Передачі про Україну в канад. ЗМІ, де приймають участь наші

місце для спілкування на політичні теми
Відповісти
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Передачі про Україну в канад. ЗМІ, де приймають участь наші

Повідомлення Nadia »

Слухаємо, дивимось, дзвонимо (якщо є така можливість), коментуємо, дискутуємо...Підтримуємо наших !


Інтерв“ю з професором Романом Сербином сьогодні, 5 вересня 2014.

Le 5 septembre 2014, un entrevue sur les derniers événements et aussi l'idéologie et les manoeuvres dernier Putin. C'est la première émission de la rentrée.

de 19h-19h55: le programme est sur WEB Télé maintenant:
http://www.cpam1410.com<http://www.cpam1410.com> (Cliquez sur REGARDEZ EN DIRECT)
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

сподіваюсь він не "зіл"є" Україну,як зробив це у темі про "Білий концерт".Я його завжди важала шановную людиною у Громаді,а останій допис мене розачарував.
Не буду слухать программу
Isida
Повідомлень: 19
З нами з: 12 вересня 2014, 05:16
Подякували: 1 раз

Повідомлення Isida »

прикольна фішка , в Канаді є родичі моєї коллеги по роботі, тож вони завжди знають наперед про подальшу розвязку ситуації в Україні....бувало на пару годин, а бувало й за пару днів))) оце так ЗМІ!))
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Євген Чолій хвалить Радіо Свобода на Радіо Свобода.
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

Інтерв“ю з професором Романом Сербином завтра, 13 березня 2015 від 19:05.
http://www.cpam1410.com Потиснути на REGARDEZ EN DIRECT
Тема передачі - події в Україні. Також буде заторкнуте питання про небезпеку аґресії проти країн Балтії.

Якщо можна буде до них дзвонити під час передачі, то пропоную запитати про небезпеку для канадської Півночі.
А як не можна буде дзвонити під час передачі, то можна просто написати до них відгук
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Дуже дивний вибір аудіторії слухачів... :wink:
La programmation cible ces trois groupes culturels dans les proportions suivantes : Haïtiens (50%), Latino-américains (35%) et Africains ayant le français comme première ou seconde langue (15%).
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

Orlyk писав:Дуже дивний вибір аудіторії слухачів... :wink:
La programmation cible ces trois groupes culturels dans les proportions suivantes : Haïtiens (50%), Latino-américains (35%) et Africains ayant le français comme première ou seconde langue (15%).
А чому дивний? Ці групи не мають права мати свою програму? Чи вони дурніші за нас? Вони також приймають участь у виборах, ці громади є чисельні. Чи нам, може, підтримка, вже не потрібна?

Між іншим, програма зроблена досить професійно

Дзвонити, здається можна 1-800-790-1610
Відповісти

Повернутись до “Політика”