Розстріл беркутівців дітьми війни

окремий форум для всіх тем пов'язаних з Україною.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Розстріл беркутівців дітьми війни

Повідомлення ozi lucky »

ХТО РОЗСТРІЛЯВ ПАТРУЛЬ «БЕРКУТУ» В КИЄВІ?
В ніч з третього на четверте травня близько другої ночі група осіб скоює збройний напад на АЗС «WOG» по вулиці Крайня, 1 на Троєщині. Грабіжники прострілили руку одному з працівників АЗС та винесли сейф з восьмистами гривнями.
Десь в той же час в радіо-ефірі МВС звучить орієнтування на пошук нападників на патруль міліції. Стверджують, що розстріл відбувся за адресою Шолом-Алейхема, 7 на Лісовому масиві.
Зранку четвертого травня по вулиці Бойченка, що неподалік місця перестрілок, міліція затримує групу молоді, яка підозрюється у скоєних нападах. На квартирі знаходять декілька автоматів та гранатометів.
Затримані:
1. Віта Заверуха – 19 років, напівсирота, доброволець «Айдару» з перших днів війни, учасник багатьох боїв першого пасіонарного складу батальйону, затримана міліцією за підозрою у розстрілі патруля «беркуту», нападі на пост ДПС на Броварському шосе та пограбуванні регіоналівської заправки WOG.
"Віта розповідає, що на війні навчилася всього: стріляти з усіх видів зброїв, не спати ночами, тікати від ворожих куль. Переживати смерть товаришів. Не раз смерть “дихала в обличчя” і самій дівчині. Бойове хрещення Віта отримала під Луганськом, під час боїв за Щастя:
- Під Металістом кулі та снаряди летіли по нас з усіх сторін. Я просто впала на спину, - розповідає дівчина. - Вперше побачила кулю в польоті настільки близько. Вперше моє лице підігріла хвиля від снаряду. Вперше біля мене розлетілася від болванки голова мого друга... Стільки смертей від разу я ще не бачила. Я впала серед дороги і дала пару чергу кудись в темноту. До ранку під дощем без теплих речей ми лежали на бойовій в окопах. На ранок залізли в БТР трішечки поспати.
Емоції, сльози, істерики мені не властиві. Все тримаю при собі. Якось ми розтягували трупи товаришів, і у одного трупа відпала нога… Іншого разу ми з хлопцями дуріли, бігали, рвали абрикоси, і один сховався з тими абрикосами в ямі. За хвилину щось рвануло, і мене відкинуло від тієї ями на кілька метрів. Дивом не втратила свідомість, а на чолі була кров. Не моя - товариша розірвало на шмаття, а його відірвана рука вдарила мене по обличчю… Там я отримала контузію, порвало барабанну перетинку.
Ще в травні цього року на Віту влаштували справжнє онлайн полювання за нібито причетність до загибелі людей в Одесі - дівчина отримувала до 600 повідомлень з погрозами на добу. Зі словами “За Россию ответишь!” на дівчину напали тоді ж і неподалік власного будинку.
Реагує Віта досить оригінально. Пише одне й те ж: мені байдуже, думайте, що хочете. І додає провокаційні фото з “зігом”, запальничкою над георгіївською стрічкою, у камуфляжі та з автоматом, біля пам’ятника Бандері. І іронічно підтверджує: “Так, я фашистка і нацистка, а “Майн кампф” мені за настільну книгу. І я вас не боюся” (з інтерв’ю Віти - http://vsim.ua/…/vita-zaveruha-%E2%80%9 ... uzhe-koli-…)
2. Андрій Романюк – 17 років, напівсирота, витягував поранених під час розстрілу Майдану, на війні був снайпером в одному з добровольчих батальйонів, затриманий.
Сюжет ТСН з Андрієм -
3. Вадим Пинус, позивний «Морган» - 23 роки, доброволець батальйону «Айдар», пізніше перейшов у «Азов», має державну нагороду за участь у війні, загинув під час затримання міліцією.
З сайту сепаратистів про Пинуса:
«Участник майдаунских шабашей весной в Харькове, с осени 2014 года - солдат карательного батальона "Азов", в февральских боях в районе Широкино командовал расчетом укропского ПТУРа, на счету которого - минимум две единицы техники ополчения и десятки сожженных домов мирного населения. Отличается особой жестокостью и дерзостью.»
4. Микола Монішенко – 17 років, ультраправий активіст, студент київської гімназії «Домінанта», затриманий.
На Монішенко було орендована квартира в Дніпровському районі в якій переховувалися бойовики після розстрілу «беркуту».
5. Євген Кошелюк – 20 років, доброволець батальйонів «Айдар», «Торнадо», «Азов». Затриманий.
МВС звітує лише щодо трьох затриманих осіб. Вірогідно Віта Заверуха на даний момент, або ще не є затриманою, або ж міліція ще це замовчує.

