It is currently 17 Nov 2017, 18:59

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
PostPosted: 16 Dec 2015, 07:02 

Коллеги atention !

Хто має бажання потренуватися з IELTS стукайте в приват . Допоможемо один одному краще підготуватися до тесту . В мене рівень десь intermediate та ціль band 6 по всіх параметрах. ( Цей бал вимагають майже всі професійні колледжі , університети хочуть вищий бал ) .
Нащо платити репетитору ? ...;) ( тим більше ті що в маленьких містечках сумніваюсь за їх професійність )

ps - пропозиція БЕЗКОШТОВНА , це не реклама !
PS - я не разгаваріваю па *узкі !

Profile  

PostPosted: 16 Dec 2015, 10:36 

Спробуй знайти співрозмовнилів на сайтах типу http://livemocha.com/. Я колись був там зареєстрований, непогана платформа. Можна знайти нативних спікерів, хто захоче поговорити по скайпу. Також можна безкоштовно проходити он-лайн курс англійської, чи однієї з інших доступних мов.

Profile  

PostPosted: 16 Dec 2015, 14:39 

дякую smisha
Ось тут нарадили теж дуже хороший сайт де можна потренувати лістенінг - http://www.ielts-exam.net/practice_test ... ion_1/286/

Profile  

PostPosted: 16 Dec 2015, 23:47 

Одне діло вчити мову для спілкування, інше для тесту. Для IELTS явно треба вчити як його проходити, особливо коли недобираєш півбалу.

Profile  

PostPosted: 17 Dec 2015, 07:20 

Можливо я не бачу всієї картинки , але що є зрозуміло - рівень подавача має бути десь на такому ж високому рівні як і бал на здобуття якого він націлився . Тобто підтягувати бажано і англійську загалом і одночасно окремо готуватися до iIELTS . Це в кого інтемідіат , в кого вище - тільки IELTS вистачить . В кого пре-інтермідіат - тільки англійська загалом, для почату . Якось так мабуть...

Profile  

PostPosted: 17 Dec 2015, 07:58 

Якщо до тесту роки часу, то можна тягнути англійську загалом. А якщо менше півроку, то на таке вже часу нема, треба саму технологію тесту вчити.

Profile  

PostPosted: 17 Dec 2015, 11:00 

готуватись окремо до тесту потрібно в будь-якому випадку. Кожен тест є специфічним, тільки самого посереднього знання англійської не вистачить.

Profile  

PostPosted: 17 Dec 2015, 17:19 

буду шукати вчительку що сама здала цей тест , сьогодні питав свою там де на курси ходжу то вона не здавала , не гуд ...

Profile  

PostPosted: 17 Mar 2016, 10:07 

Не обов'язково, щоб вчитель сдавав тест. Це я кажу як вчитель із досвідом :) Тут треба вчити з учнем саму технологію тесту та принципи, звісно граматику й т.д. Просто зараз дуже багато матеріалів з підготовки до таких тестів. Щодо підготовки, то головна мета тесту й бали ви отримуєте саме за це - мислити у рамках заданих моделей, тобто для сдачі Ви вивчаєте саме ці моделі й мову, бо для мислення Вам вона необхідна. Для будь-якого тесту рівень англійської має бути не нижчим за Intermediate.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC - 5 hours [ DST ]