янгом закінчується)
http://www1.toronto.ca/wps/portal/conte ... d60f89RCRD - тут інформація по всіх районах Торонто. Я би особисто селився би десь біля метро, в районі нормальної школи. А сам би вже добирався як вийде.
Українські школи покривають райони 3,4,5,6 і частину 13-го.

Не радив би селитись в районі перехрестя Jane & Finch і в усі сторони від нього до якоїсь природньої перепони, як то річка чи хайвей)
В районі біля вашого кампусу, дитина швидше китайську вивчить, що в принципі не так і погано.

Profile  

PostPosted: 11 Sep 2016, 16:54 

http://www1.toronto.ca/wps/portal/conte ... d60f89RCRD - тут інформація по всіх районах Торонто. Я би особисто селився би десь біля метро, в районі нормальної школи. А сам би вже добирався як вийде.
Українські школи покривають райони 3,4,5,6 і частину 13-го.

Сайт дуже цікавий ,купа цифр, є шо вивчати.
Так от власне про шой розмова-головне добра школа.
Можливо підкажете сайт, як школи шукати, ато я так всліпу гуглю авось шось найду
А китайська нам ні ні,вже якось обійдемось :D

Дякую за ваші поради

Profile  

PostPosted: 12 Sep 2016, 09:36 

Ну розумієте, питання добра школа для різних людей має різний смисл. Для декого добра школа там де більшість китайці) для когось де більшість індуси.

Якщо говорити про академічну успішність, то гляньте сюди http://ontario.compareschoolrankings.or ... elementary - все що вище 5-6, я би рахував нормальною школою.

Доречі там якщо клікнути на конкретну школу, то зліва появиться карта, і там дуже добре видно в якому районі зелені кружки, а в якому червоні.

Profile  

PostPosted: 13 Sep 2016, 14:30 

загальну картинку для себе намалювала, інформаціі для вивчення маю достатньо на даний момент.

Велике Вам дякую за допомогу

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC - 5 hours [ DST ]