«Беркутівці»:
1. Романенко Юрій – командир взводу «Беркут», учасник засідки на «Автомайдан» на Кріпосному провулку - http://roadcontrol.org.ua/node/2590
2. Христенок Юрій – водій взводу «Беркут», учасник засідки на «Автомайдан» на Кріпосному провулку - http://roadcontrol.org.ua/node/2590
«Беркутівець» з дуже схожим на обличчя Христенока буцає машину активістів після розгрому -
Імена трьох інших постраждалих міліціонерів невідомі.
Сім’ям загиблих «беркутівців» нададуть компенсації та квартири.

Працівник заправки «WOG» з простріленою рукою знаходиться в лікарні.

Аваков заборонив номера «ПТН-ПНХ». Вже наступного дня керівник ДАІ у Києві відзвітувався що затримано і відправлено на штрафмайданчики декілька авто з «неналежною регістрацією».
Характерно, що по закону ДАІ не мають права затримувати і доправляти на штрафмайданчики автомобілі, якщо вони не заважають руху. Штрафмайданчики – це своєрідна форма рекету та вимагання грошей з водії. Під шумок розстрілів, даішники Києва просто отримали нагоду відібрати авто у кількох громадян:) Нічому їх життя не учить.
16 квітня у Києві розстріляли Калашникова і Бузину. Наступного дня Віта Заверуха написала:
«Перемога може бути лише за радикальною дією - агітація та вбивство. Мітингами, пікетування та іншою показухою вже нічого не добитися. Дія має бути завжди різкою. Чим менше часу тратиш на дію, тим довше триває її ефект.»
Тим часом, після цих подій прем’єр-міністр Яценюк ініціює велику спецоперацію проти злочинності по всій країні.
Проти самого Яценюка працює у Верховній Раді комісія, що розслідує розкрадання семи мільярдів гривень.

Діти війни з автоматами. І корупціонери, що намагаються вберегти для себе «громадський спокій».
Попереду важкі часи, друзі.
джерело -

схожу інформацію постять і інші користувачі.
стріляли з нелегальної зброї, якої по всій Україні зараз неміряно...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Зараз, колишні однополчани Завірюхи, збирають їй на захисника гроші.
Патріотичний рух в Україні поставився до молоді з співчуттям. Ніхто за вбивцями-"беркутами" насправді не шкодує. Отримали по-заслузі.
Прикро, що молодь іноді бездумно, керуючись емоціями або й забаганками, вдеється до надмірного радикалізму.
Dana
Повідомлень: 119
З нами з: 24 грудня 2014, 14:43
Подякували: 1 раз

Повідомлення Dana »

Олесь Вахній писав:Зараз, колишні однополчани Завірюхи, збирають їй на захисника гроші.
Патріотичний рух в Україні поставився до молоді з співчуттям. Ніхто за вбивцями-"беркутами" насправді не шкодує. Отримали по-заслузі.
Прикро, що молодь іноді бездумно, керуючись емоціями або й забаганками, вдеється до надмірного радикалізму.
А як патріотичний рух в Україні ставиться до бандитів, грабіжників і убивць з ДНР, ЛНР?
Яка різниця між ними і тими, що скоїли пограбування і вбивства в Київі?
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

До виродків з так званих "ДНР" і "ЛНР" ставляться з великою огидою. Як до погані.
Стосовно молоді яка постріляла "беркутят". Навіть з наведеного вище матеріалу видно, що вони брали участь в боях за незалежність в складі добровольчих формувань. про одного з них навіть було відзнято кілька сюжетів для телевізійних новин. Загиблі працівники МВС брали безпосередню участь в антиукраїнській діяльності (били учасників Майдану, в цивільному одязі приходили на суд до арештованих колег й імітували там "обурену громадскість"). Отже, є різниця, між нехай і гарячими, надміру радикальними патріотами, й безідейними працівниками МВС.
З приводу того чи було насправді пограбування, існують альтернативні версії. І озвучили їх самі працівники МВС.
Dana
Повідомлень: 119
З нами з: 24 грудня 2014, 14:43
Подякували: 1 раз

Повідомлення Dana »

Олесь Вахній писав:До виродків з так званих "ДНР" і "ЛНР" ставляться з великою огидою. Як до погані.
Стосовно молоді яка постріляла "беркутят". Навіть з наведеного вище матеріалу видно, що вони брали участь в боях за незалежність в складі добровольчих формувань. про одного з них навіть було відзнято кілька сюжетів для телевізійних новин. Загиблі працівники МВС брали безпосередню участь в антиукраїнській діяльності (били учасників Майдану, в цивільному одязі приходили на суд до арештованих колег й імітували там "обурену громадскість"). Отже, є різниця, між нехай і гарячими, надміру радикальними патріотами, й безідейними працівниками МВС.
З приводу того чи було насправді пограбування, існують альтернативні версії. І озвучили їх самі працівники МВС.
Тобто тепер тим, хто брав участь в боях за незалежність в складі добровольчих формувань,
тим, про кого зняли сюжет в новинах, дозволено нападати на АЗС, грабувати і вбивати?
Поранений працівник АЗС чим "завинив"? Якою "антиукраїнською діяльністю"?

Щодо загиблих міліціонерів.
Один з них мій земляк.
Він був на ротації АТО 2 рази.
В нього в тілі 29 ( двадцять дев"ять) куль від так званих "нехай і гарячих, надміру радикальних патріотів"
Щоб ви знали, дуже багато людей прийшло підтримати його родину.
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Україна стоїть біля прірви.
прийдуть страшні часи якщо самосуд буде мовчазно схваленно
а ще страшніші часи будуть якщо самосуд буде робитися
Олесь Вахній писав:гарячими, надміру радикальними патріотами, .
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Dana, а ваш земляк розмірковував коли небуть про мораль? Чому він пішов служити постколоніальній адміністрації? Чому протидіяв патріотам? Де він отримав 29 куль? Коли сам стріляв в народ? 08.05.15. біля взолятору де тримають патріотів, була бійка. Колеги вашого земляка не пускали захисника до підозрюваних. Свого часу, і він, гамселив людей кийком, і його не цікавили причини їх протесту.
Отримав по заслузі. І не беріться захищати морального деграданта і зрадника.

odarka, самосуд чиниться там, де грубо зневажають гідність, і не бажають навіть чути голос інших. "Беркут" - зграя зрадників. Вони навіть не відчувають докору сумління, за те що служили Януковичу, з садиським задоволенням знущались над протестуючими, катували кожного, хто потрапляв до їхніх лап.
Я теж не хочу свавілля й самосуду. Але винні й провокуючі на нього, повинні вибачитись і заплатити
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Олесь Вахній писав: odarka, самосуд чиниться там, де грубо зневажають гідність, і не бажають навіть чути голос інших.
Тобто,ви важаєте це вбивство гідним?
Олесь Вахній писав: "Беркут" - зграя зрадників. Вони навіть не відчувають докору сумління, за те що служили Януковичу, з садиським задоволенням знущались над протестуючими, катували кожного, хто потрапляв до їхніх лап.
"Беркут" було засновано у 92 .То де тут Янукович? І ви хочете сказать що в ньому ніколи не працювали порядні люди?А скільки його працівників загинуло під час спецоперацій виконючи свій обов"язок?А ви забули чого його створили?На хвилі розгулу злочинності в Україні після здобуття незалежності?Коли бандюки гарячими утюгами катували малий бізнес заганяючи "під кришу"?А то шо ті самі бізнесмени,у той момент шукаючи захисту,розбестили міліцію - так це той самий менталитет,якій існує і зараз.Коли людина після "Революції гідності" жаліється що прикардонники беруть хабар,а на пропозицію не давать того хабаря відповідає "так я ж хочу швидше кордон переіхати"
Обливати багнюкою увесь "Беркут" -це те саме що казать що ті хто жив 70 років у радянській Україні
Олесь Вахній писав:- зграя зрадників. Вони навіть не відчувають докору сумління
Олесь Вахній писав:Я теж не хочу свавілля й самосуду. Але винні й провокуючі на нього, повинні вибачитись і заплатити
Ви,у цій темі,підтримуєте самосуд.
І взагалі,пан Вахній,ви намагаєтесь перетворити цей форум,який щойно народився і ніяк "не стане на ноги",на збіговисько ультранаціоналістів.
Dana
Повідомлень: 119
З нами з: 24 грудня 2014, 14:43
Подякували: 1 раз

Повідомлення Dana »

Олесь Вахній, я не можу вам сказати, чи розмірковував він про мораль, бо я дізналася, що він мій земляк лише після того, як ці події сталися.
Але я знаю, що він 2 рази був в АТО, так само як і ті, хто його вбив.
Захищати його чи ні, я вирішу сама, без вашої допомоги.
Тут я навела лише факти про нього, які не висвітлювались.

А особисто для вас ще раз напишу питання, які ви "не побачили":
Тобто тепер тим, хто брав участь в боях за незалежність в складі добровольчих формувань,
тим, про кого зняли сюжет в новинах, дозволено нападати на АЗС, грабувати і вбивати?
Поранений працівник АЗС чим "завинив"? Якою "антиукраїнською діяльністю"?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Є десь відео з камер відеоспостереження?
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

дійсно відео пограбування на заправці ніхто в ютуб для більшої переконливості не викладав ніхто (тобто чи воно взагалі було?).

да, вбивство це погано.
погано коли діти втрачають батьків. ще гірше коли батьки дітей.
погано коли за катування ніхто не несе відповідальність.
каліцтва це погано. люди без рук без ніг це жахливо.
погано що судова система в Україні така сама як два роки назад.
погано що за вбивства людей на Майдані нікого не було покарано. просто дали розбігтись
погано що ті презервативи, що в Україні зараз біля руля, не хочуть нічого змінювати, а просто взяли ту стару систему і далі її використовують в своїх цілях (типу "не на часі").

цих міліціонерів принайнмі просто застрелили. їх ніхто не катував, ніхто нічого не відрізав і нікуди нічого не засовував. смерть це погано. тортури це набагато гірше.
уявіть собі родичів тих, кого покалічили на Майдані. уявіть біль друзів, що кожен день бачать це. ніхто нікого не виправдовує. але ви спробуйте відчути біль інших.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Стiльки всього, що не бачу сенсу продовжувати в чомусь переконувати. 10.05.15. молодь йде з свiчками й лампадками на мiсце загибелi "Моргана". А "беркутятам" (точнiше родинам,) можливо квартири дадуть. Дасть влада. А люди загиблим не спiвчувають. Окрiм Дани й Одарки. Це показинк, паняки. "Беркут" дiйсно був зграею садистiв i злодюг. А постав вiн на основi савецького ОМОНу. Перейменування не змiнило сутi
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Alex Diamantopulo писав:Є десь відео з камер відеоспостереження?
Немае. Чомусь не було на заправцi камер. Вiриш в це? Я -нi. Згiдно озвученоi в приватнiй розмовi генралом версii, нiхто не грабував автозаправки. Був конфлiкт мiж працiвниками МВС, й хлопцями. Все решта (себто свiдчення пострiляних "автозаправщикiв"), казка про залапнований теракт й пограбування, видуманi задля обтяження арештованих
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Олесь Вахній писав:"Беркут" дiйсно був зграею садистiв i злодюг
Всі?До одного?Жодної порядної людини там не працювало?
Чим ви відрізняєтесь від росіян які всіх українців називають фашистами?Всіх до одного?!
Олесь Вахній писав:Стiльки всього, що не бачу сенсу продовжувати в чомусь переконувати.
Звісно!Бо мали аплодувати злочину і вихваляти його виконавців.
Зараз,прикриваючись справедливістю будуть вбивать всіх подряд на радість патріотам типу Вахнія?
Ви хочете жити в такій Україні?
Олесь Вахній писав: А постав вiн на основi савецького ОМОНу. Перейменування не змiнило сутi
а савецьке і не закінчцвалось у вас.Бо совети,під час становлення влади, теж ставили всіх підряд до стінки.Йдете тим самим шляхом.
Ви ще запропонуйте родини вбитих беркутівців вислать на край землі.Або вбить,як Сталін робив.Бо підрастуть діти і помсяться за батьків.
І буде біг по колу помсти.
Будуючи цівілізованну Україну майте гідність не втрачати людське обличя і не перетворитися на тих самих,проти кого боретесь -примітивних,жорстоких тварин
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Dana писав: Але я знаю, що він 2 рази був в АТО, так само як і ті, хто його вбив.
В міліціонерів може бути і інша місія походу в АТО. Я нічого не стверджую, але такі випадки були і будуть. Відсидівшись десь на окраїні, отримати надбавки до зарплати, ордени, пенсії і т.п. Їм все це буде в рази легше отримати, ніж справжнім добровольцям.
Dana
Повідомлень: 119
З нами з: 24 грудня 2014, 14:43
Подякували: 1 раз

Повідомлення Dana »

Пишіть тільки за себе, а не за всіх: "патріотичний рух підтримує", "люди не співчувають" і т.д.

Як зручно "не бачити сенсу продовжувати в чомусь переконувати".
Я вам, Олесь Вахній, вже 2 рази задала питання, на які ви не відповідаєте.
Виглядає так, що вам немає що сказати.

Якщо вам не зрозуміла суть цієї фрази, мені дуже шкода.
odarka писав: Будуючи цівілізованну Україну майте гідність не втрачати людське обличя і не перетворитися на тих самих,проти кого боретесь -примітивних,жорстоких тварин
Відповісти

Повернутись до “Україна”